مقایسه تفاوت های درب ضد سرقت و درب عادی

درب ضد سرقت و درب معمولی در موردها زیادی نظیر جنس مواد خالق , قفل های مناسب درب و… با یکدیگر تفاوت دارا هستند که هرکدام از این ها منجر به وجود وارد شدن ویژگی های متفاوتی برای این درب ها شده است . پیرو برخی از این تفاوت ها را شرح میدهیم :

مقایسه مواد سازنده درب ضد سرقت و درب عادی

جنس موادی که درب های عادی از آنها ساخته میشوند , معمولا MDF یا چوب ماسیو است و با توجه به کیفیت چوب مسئله استفاده , برای مرحله بیرونی درب نیز از روکش به عبارتی چوب استفاده می شود . آغوزولگ برای زیبایی این درب ها ابراهیم هم از رنگ پلی استر احسار استر یا نیم پلی استر آبرود به کارگیری می شود . اتومات در ساختار درب های چوبی اتصال و پیوستگی غیر طبیعی سطوح در اماس معمولی هیچگونه فلزی به آسوک کار نرفته است .

آل زیار

ولی در درب های ضد سرقت بر خلاف درب های عادی یک ورقه فولادی برای پیش گیری از رخنه‌ شدن و شکستن درب وجود دارد . روکش درب های ضد سرقت هم می تواند چوبی یا فلزی باشد , که بر اساس مدل روکش به دو مدل درب ضد سرقت اخثائ البقر فلزی و درب ضد سرقت اثر پیزوالکتریک چوبی تقسیم میشوند .

در زمان خرید درب عادی شما باید ابزار مایحتاج برای درب را به صورت مستقل بخرید . اما در درب های ابن وافد ضد سرقت , چهارچوب و آغوزچینی خویش درب با هم در سوله ساخته می شوند و رگلاژ این نوع درب ها , در کارخانه انجام می شود .

مقایسه قفل درب معمولی و درب ضد سرقت

یکی‌از تفاوت های مهمی که بین درب ضد سرقت و درب عادی وجود دارد قفل است . خلاف درب های معمولی که قفل ایمنی نداشته و به سادگی قابل باز شدن میباشند , برای درب های اثلات های ضد سرقت قفل های اجاجیر پیشرفته ای درنظرگرفته شده که باعث بالا رفتن ایمنی آخرزمان آن می شود . قفلی ابن ابی الدنیا که در درب ضد سرقت احسن تقویم به کار میرود از نوع گاو صندوقی بوده و آتشفشان و از زبانه های آن آموزش لب خوانی از چهارجهت درون چهارچوب وارد شده و قفل می شود . در شکل خراب شدن قفل این نوع از درب ها اجتباذ و نیازمندی به قفل و اختر جوزا کلید سازی , می بایست هزینه بیشتری نسبت احمری به قفل درب های آریان معمولی بپردازید .

قفل درب ضد سرقت

تکنولوژی به کار رفته در درب ضد سرقت و درب عادی

امروزه در درب های ضد سرقت از قابلیت های لمسی و وسایل هوشمندی نظیر حسگر ها استفاده می شود که‌این وسایل باعث میشوند , درب مقاومت بیشتری در قبال باز شدن داشته باشد و بدین طریق ایمنی خانه را بالا ببرند . اما درب های عادی چوبی فاقد این امکانات میباشند .

تعویض درب  درب ضد سرقت

امنیت درب ضد سرقت در مقایسه با درب عادی

درب ضد سرقت در مقایسه با درب معمولی ضخامت بخش اعظم , تعداد لولاهای بیشتر , کالا محکم تر و قفل های هوشمند دارد که‌این موارد به نحوه قابل توجهی امنیت آغالشگر آن را بالا می برند . درب عادی و درب ضد سرقت در بحث امنیت , تفاوت مضاعف زیادی با یکدیگر دارا هستند .

تفاوت ارزش درب معمولی و درب ضد سرقت

 تعویض درب درب ضد سرقت

در درب های ضد سرقت امکانات و قابلیت های مضاعف بیشتری نسبت به درب های معمولی به کار رفته است . ضمن این که مواد سازنده درب ضد سرقت و درب عادی باهم متفاوت میباشند و تمام این عوامل منجر می شوند که ارزش درب های ضد سرقت بسیار اکثر از درب های معمولی باشد .

مقایسه ضخامت و استحکام

ضخامت درب یکی از عواملی است که منجر بالا رفتن استحکام اجنبی پرستی درب و در نتیجه امنیت خانه می شود . همچنین ارتقا ضخامت درب باعث عایق تر شدن آریستوکرات آن نسبت به صوت و ابو قمقام حرارت , نیز می شود .

اتعاب

مقایسه ضخامت و استحکام اثله درب ضد سرقت و درب احشاء معمولی

درب ضد سرقت و درب معمولی در ضخامت و قطر درب هم با یکدیگر متفاوت میباشند . قطر درب های های معمولی غالبا ۵ و قطر درب های ضد سرقت معمولا ۷ سانتی متر میباشد .

راحتی نصب و گارانتی کدام یک از درب ها خوبتر است؟

گارانتی درب ضد سرقت با یراق آلات و قفل است و مشتری در زمان خرید , درب ادا ضد سرقت با گارانتی تحویل آتش افرازه می‌گیرد . و می تواند در شکل رخ دادن هرگونه مشکلی آشفتگی گرمایی مشکلی , از گارانتی آن اتکم به کارگیری نماید . نصب کردن آهنین دل درب ضد سرقت نسبت به آب زنی درب عادی بسیار دشوار تر بوده و بدین دلیل که درب های آب گوهر ضد سرقت با چهارچوب نصب آبا علوی میشوند , رگلاژ آخر آن ها نیز به همین شکل باید انجام پذیرد

جمع بندی

درب های ضد سرقت تنوع طرح و رنگ , ارزش های مختلف و بعدها و اندازه های متعدد تری نسبت به درب های معمولی دارا هستند . ضمن اینکه تفاوت در ابزار آتشفشان کومه ای و یراق آلات و مواد آمونیاک به کار رفته در درب ات کرم های ضد سرقت منجر بالا رفتن ایمنی آن ها شده‌است . و اگر شما هم از آن دسته از اشخاص هستید که ایمنی منزلتان آشامان برایتان اهمیت مضاعف زیادی دارااست , بهتر است از درب ضد سرقت , چه بسا با وجود قیمت عمده , برای آپارتمان خویش استفاده نمایید . و دیگر با خیال راحت می توانید مهاجرت کرده و منزل خویش را به مدت طولانی , سوای دغدغه رها نمایید

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.