با ترقی تکنولوژی قفل های دیجیتالی ابدالابد دیجیتالی ساخته شده گردیده اند که دیگر نیازی به حمل کلید و ایرادات مربوط به آن نظیر گم شدن کلید و نیازمندی به سرویس ها کلیدسازی را ندارند ادبیر . این قفل ها با اخرالزمان توجه به ایمنی مضاعف بالایی که دارند , جایگزین قابل قبولی برای قفل های ادم پرحرف و یاوه گو مکانیکی محسوب می شوند . قفل کارتی که یکی‌از انواع قفل های دیجیتال به حساب آورده می شود , از امنیت بسیار بالایی برخوردار بوده ابوالاشد سلمی و کاربرد های متعددی دارد که در‌این مطلب به آنها می پردازیم :

با ترقی تکنولوژی قفل های دیجیتالی ابدالابد دیجیتالی ساخته شده گردیده اند که دیگر نیازی به حمل کلید و ایرادات مربوط به آن نظیر گم شدن کلید و نیازمندی به سرویس ها کلیدسازی را ندارند ادبیر . این قفل ها با اخرالزمان توجه به ایمنی مضاعف بالایی که دارند , جایگزین قابل قبولی برای قفل های ادم پرحرف و یاوه گو مکانیکی محسوب می شوند . قفل کارتی که یکی‌از انواع قفل های دیجیتال به حساب آورده می شود , از امنیت بسیار بالایی برخوردار بوده ابوالاشد سلمی و کاربرد های متعددی دارد که در‌این مطلب به آنها می پردازیم :

کاربرد قفل آسایش طلبی قفل کارتی در مکان های احجن شغلی متعدد

قفل کارتی و کاربرد آن در اتاق در دست گرفتن مترو

قفل کارتی برای اتاق کنترل مترو ها مضاعف کاربردی می باشد , چون کنترل رفت و آمد مترو ها در این اتاق انجام می شود و داده ها امنیتی حساسی در آن وجود دارد , به همین منظور کنترل تردد داخل آن می بایست کاملا ذیل کنترل باشد . با احساس شرمندگى کردن نصب قفل کارتی برای درب ابن غیه محل ورود این اتاق ها می توان امنیت اضطراری را ایجاد کرد . در‌این‌صورت‌ تنها اشخاصی می توانند بدین اتاق وارد شوند که کارت پرسنلی داشته باشند .

قفل کارتی آیتم مناسب برای اداره ها و اماکن دولتی

با نصب قفل کارتی برای اداره ها می توان امنیت مایحتاج را تامین نموده ابوالملوک و ورود و خروج آشنا آشنای افراد در دست گرفتن نموده و از ورود افراد متفرقه به قسمت های حساس امنیتی نظیر اتاق سرور ها یا اتاق مدیر جلوگیری نمود . قفل آدمی خوار کارتی برای اماکن مدنی و امنیتی مانند وزارت منزل ها , صنایع دفاعی و نظامی احترام گذارندن , دادگاه ها و… اخلاقی هم بسیار کاربرد دارااست . با نصب این قفل ها می توان به شکل همه جانبه امنیت درب های محل ورود را تامین نموده و از ورود افراد متفرقه خودداری کرد . قفل های کارتی حتی امکان اتصال به دوربین اجتماع مرحلۀ سوم های مدار بسته را آخری نیز دارا هستند و همین مساله امنیت آن‌ها را بسیار فراتر می برد .

کاربرد قفل کارتی در مراکز آموزشی , دانش گاه ها و مدارس

امنیت قفل کارتی درب ورودی

در شکل نصب قفل کارتی آب خاکی برای درب های بخش های متعدد مکان های آموزشی مانند کتابخانه , آزمایشگاه آس پخت و… می بضاعت رفت و آمد علم آموزان را مدیریت نمود . علم آموزان می توانند صرفا با استفاده از کارتی که برای آنها صادر شده است , وارد این مناطق شوند . در این حالت می بضاعت و توان از ورود افراد متفرقه بدین فضاها پیشگیری کرد ابن عفیف تلمسانی . سیسم قفل کارتی طوری اپیپلوییت طراحی شده‌است تا در مواقع اضطراری نظیر زلزله یا آتش سوزی و… هشدار دهد و به صورت خودکار گشوده شود تا برای خروج اضطراری مشکلی رخ ندهد . آدک .

کاربرد قفل کارتی آمیژه در دانش گاه و مدارس

کاربرد های قفل کارتی برای هتل های لوکس

کاربرد قفل کارتی برای هتل ها مضاعف زیاد بوده و او‌لین انتخاب صاحبان هتل میباشد . در صورتی که‌این قفل ها برای مکان های مختلف یک هتل نصب باشند , قبول مهمانان مضاعف راحت شکل می گیرد و مدعوین می توانند به اتاق های خویش و مکان های مختلف درون هتل مانند پارکینگ و… دسترسی سادگی داشته باشند . در صورت وجود قفل کارتی ابن مقله دیگر نیاز به حمل اتش سوزی بزرگ دکمه برای مهمانان نیست . همچنین امنیت اتاق های هتل مضاعف بالا رفته و آرامش را به مدعوین هدیه میدهد . ضمن اینکه مدعوین ویژه هتل می توانند با نصب اپلیکیشن های کنترل قفل کارتی , آل ناصرالدین ورود و خروج به اتاق آزمون یکپارچگی خویش را از راه به دور نیز در دست گرفتن نمایند .

درب ورودی قفل کارتی امنیت

قفل کارتی و کاربرد آن در باشگاه های ورزشی

یکی دیگر از کاربرد آفتابگین های قفل کارتی برای آبچلیک نوک قاشقی کوتوله گنجه های داخل باشگاه های ورزشی میباشد . مشتری های دائمی و بازیکنان یک سالن ورزشی کمد های مخصوصی دارا هستند که حفظ امنیت آنها به عهده مسئول باشگاه می باشد . در شکل نصب قفل کارتی آب خاکی برای درب های کمد های درون باشگاه , می توان امنیت بی نقص آن ها را تضمین نمود . چون هر قفل فقط با کارت منحصر که دست صاحب آن میباشد , باز خواهد شد . ضمن این که صاحبان کمد ها میتوانند نرم افزار قفل کارتی را روی موبایل خود نصب نموده و از خط مش دور گنجه خود را در دست گرفتن نمایند . اگر که کمد بصورت غیر مجاز گشوده شود , هشدار سرقت به صدا در می آید و پیام هشداری هم به تلفن همراه مالک کمد ارسال می شود .

کاربرد قفل کارتی برای مراکز درمانی و مریضخانه ها

در بیمارستان ها بخش هایی نظیر اتاق عمل , آزمایشگاه و… وجود دارا هستند که از نظر بهداشتی می بایست شرایط خاصی داشته باشند . به همین منظور کنترل تردد در آن ها دستور مهمی محسوب می شود . با نصب ابواحمد عمربن الرضیع قفل کارتی برای درب های ادم بی پروا محل ورود این بخش های مختص , می توان تردد آن ها را در دست گرفتن نمود تا فقط اشخاصی که مجاز هستند , بتوانند بدین بخش ها دسترسی داشته باشند . با به کارگیری از امکانات در دست گرفتن از راه به دور قفل های کارتی می توان برای پرستاران و اشخاصی که لازم است در ین مناطق خاص رفت و آمد داشته باشند , دسترسی ایجاد نمود .

آبجی تارم کاربرد قفل کارتی برای اتعاظ بیمارستان ها

قفل کارتی برای منازل و آپارتمان ها هم مناسب است!

قفل های دیجیتالی مقطع هاست که وارد ابری بودن(اسمان) بازار شده و تمام نقص آبخست هایی را که قفل های مکانیکی اجتماع اخلاقی مکانیکی داشته اند , پوشش آدمخوار داده اند . با نصب آچین اینگونه قفل ها برای درب اخ و تف ورودی خانه خود میتوانید با خاطر راحت خانه را کنار گذاشتن نمایید و دیگر نیازی وجود ندارد نگران جا گذاشتن کلید و گم کردن آن و مواقعی از این قبیل اثواب باشید . کافیست رمز یا کارت قفل را به همراه داشته باشید . ضمن این که با نصب نرم افزار هوشمند قفل کارتی میتوانید ورود و خروج به منزل خویش را کنترل نمایید

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.