با شروع فصل گرما بایستی ابتدا کولر ها را خدمت کرده و در‌صورتی‌که نیازی به تعمیر داشته باشد آن را نوسازی نمود . اگر‌چه عالی است خدمت کولر را به دست خدمت کار مجاز بسپارید تا از بروز صدمات احتمالی به خویش و وسایل برقی پرهیز شود ; ولی شاید بعضی وقت ها نیز بدون چاره گردید خودتان این کار را انجام دهید . پس بد نیست با قرائت این چه‌طور بدانید و چه کار باید بکنید .

چطور کولرمان را سرویس کنیم؟/تعمیرات کولر آبی مشهد

کولرهای آبی‌رنگ , قابلیت و امکان گزینش و تهیه سکو سوز‌و‌سرما را ندارند و نهایتا به دور تند و نماید را می‌توان از آنان توقع داشت . بعضا از قطعات کولر می بایست هم‌زمان با آغاز فصل گرما , معاینه ظریف شوند . ضریب فرسایش بعضا از این قطعات بالاست و احتمالا بر اثر فرسوده شدن , مصرف کولر را بالا ببرند . پس خدمت کولر , پیش از فصل گرما , تماما لازم است .تعمیرات کولر آبی مشهد

طریق ارتقا بازده کولر آبی رنگ

بدنه فلزی کولر در تابیدن بی واسطه آفتاب , گهگاه چنان داغ میشود که چه بسا لمس کردنش غیر ممکن است . توقع خنکای بدون نقص از کولری با این وضعیت , چندان منطقی نیست . پس سایه‌بانی برای کولر تعبیه نمائید تا خنک بماند و خنکی بدهد . درضمن مصرف انرژی کولر با سایه‌بان نیز ذیل می آید .

سایه‌بان کولر‌ها ۲ گونه است ; گونه نخستین که ارزش بیشتری داراست و به سایه‌بان سنتی دارای شهرت است , همانی است که از ۴ عدد اساس فلزی و یک سقف برزنتی تشکیل‌شده شده‌است . پایه‌ها روی زمین قرار می گیرند و سقف بر رمز کولر گسترده میگردد .

دوم این‌که پایه‌های فلزی آنان بر مرحله پشت‌بام قرار می گیرد و تدریجا به عایق ایزوگام جراحت میرساند . بر این پایه جور جدیدتری از سایه‌بان‌ها ساخت شده که با پایه‌هایی فلزی روی سقف کولر نصب می شوند . این پایه‌ها با زاویه ۴۵درجه , به چهار کناره سقف کولر پیچ می شوند و سایه‌بان روی آن ها قرار می گیرد .

ساخت سایه‌بان برای کولر به گونه‌ای که از تابیدن بی واسطه آفتاب بدور باشد به همت آن فراوان امداد خواهد کرد . چهار پایه‌ی کولر را مستقیما روی تراز آسفالت یا این که ایزوگام قرار ندهید و پایین پایه‌های آن سنگ بگذارید تا در مرحله آسفالت فرو نرود .

تعمیرات کولر آبی مشهد

شیوه ساخت پوشال کولر/تعمیرات کولر آبی مشهد

ماده مهم پوشال سوزنی , چوب صنوبر , نخ کنفی و توری حفظ کننده میباشد .

چوب صنوبر در مقدار های متفاوت مهیا شده و بعد از قرار تصاحب کردن دستگاه خود کار رنده شده در نقاله ریلی انتقال قرار گرفته و بعداز انتقال در دو طرف توری حفظ کننده قرار گرفته و به طور پوشال سوزنی در میاید

به عبارتی نقاله انتقال به جهت دستگاه دوخت جنبش می نماید بعد از دوخت پوشال سوزنی بوسیله سوزن های منحصر به فرد نخ کنفی در تعدادی حرفه متعدد به طور عمودی و افقی در دو طرف پوشال قرار میگیرد و به طور بعدها متعدد جهت نیاز بازار برش میخورد و جهت بسته بندی به وسیله به عبارتی نقاله انتقال پیدا می نماید که جهت پرهیز از وجود آلاینده های محیطی دو طرف نایلون بسته بندی پلمپ می شود که از نفوذ هوا پرهیز شود .

خودداری از شوره زدن کولر آبی‌

در جاهایی که اندازه نمک و یا این که آهک مو جود در آب فراوان است , به چشم میخورد که کولر های آبی‌رنگ به شدت شوره میزند . /تعمیرات کولر آبی مشهد  –که علاوه بر خوردگی بدنه و قسمتهای فلزی کولر , پوچال ها هم به‌سرعت همت خویش را از دست خواهد اعطا کرد .

شیوه راه حل : یک قالب صابون و خیر هیچ چیز دیگر , را ابتدا با یه خرده آب در ظرفی مستقل ترکیب کرده و بعد از آن آن را به آب داخل کولر میافزاییم . سود را خودتان ملاحظه کنید . در ضمن این کار سالی یکبار کافی است .

برای اینکار یک قالب صابون را در یک توری قرار دهید و آنرا در سینی آب باطن کف کولر قرار دهید با اینکار دیگر پوشال کولر شما شوره نمی زند .

برای خوشبو شدن بو کولر هر دو هفته یکبار نصف لیوان مایع شیشه منزه کن در باطن آب کولر بریزید .

کارایی نمائید هر دو هفته یکبار آب باطن کولر را ردوبدل فرمایید تا املاح غلیظ شده درون آب تخلیه گردد .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.