كولرسلولزي گونه EC7 . 0 انرژي ساخت ايران

كولر سلولزي انرژى علاوه بر اقتدار خنك كنندگي بيشتر به دلیل به کارگیری از پد سلولزى به جاي پوشال بازدارنده انتقال قارچ و باكترى به باطن محيط خانه مي گردد .
ويژگي هاي برتر در اين كولر بدين شرح مي باشد , كف كولر كه از اجزاي دارای اهمیت علیه خورندگي محسوب مي شود , علاوه بر افزايش ضخامت آن به وسیله اپوكسي حفاظت شده‌است . براي كاهش اثرها منفي لرزه و ارتعاشات در نقاط اتصال ونتيلاتور به كابين كولر , از لاستيكهاي لرزه گير مطلوب مستعمل شده‌است . رنگ پودري , مقاوم در قبال شرايط جوى مي باشد و داراي درخشندگي و ثبات نوري بسيار عالي است . زیرا زمان پوسيدگي ورق نسبت مستقيم با ضخامت آن دارااست لذا كف كولر بجاي ورق ۰ . ۷ از ورق ۱ . ۲۵ گالوانيزه مصرف شده شده‌است . سقف شيب دار در كولر بازدارنده عده شدن آب بر روي سقف كولر مي شود .
ويژگي پر رنگ اين كولر پد سلولزي آن مي باشد . بازدهي خنكي اين پد بيشتر از بازدهي پوشال معمولي است . پد سلولزي داراي ساختار يكنواخت است كه موجب ايجاد مرحله تماس بسيار بزرگي بين آب و هوا مي شود . به صورت نمونه يك متر مكعب از اين پد مساوی ۶۶۰ متر مربع تراز واسطه تبخيري است . پد سلولزي داراي توان جذب آب است و نظیر كاغذ خشك كن مي تواند آب را به خویش جذب كرده , درمقابل هوا مرطوب باقي بماند . هواي گرم و خشك با عبور از پد سلولزي حرارت خویش را به آب داده تا به صورت كامل تبخير شود و هواي خنك و مطبوع به وجود آيد . فرايند تبخير در پدهاي سلولزي موجب توليد بخار آب خالص مي شود كه فاقد آلودگي ها و مواد معدني است .
در غایت با سکو E در مصرف انرژی هزینه بیشتری که در طول خرید این متاع پرداخت میکنید , با جبران مخارج مصرف انرژی جبران خواهد شد در ضمن شما صاحب و مالک یک کالای کیفیت بالا خیس و با استمرار بیشتر خواهید بود . سرویسکار کولر آبی در مشهد

کولر آبی‌رنگ سلولزی

کولر آبی رنگ نو سلولزی کوپل بی واسطه DirectDrive محصولی نوین مطرح شده بوسیله کمپانی تهویه سپهر از مزایای این مال میتوان به ارتقاء بازده , کاهش مصرف انرژی , خنک سازی بیشتر , تصفیه هوا , موتور به دور متغیر , پمپ آب کارکشته خیس , قابلیت و امکان خنک سازی در بخشها حاره ایی و خیلی گرم از روش دوبرابر سازی بخش سرمایش و . . . اسم پیروزی

کولر آبی رنگ سلولزی

کولر بیان شده به وسیله کمپانی تهویه سپهر , محصولی ارزنده و نوین است که به واسطه ارتقاء خنک سازی محیط و دارا بودن سیستم کاهش مصرف برق , توانسته است رضایت حداکثری مشتریان را بدست آورد .
کمپانی تهویه سپهر در صنعت تاسیسات و ساخت تولید ها سیستم های مطبوع سرآمد و پیشرو بوده و محصول ها خویش را با بازده بالا و کیفیتی کم حریف به دست شما دوستان عزیز میرساند . این مارک معتمد و اسم آشنا که در طی سالیانی که جلب اعتماد مشتریان خویش را به نیک نامی جلب کرده است , با اندوخته ای گران از تجربیات به تولیدات کیفیت خوب خیس و لبریز طرفدارتر روی آورده است .

معرفی کولر

کولر آبی‌رنگ سلولزی هوشمند کم مصرف و توسعه یافته ایجاد شده به وسیله کمپانی تهویه سپهر , محصولی تازه و برنده از این موسسه بوده که توان موتور کوپل بدون واسطه ( سوای تسمه , فارغ از مبلغی و سوای یاتاقان ) از شاخصه های ممتاز آن است .
این موتور از جور فیش باخ می‌باشد که‌این موتور ها به عارضه ها متعددی همت زیاد بهتری نسبت به نوع های تسمه ای دارا هستند .
شایان ذکر است که در گونه های کولر , ترموستات هوشمند و توسعه یافته وظیفه در دست گرفتن ظریف دمای محیط را برعهده میگیرد . از سایر مزایای این جور از کولر ها , به کارگیری از پد سلولزی در کولر به جای پوشال های معمولی است که هر سال در آستانه فصل‌تابستان از فروشگاه ها خریداری و در کولر قرار داده می شود .
این گونه از تولید ها در گنجایش های ۵۰۰۰ و ۷۰۰۰ متر مکعب در ساعت و دیگر گنجایش ها قابل ارائه به مشتریان عزیز می‌باشند که می توان با به کارگیری از سیستم های تازه درین کولر ها , میزان سرمایش و بازده را ارتقاء داده و بیشترین فایده وری را بدست آورد .

از مزایای به کار گیری از پد سلولزی به جای پوشال می شود به مواقعی زیرا :

بازدهی بیشتر
کاهش مصرف برق
کاهش رسوب گیری
ارتقا درصد جذب آب
عدم تشکیل قارچ بر روی بدنه و مورد ها دیگر اشاره کرد .
به کارگیری از پد سلولزی در کولر آبی رنگ سلولزی به جهت وجود ساختار هندسی منظم , منجر می شود که توزیع آب بصورت یکنواخت بر روی آن انجام یافته و در فیض , خنک سازی خوبتر و بیشتری صورت بپذیرد . از سایر مزایای پد سلولزی به نسبت پوشال , می شود به جذب بالای آب که حدودا متساوی ۱۰۰ لیتر در هر متر مربع پد می‌باشد اشاره کرد که موجب میشود مرحله تماس هوا با آب بیشتر شود .
همینطور به دلیل وجود ضخامت و عدم وجود منافذ بزرگ , از ورود هوای کثیف و گرد و غبار به درون کولر خودداری نموده و در سود , هوای تندرست تری را خوا‌هیم داشت . پد های سلوزی حدودا ۵ سال قدمت اثر گذار خواهند داشت و می توان از آن به کار گیری نمود .
از آنجایی که به کار گیری از پد سلولزی , حمل قطرات ریز آب به طور تبخیر نشده را در جریان هوا به دست‌کم می‌رساند , از این رو انتقال باکتری های زیان آور تنفسی کم شده و در سود هوای مطبوع سلامت تری را تامین می‌نماید .
حذف تسمه و فولی در اشکال کولر مارک تهویه سپهر
همگی محصول ها سوپر کولر کمپانی تهویه سپهر , برخلاف اشکال دیگر کولر مرسوم در بازار فاقد تسمه و فولی بوده و از یک الکترو موتور کوپل به طور بی واسطه سود می‌برند .
اعم از مزایای سیستم کوپل بدون واسطه در کولرهای تهویه سپهر می شود به موردها تحت اشاره کرد .
صدای کمتر
مصرف برق کمتر
استهلاک کمتر نسبت به الکترو موتور های

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.