رفع نم و رطوبت

باز نگری چگونگی ساخت لکه نم و رطوبت بر روی دیوار ها
قتی به دیوار رنگ شده یا این که ورقه دیواری شده منزل تان می نگرید احتمال دارد تمییز به لحاظ می‌رسند . البته آیا حقیقتا پاک هستند؟ کافیست تا نگاهی با جزییات بیشتر به دیوار ها بیندازید تا لکه های قلم و خود کار , قلم شمعی های کودکانتان و یا این که حتی‌د‌ر مورد ها حاد خیس لکه های زردرنگ شده آب و قارچ ها را ملاحظه کنید .

وجود لکه های زرد بروی دیوار ها

کلیه می دانیم که نظافت کردن گردو خاک کار سادگی است البته از میان بردن لکه های نامبرده در ابتدا مستضعف یک منزل دار ماهر و باتجربه است . پیرو این نوشته‌ی علمی خط مش های پاکسازی دیوار های منزل را از هر دسته لکه ( مورد ها همگانی ) را یادگرفتن خوا هیم بخشید . با هاو کن یو همدم باشید .

رفع نم و رطوبت

پاشیدن قطرات روغن در طول آشپزی یک کدام از عواقب غیر قابل در اختیار گرفتن آن است . این روغن ها بعداز مدتی جلوه دیوار پیش‌روی گاز و یا این که دیوار های دیگر منزل را زشت می‌نماید . لکه روغن به مرور مجال کم آب شده و رنگ کدر و یا این که چه بسا بوی بدی به خویش می‌گیرد . احتمال دارد شما هم مبادرت به تزکیه آن از روی دیوار کرده باشید البته تغییری حاصل نشده است .

تمیز شدن لکه های ایجاد شده بر روی دیوار ها بر اثر رطوبت

خبر عالی این است که‌این لکه ها تمیز شدنی می باشند . کافیست تا ۱/۳ استکان سرکه خوراکی و آیتم استعمال آشپزی و ۲/۳ دیگر استکان را از آب گرم لبریز فرمائید . آن‌گاه با استعمال ار یک دستمال نخی پاره ای روی لکه ها بکشید . پیرو ۱/۴ صابون مایع سرویس بهداشتی را به ۳/۴ استکان آب داغ بیش تر کرده و نیز بزنید . بعداز کف کردن , با استعمال از یک دستمال کم آب دیگر محلول را آنقدر روی لکه ها بکشید تا تمیز شده و حسی صیقلی و سرازیر تحت دست شما احساس شود .

۲گرد و خاک و دوده

رفع نم و رطوبت

گرد ها و دوده ها همواره در دور و اطراف معاش ما وجود دارا‌هستند . این گرد و دوده در اثر زمانبر تراز اجسام نشسته و رنگ قهوه ای و خاکستری ماتی به جای می گذارند . برای حل اختلال گرد و خاک همان طور که کلیه می دانیم با استعمال از دستمال نخی یا این که کتان مرطوب میتوان اختلال را حل کرد . البته لکه های دوده را چه‌طور تمیز کنیم؟ دیگر دستمال مرطوب سعی نداشته و بایستی تفکر دیگری کرد . با تهیه و تنظیم محلول کار کشته تحت میتوان هرگونه لکه از این دست را تمیز نمود .

۱ واحداندازه گیری آمونیاک

۱/۲ واحداندازه گیری سرکه تصفیه شده

۱/۴ واحداندازه گیری جوش شیرین

یک سری استکان آب گرم

را بیش تر کرده و نیز بزنید . آن‌گاه محلول آخرین را با یم تکه ابر یا این که اسکاچ روی قطعه لکه دار دیوار بکشید .

۳مداد شمعی و جوهر خود کار

چگونگی پاک کردن و از بین بردن نمو رطوبت ایجاد شده روی دیوار

یک کدام از شایسته ترین عملگر ها برای تزکیه رنگ های قلم رنگی شمعی تمیز کن است . با کشیدن تمیز کن قادر است رنگ را به خویش جذب نماید . البته چنانچه که قلم شمعی به یادماندنی خیس از حد توقع بود , باد داغ یک سشوار را به جهت آن گرفته و بعداز یک سری ثانیه گرم شدن دیوار با استعمال از یک ستمال تمییز آن را تمیز فرمائید .

ماهیت جوهر خود کار هم روغن است و با هر چیزی تمیز نمی شود . یک کدام از مواقعی که قادر است جوهر را از تراز دیوار تمیز نماید , خیمر ریش است . پاره ای خمیر ریش را به طور فوم دراورده و با دست روی نصیب لکه دار بکشید . بعداز عبور کرد یک سری ثانیه با استعمال از یک دستمال کم آب روی فوم کشیده و تماما تمیز فرمائید .

برای مطالعه رویه های دیگر در از میان بردن گونه های خط و خش از تراز دیوار به لینک و پیوند تحت رجوع نمایید .

چه‌طور می‌توانید خط و خش و لکه را از روی دیوار تمیز فرمائید

۴ماژیک های مستمر

از میان بردن محل رنگ ماٰژیک های مستمر پاره ای مشقت بار خیس از سایر لکه هاست . البته میتوان آن را با استعمال از دستمال و الکل های صنعتی تمیز نمود . چنانچه که الکل دراختیار ندارید می توانید از اسپری های گیسو یا این که اسپری های خوش عطر کننده تن استعمال فرمائید . پاره ای از آن را روی محل اسپری فرمائید و آن‌گاه با دستمال تمیز فرمائید .

۵لکه رطوبت و آب

رفع نم و رطوبت

این لکه که پیدایش آن زیاد به هم پیوسته است بر اثر نشتی سقف یا این که دیوار فیس می دهد . برای از میان بردن این لکه یک واحداندازه گیری آبژاور یا این که صفید کننده های دیگر را به ۴ لیتر آب بیش تر فرمائید و با دستمال روی لکه نم بکشید . چنانچه که لکه نو به‌وجود آمده باشد , به‌سرعت تمیز خواهد شد . البته در صورتی لکه دیرین باشد بایستی پیرو استراتژی های دیگری بود . یک کدام از این استراتژی ها چنانچه دیوار یا این که سقف گچی است , لایه برداری است . از سایر کارهایی که می توانید برای از میان بردن این لکه انجام بخشید , رنگ گردن مجدد آن نصیب از دیوار یا این که سقف است

نکته

دقت داشته باشید که‌این لکه ها ناشی از نشتی لوله ها یا این که دیوار هاست و گذشته از تراز از میان بردن لکه باید تعمیر شوند به این دلیل‌که در غیر این چهره این لکه ها مجدد پیدایش خواهند بخشید .

۶لکه قارچ و شوره

این لکه ها معمولا در اثر رطوبت در فضای منزل به‌وجود آمده و در جاهای بدون‌نور پرورش مینمایند . چنانچه که از میان نروند پرورش کرده و تراز بیشتری از دیوار و کنج ها را می گیرند . برای از میان بردن آنان کافیست ۱ قاشق خوراک خوری سرکه به یک واحداندازه گیری آب بیش تر فرمائید . آن‌گاه با فشار بسیار یک دستمال آغشته به محلول متبوع را روی آن کشیده و با آب آبکشی فرمائید . چنانچه که شوره ها مقاومت نشان دادند , می توانید از مخلوط پودر خودرو لباسشویی آنزیم دار با آب استعمال نموده و پروسه بالا را طی فرمائید .

[SRC]http://www.howcanu.com/home/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%84%DA%A9%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D8%A7%DA%A9-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85/[/SRC]

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.