لوله بازکنی-تخلیه چاه-چاه بازکنی تهران-1398

لیست شماره تلفن لوله بازکنی، چاه بازکنی و تخلیه چاه در شهرهای مختلف: (روی نام شهر مورد نظر کلیک کنید)

تهران (لوله بازکنی تهران و چاه بازکنی تهران)

لیست لوله بازکنی های فعال تهران در سال ۱۳۹۸ به تفکیک شماره و منطقه:

نام و نام خانوادگی شماره تماس شرح کار
علی عباسی

۰۹۱۹۹۶۷۲۰۵۰

لوله بازکنی– رفع بوی بد چاه و فاضلاب – تخلیه چاه
افشین ملایی

۰۹۱۹۸۷۷۵۲۶۰

لوله بازکنی – رفع بوی بد فاضلاب
نصب و تعمیر توالت فرنگی و فلاش تانک
تبدیل توالت ایرانی به فرنگی
محمد مختاری

۰۹۱۹۸۷۷۵۲۴۰

لوله بازکنی – رفع بوی بد
نصب و تعمیر توالت فرنگی و فلاش تانک
حمید شاه بداغی

۰۹۱۹۸۳۴۹۳۶۵

لوله بازکنی
نصب و تعمیر توالت فرنگی و فلاش تانک
رحمت شهابنژاد

۰۹۳۳۲۸۰۲۵۶۸

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی لوله

کرج (لوله بازکنی کرج شبانه روزی)

نام و نام خانوادگی شماره شرح کار
محمد رضایی قراقیه

۰۹۱۰۵۸۹۹۳۰۹

لوله بازکنی – تخلیه چاه
رفع بوی بد
نصب و تعمیر توالت فرنگی و فلاش تانک
خسرو ناصری

۰۹۱۹۹۶۲۴۱۸۱

لوله بازکنی
محمدعلی بهرامی

۰۹۱۹۰۲۶۳۶۱۲

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

مشهد (لوله بازکنی مشهد فوری)

نام و نام خانوادگی شماره شرح کار
محمد علیمحمدی

۰۹۰۵۴۹۲۱۴۰۵

لوله بازکنی
حسن اصلی

۰۹۳۳۳۴۶۹۵۴۴

لوله بازکنی
رامین ظریفیان

۰۹۱۹۸۳۴۹۳۶۴

تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم
سلمان نیک سرشت

۰۹۱۵۶۷۸۸۵۷۹

رفع نم و رطوبت

اصفهان (لوله بازکنی و تشخیص ترکیدگی لوله اصفهان و حومه)

نام و نام خانوادگی شماره شرح کار
جواد منصوری

۰۹۱۳۵۶۵۲۲۱۶

لوله بازکنی
غلامرضا کیساری

۰۹۱۳۸۲۷۴۴۷۹

لوله بازکنی
تشخیص ترکیدگی

قم (لوله بازکنی و نشت یابی لوله قم)

نام و نام خانوادگی شماره شرح کار
ابولفضل مختاری

۰۹۱۹۸۳۵۲۳۵۸

لوله بازکنی – تشخیص ترکیدگی – تخلیه
رفع بوی بد

تبریز (لوله بازکنی و نشت یابی لوله تبریز)

اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی و نشت یابی در تبریز دارید میتوانید به صفحه خدمات لوله بازکنی در تبریز از سایت فنی کارا مراجعه نمایید.

شیراز (لوله بازکنی بدون تعطیلی شیراز)

برای راحتی و سهولت در دسترسی به خدمات لوله بازکنی، رفع گرفتگی لوله و نشت یابی در شیراز میتوانید به صفحه خدمات لوله بازکنی شیراز مراجعه نمایید.

 

خدمات لوله بازکنی ها کدام اند؟

معمولا افراد متخصص در زمینه لوله بازکنی خدمات مختلفی را ارائه میدهند با توجه به تنوع خدمات در زمینه لوله بازکنی یک فنی کار لوله بازکن نمیتواند تمام خدمات را به طور کلی انجام دهد. شما میتوانید بسته به نوع خدمات لوله بازکنی که لازم دارید فنی کار مورد نظر خود را از سایت فنی کارا انتخاب نمایید. در زیر لیست خدمات لوله باکنی آورده شده است:

خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی

 1. خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی شبانه روزی و فوری و بدون تعطیلی

  گرفتگی لوله یکی از مواردی است که ممکن است در هر زمان و ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد. اگر نیاز به یک فنی کار در هر ساعت از شبانه روز دارید میتوانید از طریق سایت فنی کارا اقدام نمایید. متخصصین لوله بازکنی در فنی کارا فوری و شبانه روزی آماده انجام خدمات لوله بازکنی می باشند.

 2. چاه بازکنی، لایروبی چاه و تخلیه چاه فاضلاب

  گرفتگی چاه فاضلاب یکی از مشکلات ناخوشایندی است که با آن مواجه میشویم و باید سریع تر برطرف شود. همچنین تخلیه چاه فاضلاب از موارد ضروری است که اگر به موقع انجام نشود باعث ایجاد خسارت می شود. لایروبی چاه فاضلاب نیز از مواردی است که باید در زمان خود انجام شود، این کار باعث افزایش عمر مفید چاه می شود.

 3. رفع گرفتگی توالت (ایرانی، فرنگی)

  یکی از اتفاقاتی که ممکن است در منزل یا محیط کار اتفاق بیافتد گرفتگی توالت می باشد که باید هرچه سریعتر انجام شود. یکی از خدمات افراد لوله بازکنی رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی می باشد. شما میتوانید سریع و فوری فنی کار خود را از سایت فنی کارا انخاب کرده تا به رفع گرفتگی توالت شما اقدام نماید.

 4. رفع گرفتگی لوله

  یکی از خدمات مهم افراد لوله بازکن رفع گرفتگی لوله های آب و فاضلاب در محل های مختلف می باشد. لوله بازکنی امروزه با استفاده از دستگاهای مجهز و به روز می باشد. گرفتگی لوله میتواند دلایل زیادی داشته باشد معمولا به علت رسوبات و چربی های مربوط به شست و شوی در اشپزخانه ها و همچنین انباشته شدن دستما و مو ها در حمام و سرویس بهداشتی می باشد.

 5. در آوردن اشیا از درون چاه

  درآوردن اشیاه مانند طلا، موبایل، انگشتر، ساعت، و… از درون چاه توالت و فاضلاب یکی از خدمات متخصصبن لوله بازکنی می باشد. این افراد معمولا اشیاء و لوازمی که در چاه افتاده را با استفاده از ابزارهای حرفه ای بدون خرابی و آسیب به سیستم لوله کشی بیرون می آورند.

 6. رفع بوی بد فاضلاب

  یکی از مشکلات آزار دهنده بوی بد فاضلاب می باشد.در این مواقع ابتدا باید از یک فنی کار متخصص بخواهید تا علت انتشار بوی بد را تشخیص داده و سپی به رفع آن اقدام نمایید. ممکن است گاهی بوی بد از مشکل در سیستم تهویه یا به علت گرفتگی چاه باشد.

 7. رفع نم و تشخیص ترکیدگی لوله

  تشخیص ترکیدگی لوله با استفاده از دستگاههای مختاف انجام میشود که نیاز به یک متخصص تشخیص ترکیدگی لوله می باشد.  پس از تشخیص باید سریعتر اقدام به رفع نم دیوار یا کف در ساختمان نمود. در صورت برطرف نکردن آن ممکن است خسارت های بیشتری به ساختمان وارد آورد.

ابزارها و روش های لوله بازکنی و چاه بازکنی

افراد لوله بازکن بسته به مقدار گرفتگی لوله از روش ها ی مختلفی برای رفع گرفتگی لوله استفاده می کنند درادامه به روشهای مختلف لوله بازکنی اشاره میکنیم:

روشهای لوله بازکنی وچاه بازکنی

 1. لوله بازکنی دستی

  این روش با استفاده از تلمبه های دستی می باشد. معمولا برای گرفتگی های ضعیف وسطحی ازتلمبه دستی استفاده می شود. گرفتگی سینک یا چاه روشویی با استفاده از تلمبه برطرف می شود. دقت داشته باشید در این روش نباید هوا به زیر تلمبه نفوذ کند و همچنین بعداز بازشدن لوله کمی آب بریزید تا  مواد باقی مانده باعث گرفتگی دوباره لوله نشود.

 2. استفاده از محلول لوله بازکنی

  استفاده از محلول های مجاز لوله بازکنی یکی دیگر از روش های بازکردن لوله می باشد. دقت داشته باشید هنگام استفاده از محلول لوله بازکنی جلوی دهان و بین خود را با پارچه بپوشانید و پس از ریختن محلول شیمیایی صبر میکنیم تا گرفتگی لوله برطرف شود. پس از آن کمی آب درون لوله بریزید تا محلول داخل لوله نماند که باقی ماندن محلول باعث خوردگی لوله میشود. موقع خرید محلول به نوع گرفتگی لوله دقت نمایید بعضی از محلول ها برای سینک و بعضی برای چاه حمام می باشد.

 3. لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا

  از این دستگاه زمانی استفاده میشود که گرفتگی لوله با مواد جامد یا سنگ و خاک باشد. اساس کار این دستگاه با فشار هوا بوده که فشار هوا به درون لوله فرستاده میشود و باعث میشود مواد زائد از درون لوله خارج شود.

 4. لوله بازکنی با  دستگاه فنر لوله بازکن

  یکی از روشهای رایج لوله بازکنی استفاده از فنر لوله بازکنی می باشد. این فنر دارای ضخامت های متفاوت است که در گرفتگی های مختلف از فنرهایی با قطرهای متفاوت استفاده می شود. همچینین سر فنر هم انواع مختلف دارد که بسته به نوع گرفتگی از مدل گوچک و بزرگت آن استفاده می شود.

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی و چاه بازکنی

قیمت و هزینه خدمات لوله بازکنی به عوامل مختلفی بستگی دارد برای همین امکان دادن یک قیمت ثابت وجود ندارد. فنی کار پس از حضور در محل و دیدن مشکل میتواند قیمت نهایی را اعلام کند عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی در زیر بیان شده است:

 • نوع گرفتگی لوله
 • نوع تجهیزات به کار رفته برای بازکردن گرفتگی لوله
 • میزان گرفتگی لوله یا چاه توالت
 • مدت زمان انجام کار
 • هزینه رفت آمد
 • و…

برای به دست آوردن قیمت دقیق خدمات لوله بازکنی میتوانید با متخصصین لوله بازکنی در سایت فنی کارا تماس بگیرید و پس از بیان مشکل و استعلام قیمت و مقایسه با دیگر افراد، فنی کار مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

آدرس و شماره اتحادیه لوله بازکنی به تفکیک شهر

اگر مشکلی در زمینه خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی در شهر خود دارید و یا سوالی درباره خدمات لوله بازکنی دارید میتوانید به اتحادیه خدمات لوله بازکنی در شهر سکونت خود مراجعه نمایید. در بیشتر شهرها اتحادیه با نام خدمات لوله بازکنی وجود ندارد و باید به اتحادیه که این صنف را در زیر مجموعه خود دارد مراجعه نمایید درادامه لیست اتحادیه شهرها به تفکیک بیان شده است.

آدرس و شماره تماس اتحادیه لوله بازکنی تهران

اتحادیه خدمات لوله بازکنی در تهران با نام “اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان تهران” فعالیت می کند. برای هر گونه سوال یا مشکلی که در خصوص لوله بازکنی داشتید می توانید از طریق شماره ها و آدرس های زیر پیگیری نمایید.

 • آدرس: تهران – خیابان انقلاب – ابتدای خیابان شریعتی – کوچه سمنان – پلاک ۱۰
 • شماره تماس: ۷۷۵۳۱۴۰۱ -۰۲۱ ، ۷۷۵۱۲۲۲۶- ۰۲۱

اطلاعات تماس اتحادیه لوله بازکنی مشهد

انجام تمامی خدمات لوله بازکنی، رفع گرفتگی لوله های فاضلاب، لوله بازکنی با استفاده از دستگاه و… توسط خدمات لوله بازکنی انجام میشود این خدمات زیر نظر “اتحادیه تاسیسات مکانیکی مشهد”میباشد.

 • آدرس:  خیابان عبدالمطلب – عبدالمطلب ۳۵- بین اسدزاده ۲ و ۴- پلاک ۱ – کد پستی ۹۱۹۶۷۸۶۱۸۹
 • تلفن: ۰۵۱۳۷۵۱۶۶۶۴ – ۰۵۱۳۷۵۱۷۶۷۴

آدرس و شماره اتحادیه لوله بازکنی اصفهان

کلیه فعالیتهای لوله بازکنی در اصفهان باید با مجوز اتحادیه انجام شود. در اصفهان نیز مانند سایر شهرها اتحادیه ای با نام لوله بازکنی وجود ندارد تمام خدمات این افراد زیر نظر ” اتحادیه صنف تاسیسات مکانیک ساختمان” انجام می شود.

 • آدرس: خیابان سعادت آباد – چهارراه شیخ صدوق – ساختمان آزادگان – واحد ۷ و با کد پستی ۸۱۶۳۹۳۴۵۷۹
 • تلفن:  ۳۶۶۴۱۸۷۴ – ۳۶۶۴۱۸۷۵

اتحادیه لوله بازکنی کرج

اتحادیه مربوط به خدمات لوله بازکنی در کرج با نام اتحایه تاسیسات مکانیک ساختمان مشغول به کار می باشد و کلیه مسائل مربوط به این صنف در این اتحادیه بررسی می شود.

 • آدرس: میدان سپاه – میدان والفجر – روبروی بانک تجارت – ساختمان بهاران- طبقه ۳ – واحد ۳
 • تلفن: ۰۲۶۳۲۷۷۴۶۶۳

 

 

دانلود نسخه پی دی اف - Download PDF Version

منابع مفید:
لوله کشی

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 2    میانگین: 5/5]
44 پاسخ
 1. امیر
  امیر می گوید

  ای کاش اتحادیه‌ها یک لیست قیمت مشخص و واضح به مردم بدهند تا مردم از سردرگمی ها نجات پیدا بکنند و بتونیم با خیال راحت بین لوله بازکن های مختلف یا از هر تعمیرکاری یا سرویس کاری و حرفه ای کاری حق انتخاب داشته باشیم.

  پاسخ
 2. ميثاقي
  ميثاقي می گوید

  من خودم به شخصه می خوام کاندید بشم و برای این لوله باز کني ها یک اتحادیه درست کنم تا از این نابسامانی در بیان و مردم هم تکلیف کار خودشون رو بدونه

  پاسخ
 3. سجاد
  سجاد می گوید

  من یه بار گوشیم افتاده بود توی چاه دستشویی به یکی از این ها زنگ زدم که بیاد اومد و تونست گوشیم در بیاره اما خودش سرخود گوشیم رو با آب شست گوشیم سوخت….

  پاسخ
 4. جواد اكبري
  جواد اكبري می گوید

  بعضی از اين افراد تجربه خوبی تو کارشون دارم یکیشون اومد بدون دستگاه تشخیص گفت نشتي از شیر
  فلاش تانک هست و درست هم گفته بودند
  این حدس درست نشان از تجربه کاریشون داره….

  پاسخ
  • مدیر بخش وبلاگ
   مدیر بخش وبلاگ می گوید

   تاسیسات ۲۴:
   برای کار تخلیه سپتیک، می توانید با افراد فنی کار که کار تخلیه چاه انجام می دهند (جلوی نام هر کس، تخصص ها و خدماتی که انجام می دهد، نوشته شده است) تماس بگیرید.

   پاسخ
 5. ذوالفقاري
  ذوالفقاري می گوید

  بعضیاشون یه کار ساده هم نمیتونن انجام بدن من برای تعویض سیفون گفتم بیان بعد از این که رفتن باز هم سیفون چکه می کرد ما باز هزینه مجدد به نفر دیگه دادیم تا کار قبلی تکمیل کنه

  پاسخ
 6. هدايت
  هدايت می گوید

  ایراد مردم ما اینه که خودشون رو خوب می بیننو بقیه رو بد….
  وقتی طرف از شما ۱۰۰ یا ۲۰۰ تومان پول گرفته خب به پول زحمتش را گرفته و برای کار به این سختی اصلا مبلغي نیست

  پاسخ
 7. قياسي
  قياسي می گوید

  سعی کنید وقتی ظرف میشورید هیچ اشغالی داخل سیفون نره و حتی ذره های ریز غذا رو هم داخل سبد بریزید و بريزين سطل اشغال
  با يكم دقت می تونين از گرفتگی لوله سينك جلوگیری كنين

  پاسخ
  • مدیر بخش وبلاگ
   مدیر بخش وبلاگ می گوید

   تاسیسات ۲۴:
   لطفا اطلاعات تماس تان را برایمان ارسال کنید. در حال حاضر ما هیچ شماره تماس و یا ایمیلی چیزی از شما دریافت نکرده ایم. میتوانید شرح کامل خدماتی که ارائه می دهید (چه درباره تشخیص ترکیدگی لوله، چه لوله بازکنی و رفع نم و رطوبت و ….) همه را به صورت کامل ارسال بفرمایید و شماره تماس هم بدهید.

   پاسخ
 8. حسين تبريزي
  حسين تبريزي می گوید

  واقعا به نظر منمهم نیست که چقدر هزینه میگیرن صد تومن ۲۰۰ تومن فقط اون لحظه که این مشکل برای آدم پیش میادك كنم فقط ترجيح ميده زودتر حل بشه و اون وضعیت داغون زودتر جمع بشه

  پاسخ
  • مدیر بخش وبلاگ
   مدیر بخش وبلاگ می گوید

   تاسیسات ۲۴:
   با توجه به اطلاعاتی که در جداول فوق نمایش داده شده است، می توانید از اکثر افراد کمک بگیرید. معمولا کسانی که کار و خدمات رفع نم انجام می دهند، چنین خدماتی را نیز انجام می دهند. برخی لوله بازکنی ها نیز خدمات اتصال به فاضلاب شهری را انجام می دهند.

   پاسخ
 9. بي اعصاب
  بي اعصاب می گوید

  مگه برگه اي که از زیر در میندازن تو خونه چه مشکلی داره برچسب ها روی در ميزنين ??!!!!!!!!!
  قفط هم صنف شما از این طریق مسخره تبلیغات میکنه

  پاسخ
  • مدیر بخش وبلاگ
   مدیر بخش وبلاگ می گوید

   تاسیسات ۲۴:
   دوست عزیز نمیدونم منظور شما از “صنف شما” چی هست؟! ولی ما داریم سعی می کنیم تا با استفاده از امکانات و قابلیت های فضای مجازی، از بروز مشکلات این چنینی جلوگیری کنیم. حداقل در صنف لوله بازکنی و تخلیه چاه و کارهای تاسیساتی و فنی، سعی خودمان را می توانیم بکنیم و داریم همین کار را هم انجام می دهیم.

   پاسخ
 10. مدیر بخش وبلاگ
  مدیر بخش وبلاگ می گوید

  ما چند روز پیش یکی از شرکت آوردیم بدون اجازه از ما ۱۴ گالن مواد ریخت و ۸۵۰ هزار تومان هم پول گرفت فاکتور هم داده ولي به نظرم معقولانه نیست حالا من پیگیری میکنم اگر اتحادیه داشته باشند شكاایت می‌کنم بايد جواب بده

  پاسخ
 11. مدیر بخش وبلاگ
  مدیر بخش وبلاگ می گوید

  سقف حمام ما چکه می کنه من باید به کجا زنگ بزنم که یکی رو بفرستن ببينن ايراد از كجاست و چی کار باید بکنیم???ممنون ميشم راهنمايي كنين

  پاسخ
 12. مدیر بخش وبلاگ
  مدیر بخش وبلاگ می گوید

  بعضياشون خيلي رو هوا قيمت ميدن به من گفتن ۲ميليون تومن برای ترمیم كف حمام در صورتی که من با ۳۰۰ تومن همون کار را انجام دادم

  پاسخ
 13. مدیر بخش وبلاگ
  مدیر بخش وبلاگ می گوید

  شماها همتون كلاهبردارين، فنر بزرگ و کوچیک هم نداره،سر من كلاه رفته بقيه مردم هم همينطور،اوني كه اونی که پول داده از جيبش رفته….

  پاسخ
 14. مدیر بخش وبلاگ
  مدیر بخش وبلاگ می گوید

  بعضياشون ميخوان مردمو سر كيسه كنن،يكي اومد به من گفت باید کف رو بکنی من اون رو رد کردم یکی دیگر آوردم گفت نه نیازی نیست الكي گفته با يه مبلغ كمتر درستش كرد.

  پاسخ
 15. مدیر بخش وبلاگ
  مدیر بخش وبلاگ می گوید

  يه بار ما با يكيشون هماهنك كرديم بياد شب بود اب توي آشپزخونه بالا اومده بود بنده خدا سريع اومد محلول ريخت و خيلي سريع هم آبها تخليه شد خدا خيرش بده

  پاسخ
 16. مدیر بخش وبلاگ
  مدیر بخش وبلاگ می گوید

  در قبال كاري كه انجام ميدن اصلا مسئولث نيستن يكي اومد خونه ما علاوه بر اين كه سيفونو شكوند سنگ توالت هم شكست بي مسئوليت بود خيليييييي

  پاسخ
 17. ناشناس
  ناشناس می گوید

  من دیروز ۱۰۰ تومن به یه نفر دادم تا بیاد این آگهی ها رو از روی در خونم تمیز کنه خواهشا نچسبونين روی در اينا رو به خدا تو تمیز کردنش میمونیم….

  پاسخ
  • مدیر بخش وبلاگ
   مدیر بخش وبلاگ می گوید

   تاسیسات ۲۴:
   استفاده از روش های تبلیغات و اطلاع رسانی های اینترنتی و دیجیتال، برای تمامی اصناف، از جمله صنف لوله بازکنی و تخلیه چاه، بهترین راه حل برای جلوگیری از بروز مشکلات مشابه هست که ما نیز سعی می کنیم در این زمینه بیشتر و بیشتر فرهنگ سازی کنیم. بخصوص در زمینه ی اطلاع رسانی و آگاه کردن مشتریان و کاربران.

   پاسخ
 18. احساني
  احساني می گوید

  تبلیغات مسخره آدمهای بی ادب قیمت های بالا اینا همه چیزایی که من تو صنف لوله بازکنی دیدم امیدوارم دیگه هیچ وقت به لوله بازکن احتیاج پیدا نکنم

  پاسخ

پیگیری‌ها

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.