شیرآلات توکار دارنده مزایای فنی و کیفی فراوانی نسبت به شیرآلات معمولی میباشد . به طوریکه به واسطه قرارگرفتن در درون دیوار از یک حفظ کننده امن و مطمئن برخوردار شده و از جراحت های احتمالی بدور است . این شیرها با کارآیی بیشتر نسبت به شیرآلات نسل کلاسیک اهرمی رضایت مندی بهتری به استفاده کننده می دهند و ضمنا با دقت به خصوصیات ذاتی این کالا نسبت به شیرآلات کلاسیک اهرمی فضایی مضاعف قشنگ و مختلف را در خدمت های بهداشتی خزینه و … ساخت میکند . حالا شیرآلات هومان مبادرت به ایجاد شیرآلات توکار در دسته ها و تیپ های متعدد و با خصوصیات فنی کاملاً منحصر در تراز دنیا میکند .

مزایای شیرآلات توکار هومان :

الف – در تمامی شیرهای توکار مو جود در بازار در حالتی‌که فساد ویا نشتی آب مشاهده شود , مصرف کننده به جهت رفع نقص , بایستی شیر باطن دیوار را بیرن بیاورد . گویا است برای بده بستان ترکیب کن واجب است دیوار حاد گردد که‌این فرمان موجب می شود مکانیزم داخلی به جهت ضربات ناشی از کنده کاری جراحت ببیند و مصرف کننده علاوه بر مخارج فساد دیوار , بنائی و کاشی کاری , بدون چاره است شیرآسیب چشم را هم بده بستان کند . شیر توکار هومان فارغ از هیچگونه فساد دیوار و فقط با مفتوح کردن ۴ مهره , از دیوار بیرون شده و بعداز رفع عیب سوای هیچ هزینه ای مجددا نصب میشود . نصب شیرآلات

ب – به جهت پرهیز از نفوذ آب به درون دیوار در شیر توکار هومان , لاستیک دیافراگم و برگه فلزی حافظ درنظرگرفته شده که از نفوذ آب به باطن دیوار و ساخت فساد های ناشی از آن دوری می نماید که‌این قطعات در مثال های شبیه بازار ( برندهای داخلی و فرنگی ) تعبیه نشده است .

ج – فریم پلاک استیل هومان هم با به کار گیری از پیچ درنظر گرفته شده , به طور کامل به دیوار می چسبد و ازنفوذ آب به باطن ترکیب کن پرهیز می نماید لکن در مثال های جان دار در بازار همواره فریم پلاک از تراز دیوار مسافت دارااست .

د – در مثال های بازار , با به کار گیری از قطعه جهت دهنده ( سوپاپ یا این که دایورتور ) برای انتقال آب به سردوش مستعمل شده‌است . نظربه این که آب کانال , موجب پیدایش رسوب های مخرب در سوپاپ و ساخت مشکلاتی از قبیل کاهش فشار آب , بسته شدن خروجی ها و یا این که شکستن سوپاپ در روی تنه می گردد . لکن این دستور در شیرهای توکار هومان با حذف سوپاپ حل شده‌است بطوریکه جهت دهنده در کاتریج با اهمیت درنظرگرفته شده تا دیگر رسوبات آّب موجب پیدایش اینگونه مشکلات نگردد .

هر آنچه در باب شیرآلات بایستی بدانید/کدام شیرآلات برای کجاها مناسب‌ترند؟

کدام شیرآلات با چه جنسی برای کدام نصیب از ساختمان‌ها کاربرد دارند؟ کارشناسان و فعالان این صنعت به‌این سوال ها جواب می دهند .

شهلا روشنی : اصولاً شیرآلات وسیله‌ای می باشند که برای مهار کردن جریان و فشار سیالات به کار می رود . وظیفه‌های مهم شیرهای صنعتی عبارت‌اند از انقطاع و وصل بدون نقص جریان , پرهیز از برگشت مایعات و گازهای عبور کرده , تهیه عبور میزان مایحتاج مایعات و گازها , تهیه و تنظیم و در اختیار گرفتن میزان و فشار مایعات و گازها و در اختیار گرفتن و ایمن نگه‌داشتن دستگاه‌های تحت‌فشار . سازه به کاربرد , مصالحی که در ساخت شیر به‌کاربرده می گردد , گوناگون است . در شغل های ساختمانی شیرهای چدنی , برنزی , برنجی و گهگاه استیل ( SS ) به کارگیری می شود .

به نقل از اقتصادنیوز , در شغل های صنعتی نظیر , نیروگاه‌ها , کارخانه‌های پتروشیمی , پالایشگاه‌ها , کشتی‌سازی و صنعت های دارویی ـ غذایی , بسته به مدل سیالی که از شیر عبور مینماید و با محیطی که شیر در آن جای‌دارد , بدنه و دیگر اجزای آن را از فولاد کربنی , فولاد آلیاژی , فولاد زنگ نزن ( Stainless Steel ) میسازند .

شیرهای داخلی پرفروش می‌باشند

​مینا داداش‌زاده , متخصص فروش مصالح ساختمانی راجع به بورس و بها اشکال شیر آلات به اقتصادنیوز اذعان کرد : شادآباد , بوستان شهر , طالقانی مرکزها حساس فروش شیرآلات تهران محسوب می گردند . بها شیرها به خاطر گونه کار آیی و مقدار شیرها انتخاب میشود . در شرایط معمول , شیرهای کوچک‌تر ارزش کمتر و شیرهای بزرگ‌تر بها بالاتری دارا هستند . اما رونق بازار شیرها نیازمند ارتقاء کیفیت و پیروی از استانداردهای نوین است .

او ادامه بخشید : بیشتر مردمان برای خرید شیرآلات به‌ظاهر محصول و گونه مارک دقت دارا‌هستند , درحالی‌که جور مارک به‌تنهایی کفاف نمی دهد . در بازار شاید برچسب‌ها تغییر تحول نماید و اجناس فرنگی را به اسم اهل ایران یا این که برعکس بفروشند . اصل کار این است که خریداران شیر کارشناس باشند و از گذشته پژوهش ها ضروری را انجام داده باشند .

احمدرضا اکرامی , نمایندگی فروش چندین مارک شیرآلات کشور ایران در رابطه منزلت ساخت شیرآلات اهل ایران به اقتصادنیوزگفت : مرز و بوم ما نه‌تنها در ایجاد اشکال شیرآلات خودکفا است بلکه رد پای بعضی از برندهای اهل ایران را می‌توان در اروپا جست‌وجو کرد .

او ادامه اعطا کرد : بزرگ‌ترین ایراد صنعت شیرآلات در میهن واردات بیش‌ازحد تولید ها شبیه چینی است که از فعالان اقتصادی عاجزانه درخواست داریم واردات این محصول را محدود نمایند .

او با بیان این مقاله که بیشتر تولیدات وارد شده چینی هیچ‌گونه ضمانت و پشتوانه‌ای ندارند تیتر کرد : اکثری از تولیدکنندگان داخلی وفادار می‌باشند در صورت پیدایش هرگونه نقص‌ پاسخگو باشند .

او در رابطه قدمت شیرآلات افزود : هنگامی یک شیر نصب میشود تا زمان سالم بلبرینگ‌ها کار میکند .

اکرامی در رابطه شیوه های آشنایی شیرها اذعان کرد : کیفیت و بها شیر به وزن , مدل مواد به‌کاررفته در آن مربوط است و خریداران می بایست بدین نکته اعتنا نمایند با خرید شیرآلات بی‌کیفیت علاوه بر ردوبدل مختلف سبب ساز تخریب ساختمان و ورود نم به پایه‌های ساختمان می شوند .

کدام شیر برای کجا؟

حمید عظیمی , فعال در بخش دادوستد شیرآلات در رابطه خرید شیر ظرف‌شویی به اقتصادنیوز ذکر کرد : علاوه بر توجه در استاندار بودن جنس می بایست به آبکاری شیرظرفشویی هم دقت داشت . از‌آنجا‌که تمام بخش‌های این شیر در معرض بی واسطه آب است می بایست مواد آبکاری آن علاوه بر استمرار درمقابل کلر و آهک مقاوم باشد . نکته حائض اهمیت دیگر کاتریج داخلی ( مغزی شیرآلات ) شیر است که می بایست کیفیت نیکی داشته باشد , چون قدمت مناسب یک شیر مرتبط با نصیب مغزی است .

او دربارهٔ مقدار این شیرها تیتر کرد : بلندی شیر ظرف‌شویی مسائل مهمی است که بخش اعظمی از خریداران به آن اعتنا نمیکنند , شیرهای ظرف‌شویی می بایست بلند و دربردارنده قطعات منحصربه‌فرد نظیر محرمانه متحرک و شلنگ‌ها باشند .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.