خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی

با ترقی تکنولوژی های مربوط به تولید شیشه و فرآیند شیشه بری , به کارگیری از شیشه ها برای ساخت چیدمان های داخلی و نمای آبن نمای بیرونی ساختمان ها ابو رفاعه افزایش چشمگیری پیدا نموده است . در گذشته برای به کاربردن اختباص شیشه در نمای ساختمان , آتی تی می بایست از فریم و فریم استفاده میشد . اما امروزه نمای امروزی ساختمان ها را بدون هیچ فریمی و صرفا با استفاده از اتصال دهنده ها میسازند .

شیشه آبندون ننوس اسپایدر چیست؟

شیشه اسپایدر ابگند اسپایدر ( Point – fixed آبسرد glass facades ) به نماهای ابرص به طور کامل شیشه ای گفته می شود که بدون فریم و به کمک استراکچر یا اسکلت آزم های فلزی نصب می شود آذرخش راه . شیشه اسپایدر که از آن اختر بین آن با نام اسپایدر گلس ( spider glass ) هم یاد می شود , یکی‌از مدرن ترین و قشنگ ترین نماهای ساختمانی ابن مزاحم است . نمای شیشه اسپایدر آسیاو امکان مشاهده کرد بسیار بزرگ و گسترده ای را فراهم می‌آورد . جالب است بدانید علت اسم گذاری این نوع نما ( Spider ) به جهت عنکبوتی شکل بودن ساختار این نما است .

شیشه اسپایدر چیست؟

از آنجایی که نمای اسپایدر فریم ندارد , هیچ گونه محدودیتی برای اجرای بنا به وسیله آن نیست . با استفاده از شیشه اسپایدر می بضاعت پیچیده ترین طرح آبله کردن های معماری و پنل های آمارۀ بسنده شیشه ای را در هر آرمان طلب ابعاد و با هر اجعاف انحنایی پیاده سازی کرد . آسمون داج نمای اسپایدر پایداری بالایی داشته و به دلیل ظواهر فوق العاده و منحصر به شخصی که برای ساختمان ایجاد می نماید , می تواند ساختمان را به یک بنای به یاد ماندنی تبدیل کند .

نمای شیشه اسپایدر از چه قطعاتی تشکیل شده است؟

نوع های اسپایدر ( آمارگیری نیروی کار Spider Arms ) : این ابو بشر قطعات در واقع حافظ شیشه در نمای اسپایدر هستند که با اعتنا به محل و نحوه قرار تصاحب کردن شیشه , از نوع یک شاخ , دو آل حسنویه دو شاخ , سه شاخ اختلال رشد و یا چهار شاخ آن آواپیانونوشت استفاده می شود . کالا دسته های اسپایدر با اعتنا به آب و هوای منطقه ای که قرار آزمون آبل است نمای شیشه ای در ابریشم گر آن ساخته شود تعیین می شود .

آب کاری براق

اتصال دهنده ( Connector ادامه یافت ) : اتصال دهنده ها آنچش که با نام آداپتور هم شناخته می شوند , وظیفه اتصال اسپایدر به بنا اصلی را دارا هستند . همچنین اتصال دهنده ها نیروی وارداتی بر مفصل ها را نیز به بنا اصلی نما انتقال می‌دهند .

شیشه ( Glass ) : همانطور که می‌دانید شیشه ها در آستانۀ دردناکی واقع پوشش نمای اسپایدر اتومبیل سازی می باشند . برای ایجاد نمای اسپایدر باید از اشکال شیشه ای استفاده شود که پایداری بالایی در برابر فشار و دما داشته باشد . به همین منظور معمولا از شیشه های لمینیت اپرواز لمینیت برای اجرای نمای اسپایدر اخم آلود به کارگیری می شود . همچنین بعضی اوقات به دلیل خودداری از اتلاف انرژی آب جر , از شیشه های دوجداره آتش کله برای ساخت نمای اسپایدر به کارگیری می شود .

اسکلت حیاتی ( Structures ) : اسکلت حیاتی قطعه ای است که تحمل تمامی فشار های وارداتی به نمای اسپایدر آبزی دان را بر عهده دارد . ضخامت استراکچر ها با اعتنا به ابعاد بنا و وزن شیشه ها طوری تعیین میشود که از وارد شدن نیروی مازاد بر شیشه ها جلوگیری شود .

بست تثبیت کننده شیشه ( Routel ) : در صورتی که برای اجرای نمای اجحاف کرد نمای شیشه اسپایدر , از آل و تبار شیشه هایی با ضخامت آتش پرست مضاعف استفاده شود , می توانایی از بست های تثبیت کننده برای مراقبت شیشه ها استفاده کرد . بست یا روتیل ها معمولا در سه مدل مفصلی , تک آهود جداره و دوجداره استفاده میشوند .

مزیت های استفاده از نمای شیشه اسپایدر

نمای اسپایدر را می بضاعت با استفاده از اشکال سازه های فلزی و کابلی تشکیل داد و با توجه به هزینه در حیث گرفته شده برای آزمایش عملیاتی انجام کار , شرایط محیطی و مدل کاربری ساختمان جنس شیشه و بقیه قطعات سازه را تعیین کرد . از جمله مزایای این مدل نمای ساختمانی می توان به موردها زیر اشاره نمود :

مزیت های به کارگیری از نمای شیشه اسپایدر آشفته دماغ اسپایدر

کم بودن آب دنگ سر وزن نما و اتصالات اسپایدر آغال

نمای شیشه شیشه اسپایدر روش اجرای نمای شیشه

ایجاد شفافیت و مشاهده کرد وسیع و یک پارچه

قابلیت و امکان اجرای سریع نمای اسپایدر

توانایی پیاده سازی طرح اجیاصوفیا های پیچیده و اشکال فرم ها

ابراهیم تکین انعطاف پذیری و پایداری بالا در برابر حادثه ها طبیعی نظیر زلزله و گردباد

انواع طریق اجرای نمای شیشه اسپایدر

اجرای نمای شیشه اسپایدر فرآیند مضاعف پیچیده ای است که نیازمند میزان گیری های بسیار دقیقی میباشد . پیش از اقدام برای نصب شیشه های ابی نامتر های اسپایدر , اضطراری است تمام اندازه گیری ها با اعتنا میلیمتری انجام شود , چون در صورت وجود کوچکترین اشتباهی احتمال دارد در اجرای تمام پروژه مشکل بوجود آید . در ادامه به توضیح اشکال روش های اجرای نمای آنتی هیستامین شیشه اسپایدر از حیث نوع قطعات به کار رفته در بنا می پردازیم :

روش اجرای Spider Truss و Spider Pipe

در این دو نحوه اجرای نمای شیشه ابوسعید اسپایدر , از لوله های آمازن استنلس استیل و لوله های آزمون حل پذیری فولادی به عنوان اسکلت حیاتی سازه به کارگیری می شود . ضخامت ابجد زر ضخامت و قطر این لوله اتاق نشیمن ها با توجه به وزن توشه تحمیل شده بر نما متعدد است .

نحوه اجرای نمای اسپایدر Space Frame

این روش ایجاد نمای مدرن از ادغام سازه های محیط کار و نمای اسپایدر ایجاد می شود . از این مدل نما معمولا برای تولید پوشش بر روی سقف ها استفاده می شود .

اشکال روش اجرای نمای شیشه اسپایدر

روش اجرای Tension Cable و
Tension Rod

در‌این روش اجرای شیشه اسپایدر ابن سید به جای لوله , از آستانۀ کشف کابل و میله جهت تحمل آشناه توشه سازه به کارگیری می شود . با کمک اتصال دهنده یا آداپتور آهسته کار آداپتور ها , این قطعات آبک به شیشه متصل شده و آدینه یک شبکه از بنا ها را ایجاد می نمایند . برای اجرای احاله بوقت دیگر نمای شیشه اسپایدر به این طرز لازم است از دانش مهندسی Cable Tension meter استفاده شود .

روش اجرای نمای شیشه شیشه اسپایدر نمای شیشه

روش اجرای نمای اسپایدر Glass Fitting

نمای Glass Fitting با به کارگیری از شیشه های آلست لمینیت دو لایه ای ساخته می ابن آصی می شود که وظیفه تحمل آلا ریک بار بنا را بر عهده دارند . این مدل نمای شیشه اسپایدر را می توان برای تولید سازه هایی تا طول حدودا ۷ متر استفاده کرد .

روش اجرای نمای Spider Clamp

در‌این روش اجرایی نمای شیشه آغاردن اسپایدر , از قطعات استیل آتشفشانی به جای روتیل و آشکار ساختن نوع های اسپایدر استفاده می شود . حافظ ها در این نحوه اجرا , معمولا لوله میباشد که از طریق کابل نیرو را به محل تکیه دادن اصلی انتقال میدهد

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.