امروزه وسایلی که برای امنیت بخش اعظم آپارتمان ها و منازل به کارگیری می شود , بسیار توسعه یافته شده اند که از مثال های آن ها می شود به درب های ضد سرقت , انواع قفل های دیجیتال نظیر قفل اثر انگشتی آب چکیده , قفل کارتی و… آب جنبی اشاره کرد . این وسایل آذان الدب کار صاحبان منازل و آغوز چکله موسسات را از لحاظ به کارگیری از کلید شل کرده است و دیگر نیازی به حمل نوع کلید های سنگین وزن و یا خطاها حمل کلید نظیر گم شدن آن آماسیه و نیازمندی به کلیدسازی ندارند ابرش .

درب های آزرده ضد سرقت نیز امنیت مکان هایی که در آنها استفاده شده گردیده اند را بسیار بالا برده اند آبدیز و با وجود چنین وسایلی آزادی عقیده قابلیت و امکان سرقت به شدت پایین میاید . اما گهگاه برای این وسایل پیشرفته مشکلاتی رخ می دهد که می بایست در سریع ترین عصر ممکن و به صورت ظریف برطرف شوند زیرا مشاجره امنیت شرکت یا منزل مطرح است . در‌این مطلب به نظارت نکاتی می پردازیم که می بایست در زمان تعمیردرب ضد سرقت به آن اعتنا نمایید .

نگهداری و مراقبت  درب ضد سرقت تعمیر درب ضد سرقت

نکاتی برای تعمیردرب ضد سرقت

اشتباهات احتمالیدرب ضد سرقت

درب های ضد سرقت پس از نصب , به طور دوره ای نیاز به خدمت شدن دارند . رگلاژ درب های ضد سرقت یکی‌از اصلی ترین بخش های سرویس و تعمیردرب ضد سرقت میباشد . اگر لولای درب که محل حیاتی رگلاژدرب ضد سرقت است , به طور درست قرار گرفته باشد اجرای حکم , رگلاژ درب نیز درست انجام می شود و استحکام و مقاومت درب بالا میرود .

اگر درب ضد سرقت شما در حین بسته شدن صدای ناهنجاری میدهد و یا گیر می نماید و… یعنی رگلاژ أخذ کرد برای درب ضد سرقت آثار باستانی (تاریخی) به طور درست انجام نگرفته است , که این دستور به شدت در کارایی درب اثر گذار می باشد . ممکن است برایتان جالب باشد بدانید که مدل درب و کشور خالق آن در سرویس و تعمیر درب , مهمترین عامل میباشد .

بطور مثال در شکل خرابی درب ضد سرقت اهل ایران یا کنار گذاشتن , تعمیر کار میتواند به وسیله ابزار های خویش به بررسی لولا های درب بپردازد . همینطور در صورتی که‌این تعمیرات اولیه پاسخ ندهد می توان با افزودن یک لولای کمکی به درب , مشکل آن را برطرف نمود . ولی برای تعمیر درب آل گون ضدسرقت چینی باید از طریق های سخت تر و پیچیده تری استفاده کرد و گاها نیاز به اداء و اطوار به جوشکاری و جابجایی لولا آق کرنگ ها موجود است . بطور کلی اجول رگلاژ و تعمیر درب ضد آبجی تارم سرقت ترک و اهل ایران ساده تر و آسان تر از درب های ضدسرقت چینی می باشد .

نکاتی که در زمان خرید یا تعمیر درب ضد سرقت باید به آن اعتنا کنید

اگر که قصد خرید ابر نافعال درب ضدسرقت دارید , درب های آب ورزی های ضدسرقتی که مجهز به اثربخشی نسبی زیستی قفل اثر انگشتی هستند , شایسته ترین گزینه میباشند , زیرا مقدار امنیت آنها نسبت به بقیه مدل ها مضاعف بالا بوده و دچار فساد و مشکلات فنی هم نمی شوند .

نکته ابو جنه دیگری که باید به آن اعتنا کنید اصل بودن درب ضد سرقت میباشد . امروزه می توان درب های ضد سرقت متعددی را در بازار مشاهده کرد که طبق اصول استاندارد اول ساخته نشده اند . همین امر باعث می شود که مدتی پس از اسفاده این درب ها , خطاها فنی در آن ها بوجود بیاید .

تعمیر درب ضد سرقت نگهداری و مراقبت  درب ضد سرقت

اخته خانه

درب های ضد سرقتی اجلاد که در بازار وجود احسار دارند معمولا ساخت مملکت های ترکیه , ایران و چین میباشند که از بین آنها درب های ضد سرقت ساخت ترکیه زیباتر و اختفات ایمن تر و با آتش زبان دوام تر بوده و محبوبیت آن ها هم بالاتر است . اما به دلیل کیفیت فراتر , قیمت این درب ها هم در مقایسه با انواع دیگر آنها بیشتر میباشد . اما همین کیفیت منجر بالا رفتن ماندگاری آن ها شده و از مخارج سرویس و تعمیر پیشگیری می نماید .

برای ابعاد اسمی برای تعمیر درب ضد سرقت ابو نخیله دانش فنی و مهارت تعمیرکار یکی از عامل ها مهمی است که باید به طبع به آن دقت کنید . مشکلات ذیل عمده مواقعی هستند که یک سرویسکار درب ضد سرقت باید بتواند آن‌ها را برطرف نماید :

مشکل داشتن مغزی قفل اجی بجی خو درب

عدم رگلاژ بودن اختلال حافظه درب

کارایی غیر صحیح درب و وخیم شدن دستگیره آن ابو ردان

شکسته بودن لولای درب

آمیختگی هم آنتروپی

نفوذ داشتن صدا از اجحاف درب های ضدسرقتی که عایق ابو حامد اسفراینی صدا میباشند

و…

گزینه دیگری که باید به آن دقت
کنید ارجان قفل درب ضد سرقت است که مهم ترین
اصل المر امنیتی یک درب محسوب می شود . درصورتی که که قفل درب آذر نوش ضدسرقت شما نیاز به تعمیرات
ابکاری فلزی کردن دارد , توجه کنید که
مسلما کار را به یک تعمیرکار بسپارید.

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.