بعضی زمان ها شاید گیر فرمائید . ولی با Volvo FMX گیر کردن‌تان مضاعف ارتفاع نمی‌کشد . مجهز به مالبند چدنی است که تا ۳۲ بدن را یدک میکشد . این کامیون وظیفه‌اش را به خیر و خوبی انجام میدهد . یدک کش

مهار یدک‌کش راحت است
معمولی . و توانا
یدک‌کش را طوری ساختیم که به کار گیری از آن واقعاً بی آلایش است . آن را به راحتی با یک اشاره رها فرمایید و سیم بکسل یا این که میله یدک‌کش را وصل نمایید . آن کارکشته نیز میباشد . در آزمون‌ها , یدک‌کش در قبال نیروهای کششی/فشاری جانبی تا ۳۲ بدن با زاویه حداکثر ۱۵ مرتبه مقاومت می نماید . و اصلاً بابت شکستن چیزی نگران نباشید . در‌حالتی که بایستی از جلوی کابین بالا بروید . این کار را بکنید . هر چیزی که پای‌تان را روی آن می گذارید سفت است , هیچ‌چیز خیر ترک می خورد و خیر میشکند .

تعداد یدک کش در بندر شهید رجایی به ۱۰ فروند ارتقا یافت/تقویت ناوگان شناورهای خدماتی مطرح ترین بندر تجاری جمهوری اسلامی ایران

تعداد یدک کش در بندر شهید رجایی به ۱۰ فروند ارتقاء یافت/تقویت ناوگان شناورهای خدماتی اصلی ترین بندر تجاری جمهوری اسلامی ایران
مدیریت سازمان کارها دریایی سازمان کل بنادر و دریانوردی هرمزگان اذعان کرد : به مراد تقویت ناوگان دریایی اصلی ترین بندر تجاری کشور‌ایران , تعداد یدک کش های بندر شهید رجایی از ۹ فروند به ۱۰ فروند ارتقاء یافت .
به نقل از خبر نگار واحد داده ها و خبر ها ارتباط ها همگانی سازمان کل بنادر و دریانوردی هرمزگان , ( فرهمند پسران ( از الحاق یدک کش ( هانی ۳ ( با اقتدار ۳۲۰۰ اسب بخار و توان پهلودهی کشتی های بزرگ اقیانوس پیما به ناوگان دریایی بندر شهید رجایی خبر بخشید .

او به‌دنبال اظهار‌کرد : این شناور خدماتی به مراد تسریع هرچه بیشتر عملیات پهلودهی و جداسازی کشتی ها , پرهیز از تاخیر در لنگرگاه , بهبود سرویس ها ارایه شده به مشتریان و ارتقا سود وری بندر به سرویس گرفته شده‌است .

به گفته پسران , این یدک کش توان سرویس ها دهی به همه کشتی های کانتینری , فله بر و نفتی را داراست .

او اذعان کرد : با بیشتر شدن این شناور خدماتی , تعداد یدک کش های وسیع ترین بندر تجاری مرزو بوم از ۹ فروند به ۱۰ فروند ارتقاء یافت .

مدیریت سازمان کارها دریایی سازمان کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از توانمندی ها و خصوصیت های مختص یدک کش هانی ۳ حرف به دربین آورد و اظهار داشت : این یدک کش دارنده دو موتور با همگی امکانات ناوبری است . همینطور کمپانی در عملیات گوناگون اطفاء آتش شناورهای دریایی و کاوش و نجات در موقعیت اعلام نیاز و اضطرار اعم از کاربردهای این شناور خدماتی است .

فراگیری یدک کش کردن اتومبیل به روش ماهر ها

بکسل کردن یا این که یدک کشی اتومبیل برخلاف تصور بعضا از اشخاص کار تماما اصولی میباشد . در‌این مقاله بهتون نشون میدیم که چطور میشه با رعایت تعدادی اصل با اطمینان خاطر یک یدک کشی ماهر رو انجام اعطا کرد .

تاریخچه ی بکسل یا این که یدکشی اتومبیل به پیکار جهانی دوم برمیگرده , وقتی که یدک کشی اونقدر ترویج داشته که از نیروی انسانی برای یدک کشی و باربری امکانات و وسایل نقلیه به کارگیری می شد .

فعلا نیز مرز و بوم ها استاندارد هایی رو برای بکسل کردن یا این که یدک کشی اتومبیل توی آئین طومار رانندگی شون آوردن , بطوریکه در اکثر زمان ها این دین طومار ها درخصوص خودروی بکسل کننده و ابزارآلات بکسل نظیر گیره بکسل , توضیحاتی رو آوردن .

گزینش وسیله برای یدک کش کردن خودرویدک کشی اتومبیل

برای یدک کشی ماشین نیز میشه از وانت توشه و نیز از تریلی ( تریلر ) به کار گیری کنیم .

در بیشتر امور اعم از یدک کشی ماشین , وانت توشه ها و چه بسا اتومبیل های اس یو او ( SUV ) میتونن یاری بزرگی بکنن البته این وسیله ها در همگی امور جوابگو نیستن . بهتره برای تعادل بیشتر خودرویی گزینش کنین که بدنه و شاسی اون بطور منقطع روی نیز سوار شده باشن .

خصوصیت هایی مانند سبک بودن و عدم آلرژی فراوان به جریان باد سبب ساز شده که تریلی ( تریلر ) های دارنده کفی به مطلوب ترین مورد برای یدک کشی اتومبیل تبدیل بشن .

در گزینش تریلی اگه میخواین تریلی رو برای بازه زمان مشخصی نگه دارین از در بین تریلی ( تریلر ) های فولادی و تریلی های آلومینیومی , بهتره تریلی آلومینیومی رو خریداری کنین , زیرا علاوه بر این‌که پس از گذشت زمان طراوت خودشون رو مراقبت میکنن , سبکتر نیز هستن . ولی ناگفته مثال که تریلی های فولادی ارزان خیس و فروان خیس هستن . در حالتی که خودروی سواری شما در جاده در گیر ایراد شده و بلافاصله نیاز به یدک کش و حمل ماشین دارین میتونین از این طرز مبادرت کنین .

اصول بارگیری در بکسل کردن اتومبیل

بطور معمول هنگام بارگیری اتومبیل , برای دوری از این که تمامی وزن ماشین روی دماغه تریلی بیوفته , کاری میکنن که راس اتومبیل در جلوی اکسل های تریلی باشه . ( در غیر اینصورت چرخ های جلوی ماشین یدک کشی بالا میره ) در موقعیت دیگه گشوده اگه ماشین بیش تر از حد عقب باشه , نصیب عقب اتومبیل بالا میره . در هر دو موقعیت ترمز بخوبی کار نمیکنه و پایداری کم میشه .

تکان ناگهانی ممنوع!کنترل سرعت در یدک کشی ماشین

در هر قوانینی از جنبش ناگهانی اجتناب کنین , چه بسا هنگامی که در دست گرفتن تریلی اختلال شده و به اصطلاح داره تاب میخوره! از انجام هرگونه جنبش ناگهانی نظیر برداشتن پا از روی پدال گاز یا این که به دست آوردن پرسرعت ترمز اجتناب کنین , زیرا فشار متعددی بر روی نقطه اتصال و اهرم وارد میشه . در صورتی تریلی گم راه شد , فرمون رو چپ و راست نکنین و بذارین تریلی یه خرده گم راه بشه و به آرومی کنار جاده نگه دارین . همینطور برای پرهیز از تاب تناول کردن در سرعت های بالا , حتما از میل های کنترلی خودداری کننده از تاب میل کردن به کار گیری کنین تا جراحت بدون شوخی به خودروی شما وارد نشه .

پیشین از یدک کشی اتومبیل , ترمز ها را آنالیز کنید!چک کردن ترمز پیشین از یدک کشی اتومبیل
گذشته از این‌که وارد بزرگراه بشین ترمز های تریلی رو بررسی کنین . با وجود این‌که بعضی تریلی ها خویش مجهز به دیسک ترمز هستن , گشوده نیز کار از سفت کاری عیب نمیکنه! زیرا با این کار ایمنی جانی و مالی خودتون رو تامین میکنین .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.