شهر‌دار قرچک از عملیات لایروبی و کول گذاری انتهای خیابات اما آباد خبر بخشید .

به نقل از کانال آگهی منش دانا به گزارش قرچک آنلاین; محسن شریف شهر‌دار قرچک در توده خبرنگاران اظهار داشت : طرح تعریض لاین جنوبی پل باقرآباد , روبروی پل تاریخی در امر کار شهرداری قرار گرفت .  چاه بازکنی کرج

او افزود : این طرح موجب ارتقا باند سواره رو و سهولت تردد عابران پیاده و امنیت آن ها شود .

ارزانترین روش تعمیر چاه فاضلاب

لایروبی چاه فاضلاب یکی از طریق های کارآمد برای بالا بردن توان چاه است . خیلی از اشخاص هنوز با لایروبی چاه فاضلاب شناخت نداشته و از تاثیر آن بر ارتقاء دفع فاضلاب بوسیله چاه بی اطلاعند . درین مقاله قصد داریم با توضیحاتی در زمینه ی عملیات لایروبی چاه شمارا با این دستور ضروری و واجب آشنا کرده و طرز ی رسیدگی به چاه فاضلاب کهنه را به شما یادگرفتن دهیم :

لایروبی چاه چه است :

لایروبی چاه به عملیاتی گفته می شود که در آن دیوارها و کف چاه فاضلاب بعد از تخلیه شدن توسط ی ابزارآلات و مته های اختصاصی تراشیده شده و پاک سازی می شود .

مشکلات اکثری از چاه های فاضلاب اعم از خلل بالازدن آب از چاه فاضلاب , از در بین رفتن همت چاه فاضلاب , لبریز شدن مکرر چاه فاضلاب , کم شدن توان دفع فاضلاب بوسیله چاه فاضلاب , کم شدن حجم چاه فاضلاب و… بوسیله لایروبی چاه فاضلاب برطرف خواهد شد . از این رو عملیات لایروبی چاه فاضلاب در‌حالتی که بوسیله اشخاص حرفه ای و ماهر انجام گیرد چاه فاضلاب کهنه تبدیل به چاه جدید خواهد شد .

لایروبی چاه چه تاثیری بر ارتقا تلاش چاه فاضلاب داراست :

از آنجایی که بعد از گذشت سالیان دراز چاه های فاضلاب کم حجم میشوند امکان نخستین ی خویش را از دست می دهند . لایروبی چاه فاضلاب با جدا کردن رسوبات در دیوراه ها در کمترین زمان حجم چاه را ارتقاء داده و توان جذب فاضلاب را بالا می‌برد . از آنجايي كه لايروبي چاه فاضلاب نياز به كارگر و تجهيزات زيادي ندارد هزينه ي تعمير چاه كاهش مي يابد . بعداز رسوب زدايي چاه فاضلاب لايه ها ي ضائد از تراز ديواره ها برداشته شده و حجم چاه فاضلاب افزايش مي يابد . احيا و ترميم چاه فاضلاب به وسیله لايروبي چاه فوايد زيادي داراست . با اين كار چاه فاضلاب تا دوران ها نياز به سرویس ها تخليه چاه پيدا نكرده و خطر ريزشٰ ساختمان را تهديد نمي كند .

چرا لايروبي چاه ارزانترين روش تعمير چاه است :

در لايروبي چاه فاضلاب اقدامات لازمه بعداز تخليه چاه انجام مي گيرد . رسوب زدايي چاه فاضلاب به اين نحو است كه كارگر بعد از تخليه چاه به داخل چاه رفته و بررسي هاي اضطراری براي تخليه چاه انجام مي دهد . كارگر با بررسي لايه ها و ميزان رسوبات چاه مته ي مخصوصي را تعیین كردهٰ و استارت به كف تراشي چاه مي كند . ابزار مكانيكي كه براي اين كار استفاه مي شود در كمترين زمان سوای خرابي , چاه را پاكسازي مي كند . نوسازي چاه فاضلاب از اين روش ارازنترين روش تعمير چاه مي باشد .

لایروبی چاه و لوله های فاضلاب

لایروبی چاه و لوله های فاضلاب قادر است فعالیت معمولی ای باشد که چه بسا خویش شما آن را انجام دهید .

به دفعات مشاهده شده‌است که اشخاص بوی بد فاضلاب از سینک ظرفشویی آشپزخانه را شم می نمایند , بویی که مشابه به یک جنازه حیوان یا این که تخم مرغ فاسد شده هست , چه بسا شاید این بوی کینه ورزی انگیز از سرویس بهداشتی ها و خزینه و درب چاه های ایوان یا این که تحت زمین منزل به مشام رسد .

آیا قابلیت و امکان این موجود است که‌این خلل را حل کرد؟ آیا برای این کار بایستی به یک کارشناس لایروبی مراجه کرد؟لایروبی چاه و در پایان آیا ممکن است سوای نیاز به استعمال از مواد شیمیایی این بوی بد فاضلاب را برطرف کرد؟

جواب ما به همه سوال ها بالای شما پاسخی مثبت است و در اختیار شما راه‌حل هایی میگذاریم که سوای نیاز به یک متخصص یا این که کارشناس لایروبی صرفا با داشتن کمترین میزان علم و دست کم امکانات که در عمده منزل‎ها معمولا پیدا می شود , ایراد بوی بود چاه فاضلاب خویش را بر طرف نمائید .

علت تکوین بوی بد فاضلاب و لایروبی چاه

برای کسانی که کنجکاو می باشند بایستی اذعان کرد که منشا این بوی بد نشت گاز های بد رایحه و سمی از باطن چاه های فاضلاب به باطن محیط خانه است .

به دلیل مواد مصرفی و شیمیایی جمع شده در چاه های فاضلاب , آنان گاز های سمی ایجاد می نمایند که اسم آن‌ها به اصطلاح گاز فاضلاب میباشد . غلظت و جايگاه خفگی این گاز ها قادر است متفاوت و بستگی به مواد ترکیبی درون چاه فاضلاب داشته باشد .

سیفون غیرمناسب

البته از فی مابین دلایلی که چرا این بود بایستی به خارج از چاه فاضلاب و به باطن محیط منزل نفوذ پیدا کند می شود به کمبود نصب لوله های فاضلاب به صورت استاندارد اشاره نمود , یعنی شترگلو یا این که سیفونی که در ظرفشویی یا این که سرویس بهداشتی یا این که گرمابه قرار گرفته اند استاندارد نیستند و دارنده خلأ می‌باشند که از آن نشت گاز صورت می‌گیرد . به همین بهانه زمان نصب سیفون باید توجه نمود سیفونی که خریداری می شود پباده سازی خاصی داشته باشد که گلوی آن کاملا مملو‌از آب شود و دارنده درزی به خواسته نشت گاز نباشد .

راه‌حل های لایروبی فاضلاب و رفع بوی بد فاضلاب

در دنباله مقاله برای شما چند راه‌حل معمولی و با استفاده مواد غیر شیمیایی ارائه خوا هیم اعطا کرد که از آن‌ها میتوانید به مراد رفع این عطر و لایروبی چاه از گاز های سمی استعمال فرمایید .

اولی راه‌حل استعمال از ادغام آب لیمو و جوش شیرین است , از هر دو به اندازه یک واحد اندازه گیری فراهم نمایید . این دو را در یک کاسه ریخته و با نیز به وسیله فعالیت نیز زدن مخلوط نمایید و آن‌گاه آن را به درون لوله فاضلاب بریزید . اذن دهید دوران هنگامی ناچیز سپری شود آن گاه شیر آب سرد را گشوده نمائید و اذن دهید تا اندازه مقداری آب

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.