چه‌گونه غربال کولر گازی را منزه کنیم ؟ چه زمان غربال کولر گازی را بده بستان کنیم ؟ آیا شما نیز در پی پاسخ این سوال های میباشید ؟ پس با کمپانی خدماتی کاراباما همراه باشید . ما در‌این مقاله به شما خوا هیم اعلام‌کرد که چه گونه غربال کولر گازی را پاک کنیم . نصاب کولر گازی مشهد

غربال های کولر گازی در واقع برای بخش خروجی هوا یک نگهبان ویژه محسوب می گردند , آنان با تمام توان برای خروج یک هوای پاک و مطبوع کار می نمایند . غربال ها در کولر های گازی نقش بسزایی بازی دارا هستند بدین ترتیب پاک کردن غربال کولر گازی اسپیلت برای اشخاصی که در حالا استعمال از اسپلیت های دیواری در خانه می‌باشند مضاعف حیاتی و لازم بوده و حتما بایستی صورت بپذیرد پس با ما همراه گردید تا با روش نظافت کردن کولر گازی غربال کولر گازی آشنا گردید .

فرایند پاک نمودن غربال کولر گازی :

پیش از استارت کار از خاموش بودن کولر گازی مطمئن گردید .
پنل جلوی کولر گازی , در حالییکه دو طرف کولر گازی را گرفته اید گشوده کنید .
بعداز آزادکردن نصیب جلوی غربال , کل غربال را به توجه و به آرامی گشوده فرمایید .
فراموش نکنید که هر دو غربال را جهت پاک کردن خارج آورید .
بعد به امداد یک برس قابل انعطاف فیلترها را پایین آب بشویید .
ابتدا مطمئن گردید که فیلترها تماما کم آب شده آن گاه راز جای خودشان گشوده گردانید .
برای جا زدن فیلترها از نصیب عقب استارت کرده بعد از آن نصیب جلو را جا بزنید .
و در انتهای کار پنل جلوی کولر گازی را ببندید .

چرا می بایست غربال کولر های گازی را منزه نماییم ؟

این کویل ها همچون رادیاتور اتومبیل فعالیت کرده و برای این‌که با هوای پیرامون خویش به نیکی در رابطه باشند مدام می بایست پاک و پاکیزه نگه داشته شوند تا سوزوسرما یا این که گرما را از کویل ها به هوای اتاق منتقل نمایند . پاک بودن غربال ها در حقیقت از چندین جهت دارای اهمیت بوده و قابل بررسی می‌باشد مورد اولیه اینکه به بهبود خنک کنندگی دستگاه یاری کرده که متعاقبا در مصرف انرژی صرفه جویی می شود و دوما در ایجاد هوایی مناسب و تمیز مفید است و در پایان جهت دوری از بوی بد و ایجاد هوایی جدید و مطبوع نقش بسزایی دارااست

بعداز چه بازه غربال هوای کولر گازی را منزه کنیم ؟

پاسخ این سوال زیاد بستگی به میزان به کار گیری شما از کولر گازی دارااست و همچنین محیطی که در آن قرار دارید , آیا هوایش خیلی کثیف است؟ در حالتی که شما بصورت میانگین روزمره بیشتر از ۶ ساعت از کولر گازی استعمال میکنید و آلودگی محیطی شما مضاعف است بایستی غربال کولر گازی را هر ۲ هفته یکبار منزه فرمائید در غیر اینصورت میتوانید ماهی یکبار مبادرت به نظافت کردن غربال هوا کنید .

درصورتی که مکانی که کولر گازی شما در آن نصب شده نسبتاً همگانی بوده و کف آن فرش نیست حتما هر ۲ روز یکبار جهت پاک کردن فیلترهای کولر گازی مبادرت فرمایید و در شرایطی که کولر گازی شما در خانه نصب است سازه به میزان به کار گیری هر ۱ تا ۳ هفته آن را پاک نمایید .

جهت مراقبت همت و ارتقاء بازده کولر گازی تلاش نمائید هرکدام ماه یکبار غربال کولر گازی را منزه فرمایید .

سفارش انتها :

توجه فرمائید روش ی مفتوح کردن روزنه کولر گازی فراوان دارای اهمیت می‌باشد که در کولرهای متعدد تفاوت جزئی با نیز داشته و برای این کار می بایست دفترچه ی راهنمای کولر گازی خویش را مطالعه نمائید به دلیل آنکه اشخاص اکثری در اثر سهل و آسان انگاری باعث لطمه زدن به کولر گازی خویش می گردند .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.