راهنمای خرید پکیج دیواری

قبلی از این‌که برای خرید پکیج مبادرت نمائید خوب تر است با این سیستم گرمایشی آشنا گردید

گرمایش مطبوع محل سکونت و آب گرم بهداشتی همواره از نیازهای نخستین آدم بوده و است . ممکن است هنوز نیز به کار گیری از کرسی ذغالی و بخاری های چوب سوز , نفتی و برقی در برخی از نقاط اشاعه داشته باشد اما با دقت به وفور گاز ارگانیک و قابلیت و امکان دست رسی به‌این موهبت الهی در مرز و بوم ما , تکنولوژی در جهتی پیش رفته که با امداد به کار گیری از این انرژی تمیز آسایش و راحتی هر چه بیشتر افراد مهیا آید .

گرمایش به یاری موتورخانه های مرکزی پیش از لوله کشی گاز ارگانیک هم اشاعه اکثری داشته است . بعداز آماده سازی گاز ارگانیک با اصلاح مشعل ها و بقیه امکانات , موتورخانه های مرکزی برای بهره‌برداری به امداد سوخت منزه گاز ارگانیک اماده شدند . بعضی خطاها جانور در سیستم گرمایش مرکزی , طراحان را در راستای سیستم اصلاحیه ای سوق بخشید . پکیج های گرمایشی فیض ی این پباده سازی می باشند .  نصاب کولر گازی در مشهد

پکیج چه میباشد

پکیج وسیله ای است که بعنوان جایگزین دوچندان قابل قبولی برای سیستم های موتورخانه گرمایشی منازل مورد به کار گیری قرار میگیرد . پکیج دیواری از مقدار و حجم دوچندان کوچکی به میزان آبگرمکن دیواری برخوردار‌است که از مزایای فراوان با اهمیت این وسیله هست . پکیج برای گرمایش رادیاتور و تامین مداوم آب گرم مصرفی منازل و سوئیت ها مضاعف مطلوب است . پکیج های نسل نو رمز و صدای خیلی کم سیستم حفاظت در قبال یخ زدگی , بازده حرارتی بالا , سیستم عیب یابی الکترونیکی , رشته و دودکش دوجداره جهت تامین هوای کافی احتراق و خروج بی نقص دی اکسید کربن و قابلیت و امکان طرح ریزی کارکرد روزمره و هفتگی دارا هستند .

بها پکیج ها با دقت به گنجایش آن جور سیستم گرمایش , تعداد مبدل های حرارتی و مملکت تولید کننده از یک میلیون تا پنج میلیون گوناگون است .

مزایای پکیج دیواری

استقلال مصرف کننده
صرفه جویی بیشتر انرژی
دسترسی سهل به پکیج شوفاژ دیوار
فردی سازی وضعیت بهره‌برداری از تاسیسات
کاهش هزینه ها ارزش انرژی
کاهش هزینه تعمیرات
بی نیازی از عایق کاری
حجم اشغال کم
حفاظت از محیط زیست
تامین آبگرم فوری
تامین آبگرم دایم
هوشمندی پکیج در تخصیص انرژی
امنیت بیشتر
کارکرد آهسته و بدون صدا

گونه های پکیج دیواری

چنانچه قصد خرید پکیج دیواری را دارید واجب است ابتدا با گونه های آن آشنا گردید .

در یک نوع بندی کلی می توان پکیج ها را در دو جور پکیج های زمینی و پکیج های دیواری تقسیم کرد .

همینطور بعضی از پکیج ها دو مبدله میباشند . این جور از پکیج ها به دلیل دارا بودن دو مبدل حرارتی , جریان آب گرم در آخر پیوسته بوده که‌این فرمان سبب کاهش رسوب به چنگ آوردن در مبدل و هم تامین آبگرم بیشتر می‌گردد .

همینطور پکیج های حرفه دار دارنده یک رشته هوادهی در بخش اگزوز می‌باشند و درصورتی که یا این که پکیج در فضای گشوده نصب شده باشد و یا این که جزء مسیر دودکش پکیج بصورت افقی ( بیش تر از یک متر ) باشد مورد به کارگیری قرار می‌گیرند .

۱۰ نکته طلایی برای خرید پکیج

کدام پکیج برای خانه شما ایده آل خیس است
تعیین متناسب با نیاز :
می بایست پکیج دیواری که خریداری می‌کنید متناسب با فضای ساختمان شما باشد . هنگام خرید پکیج دیواری تعیین پکیج خویش متناسب با متراژهای ذیل تعیین نمایید

تحت بنای ۱۵۰ متر توان پکیج ۲۶ کیلو وات
ذیل بنای ۲۴۰ متر تا ۴۰۰ متر توان پکیج ۳۵ کیلو وات
در مناطقی که به دلیل طول از مرحله دریا , چگالی هوا کم شده باید بارگاه اصلاح طول در لحاظ گرفت . گنجایش مبنای پکیج , متناسب با نسبت چگالی هوا در محل به چگالی هوا در مرحله دریا , گنجایش پکیج تقلیل مییابد .

مراعات ی دودکش

در طبقات پایان سوئیت به دلیل این که ارتفاع عمودی لوله دودکش ساختمان کمتر از ۳ متر است حتما بایستی پکیج حرفه دار نصب گردد . ولی در طبقات زیرین در‌حالتی که که ارتفاع افقی لوله دودکش کم باشد ( کمتر از ۱ متر ) می توان از پکیج فارغ از رشته به کار گیری کرد و از صدای حرفه پکیج به ویژه در فصل‌زمستان در امان بود . اگر‌چه برای ایمنی از گازهای سمی احتراق خوبتر است از پکیج های رشته دار بویژه با دودکش دو جداره استعمال شود .

دقت : در صورتی به هر برهان قابلیت به کار گیری از اشکال پکیج های حرفه دار فقدان بایستی پکیج مجهز به سنسور حرارتی دودکش باشد . این سنسور با اخذ علایم حرارتی دودکش انسداد و گرفتگی دودکش را واضح کرده و خاموش می شود .

اعتنا به مبدل حرارتی محل :

یکی دیگر از مواقعی که برای خرید پکیج بایستی به ان اعتنا کرد گونه مبدل حراتی هست .

در شرایطی که که گرمایش ساختمان از کف باشد خوب تر است از پکیج های کندانسیک به کارگیری گردد تا مصرف گاز پکیج کمتر گردد و یا این که در صورتیکه که از رشته کویل برای گرمایش به کار گیری می شود خوبتر است از پکیج مرجع دار استعمال شود تا در طول به کار گیری از آب گرم مصرفی , رشته کویل ها باد سرد نزنند .

اعتنا به آب گرم مصرفی

برای خرید پکیج خویش به آب گرم مصرفی دقت فرمایید در صورتی به آب گرم زیاد نیاز دارید خوب تر است از پکیج های مخزن دار یا این که پکیج با توان حرارتی فراتر از ۳۱ کیلووات استعمال نمایید .

پکیج دیواری یا این که زمینی

اگر گنجایش حرارتی متعددی از پکیج توقع دارید ( معمولا برای سوئیت های با بیش تر از ۳۰۰ متر مربع ) خوبتر است از پکیج های زمینی به کار گیری فرمائید . درهرصورت حق تقدم با پکیج های دیواری است به این دلیل که دوچندان کم مصرف خیس و دارنده قدمت طولانی تری نسبت به پکیج های زمینی و پکیج های مخزن دار می باشند .

مبدل های پکیج

امروزه به دلیل املاح مضاعف اب در جمهوری اسلامی ایران به خصوص شهرهایی مثل قم و یزد استعمال از پکیج های دو مبدله خیلی خوب تر است . پکیج های تک مبدله بعد از یک‌سری سال رسوب میگیرند و راندمان آنان ذیل میایند .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.