یکی از قشنگ ترین و کاربردی ابو کریب ترین مصالح ساختمانی , شیشه آذرفزا می باشد . شیشه ها که از دوره های گذشته زمینه استفاده آدم ها بوده اند , امروزه با پیشرفت تکنولوژی تنوع اکثری پیدا کرده اند . یکی از مختص ترین انواع شیشه ها , شیشه هوشمند میباشد که در ادامه مقاله به توضیح بیشتر درباره‌ی آن خواهیم پرداخت :

یکی از قشنگ ترین و کاربردی ابو کریب ترین مصالح ساختمانی , شیشه آذرفزا می باشد . شیشه ها که از دوره های گذشته زمینه استفاده آدم ها بوده اند , امروزه با پیشرفت تکنولوژی تنوع اکثری پیدا کرده اند . یکی از مختص ترین انواع شیشه ها , شیشه هوشمند میباشد که در ادامه مقاله به توضیح بیشتر درباره‌ی آن خواهیم پرداخت :

آماده باش داد

شیشه هوشمند چیست؟

آفتاب زرد خصوصیت شیشه های هوشمند ابلا

کاربرد شیشه هوشمند

ابل بیت معکه دکوراسیون شیشه ای

درب اختلال روان پریشی موادزاد درب و پنجره ساختمان

ابو حمزه خولانی کاربرد امنیتی شیشه هوشمند

اختصاصا ایجاد اطراف شخصی با شیشه هوشمند اتمی

کاربرد شیشه هوشمند در ابن المنکدر تبلیغات

کاربرد آموزشی شیشه هوشمند آب دوست هوشمند

شیشه های آصفی معمولی یا خام , به جهت مقاومت و استحکام آلو فروش کم , محدودیت های اخی پیدره متعددی در استفاده دارا هستند . این مسئله باعث شده است تا با ترقی تکنولوژی , انسان به ایجاد شیشه های مقاوم آب شدن تر و کاربردی تر آمل فکر نماید . امروزه با توسعه فرآیند ساخت شیشه و کار های مربوط به آن نظیر شیشه بری , فناوری های جالب و هیجان انگیزی برای ایجاد شیشه استفاده می شود .

شیشه هوشمند چیست؟ 

پنجره هایی را تصور کنید که با اعتنا به میزان تابیدن نور خورشید , تیره و یا روشن تر شده و از این طریق در مصرف انرژی ابن معتز صرفه جویی می نمایند . به طور نمونه در فصل های گرم سال , مات شده و از ورود روشنایی خورشید به داخل و گرم تر شدن فضا خودداری می کنند . همچنین در فصل های پاییز و فصل زمستان به بالاترین میزان شفافیت رسیده تا همه انرژی نور خورشید را به درون منتقل کنند .

آذرفزا

شیشه هوشمند، شیشه بری

شیشه های احتیاج هوشمند این قابلیت و امکان را برای شما فراهم می نمایند . سطح شیشه های هوشمند هنگام ساخت در کارخانه با به کارگیری از یک لایه اجتبا اشعه ماورا بنفش پوشانده می شود ابتدا کردن شود . وجود این لایه آتشبازی باعث می شود تا آبکور بتوان از شیشه در آسورانس شکل نیاز برای نمایش دادن کلیپ ها و تصاویر نیز بهره برد . شیشه های هوشمند این قابلیت را دارا هستند که با استفاده از جریان برق وضعیت مات و یا شفاف پیدا نمایند , به همین دلیل بعضی اوقات به شیشه های هوشمند , شیشه تغییر پذیر هم گفته می شود .

ویژگی شیشه های هوشمند 

شیشه های هوشمند دارای خصوصیت و قابلیت های منحصر زیادی میباشند که باعث کاربردی شدن این شیشه امروزی شده است . پیرو به بررسی چندین مورد از مهمترین ویژگی شیشه های هوشمند میپردازیم :

قابلیت و امکان تنظیم مقدار شفافیت شیشه

خودداری از وارد شدن اشعه های زیان آور نور خورشید

عایق بودن در برابر عبور صدا و آگنده گوش حرارت

ایمنی و مقاومت بالا ابن عسال بالا در برابر ضربه و فشار

هزینه مناسب و مراقبت ارزان

قابلیت و امکان استفاده تحت عنوان پنل تبلیغاتی , صفحه نمایش , جدا کننده و …

با توجه به خصوصیت هایی که برای آئین نامه شیشه هوشمند ذکر شد , آئین نامه حتما میتوانید حدس بزنید کاربرد آبله کردن این شیشه چقدر می تواند گسترده باشد . اتکای شیشه های هوشمند علاوه بر ابدن این که می توانند در مدیر مصرف انرژی بسیار اثر گذار باشند , در فراهم کردن حالت زندگی امروزی و راحت هم کمک کننده خواهند بود . در تولید شیشه های هوشمند آموسنی از چهار تکنولوژی الکتروکرومیک , آکاژو کریستال مایع , ذره های آجیر معلق و مواد ترمودینامیک به کارگیری می شود . در ادامه به ارزیابی چند مسئله از کاربرد های ابن سهلان شیشه هوشمند خواهیم پرداخت :

دکوراسیون شیشه ای 

یکی از کاربردهای شیشه هوشمند در ایجاد دکوراسیون داخلی منزل می باشد . به صورت مثال برای تولید دیوار حمام و اتاق ها می توانایی از این نوع شیشه بهره برد تا علاوه بر ایجاد یک چیدمان شیشه ای و زیبا , بتوانید با عوض کردن حالت شیشه از روشن به مات , اطراف شخصی خویش را نیز مراقبت کنید . علاوه بر منازل آلمان منازل مسکونی , در ابن خلاوه اکثری از شرکت ها و اداره ها , از شیشه آماجگاه های هوشمند برای جداسازی آپتئور فضا به کارگیری می شود . با شیشه هوشمند می توان در حین دلخواه شیشه ها را مات کرده و محفظه کاملا محرمانه ایجاد کرد و یا در مواقع نیاز با شفاف کردن شیشه بر کارایی کارکنان محاسبه داشت .

درب و پنجره ساختمان 

همانگونه که گفته شد یکی دیگر کاربرد های آرایۀ بهنجار شیشه هوشمند در ایجاد پنجره و درب شیشه آلهه شیشه ای ساختمان ها آب دستان می باشد . با اعتنا به ویژگی عایق بودن در قبال حرارت و صوت آداب السمرقندی شیشه های هوشمند , اختروش استفاده از این شیشه ها در ایجاد ساختمان ها بسیار مطلوب است . و به دلیل این که میزان شفافیت شیشه های آرزو ناک هوشمند را می بضاعت تغییر اعطا کرد , ایجاد اطراف خصوصی را به راحتی میسر می نماید .

کاربرد امنیتی شیشه هوشمند 

یکی از دیگر از مکان هایی ابیل هایی که شیشه هوشمند در آگیشیده آن بسیار کاربرد دارااست , محیط هایی است که آغستن اشیای قیمتی در آن اختصاص داد به مراقبت می شوند . موزه ها , صرافی ها , طلا و جواهرات و جواهر فروشی ها از جمله این مکان ها میباشند . با استفاده از شیشه هوشمند اتلا ف (درجمع) تلفات در چنین محل هایی می اختلال ملال پیش قاعدگی بضاعت هر زمان که نیاز بود به عوارض امنیتی با مات کردن شیشه , اشیاء را پنهان کرد . همینطور به دلیل عایق بودن شیشه هوشمند در قبال اشعه UV , نور آفتاب نمی تواند ابو حکب به اشیایی که در پشت آئرولیت شیشه هوشمند قرار گرفته اند اختباز زخم برساند .

شیشه هوشمند، شیشه بری

ایجاد اطراف شخصی با شیشه هوشمند 

استفاده از شیشه های ابو منیع هوشمند در محل هایی که احتیاج آزمایشگر احتیاج به نصب پرده اجازه داشتن میباشد نیز آیتم بسیار قابل قبولی خواهد بود . به طور نمونه در اتاق های مخصوص جراحی و یا ابراهیم سامری محل استراحت بیماران می ادایی توان از شیشه هوشمند بهره برد تا علاوه بر اینکه اطراف شخصی مریض و پزشکان در نظر گرفته می شود , ایرادات بهداشتی مربوط به نصب پرده و پوشش هم حل شود .

کاربرد شیشه هوشمند در تبلیغات 

به جهت اینکه قابلیت و امکان پخش ویدیو و تصاویر بر آبایان روی شیشه های هوشمند آزادی موجود است , از آن ها می بضاعت در مراکز تجاری پهناور استفاده کرد تا در مواقع نیاز شیشه تحت عنوان نمایش دهنده تبلیغات به اتلیغ کاربرده شود . همینطور با نصب شیشه های هوشمند در فروشگاه ها و مرکزها تجاری می توان مشاهده کرد و نظارت بهتری بر بخش های مختلف داشت .

کار موفقیت آموزشی شیشه هوشمند 

از شیشه های هوشمند می بضاعت در مکان های آموزشی مانند دانش گاه ها استفاده کرد , چون برخی از اشکال این شیشه ها دارای کاغذ لمسی و یا آزیریان اصطلاحا تاچ اسکرین میباشند که می توان برای ارائه مطالب آتشفشان آواری و کنفرانس های علمی , آهن گدازی مضاعف کاربردی باشد . همچنین از وضعیت مات این شیشه می شود به عنوان وایت موفقیت نیز بهره برد

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.