پاسخگویی 24 ساعته

همانطور که می‌دانید یکی از اجزای تاسیسات ساختمان موتورخانه (زیر مجموعه سیستم گرمایشی) است. پس از نصب موتورخانه و راه اندازی آن نیاز به تعمیر و نگهداری و هم چنین سرویس دارد به هزینه مجموعه این خدمات هزینه تعمیر موتورخانه و نگهداری تاسیسات ساختمانی می‌گویند. سرویس موتورخانه و تعمیر، نگهداری و طرزکار موتورخانه اقدامی است که توسط سرویس کار موتورخانه انجام می‌شود.

تعمیر و نگهداری موتورخانه شامل کوچکترین کار موتورخانه مانند چک کردن فشار و دمای اجزای موتورخانه تا کارهای بزرگتر مانند تعویض و یا تعمیر قطعات موتورخانه می‌شود. یک سرویس کار موتورخانه و تعمیرکار موتورخانه باید فشار و دمای اجزای موتورخانه را در مدت‌های مشخص بررسی کند و شرایط را برای نصب پکیج، شوفاژ و دیگر تجهیزات وابسته به موتورخانه فراهم کند. سرویس کار موتورخانه به دو صورت فعالیت می‌کند.

سرویس کار موتورخانه تمام وقت: سرویس کار موتورخانه تمام وقت را معمولا برای ساختمان‌های تجاری استخدام می‌نمایند تا دائما اجزای داخل موتور خانه را چک نماید و وظیفه تعمیر و نگهداری موتورخانه تاسیسات را برعهد دارد.

سرویس کار موتورخانه پاره وقت: سرویس کار موتورخانه پاره وقت مخصوص ساختمان‌ها و منازل مسکونی کوچک می‌باشد و نیازی به وجود 24 ساعته سرویس کار موتورخانه در این گونه مکان‌ها احساس نمی‌گردد.

درخواست تماس

تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت تا در مورد نیازهای شما صحبت کند.

sidebar-cta-repairs
sidebar-cta-careplan
sidebar-cta-installations

امروز تماس بگیرید

ما برای تمام نیازهای لوله کشی شما اینجا هستیم!