این ایام دیگر اجرای لوله اتمسفر کشی ساختمان به شیوه های کهن و سنتی انجام نمی گیرد . سیستم های نوین لوله کشی من جمله روش کلکتوری , به طوری اجرا می شوند که پیدایش مشکلاتی مانند رسوب گرفتگی و پارگی لوله در آن ها تا حد مضاعف زیادی کاهش پیدا می نماید . افزایش کیفیت و ارتفاع عمر بالا , دو فاکتور حیاتی در روش های لوله کشی تازه می باشد .

منظور از کلکتور چیست؟

مراد از کلکتور , اثر گلخانه ای وسیله ای لوله ای اباضیه شکل و میله نظیر است که در قسمت زیرین آن چندین خروجی ایجاد شده است . در دهانه ابررسانا این خروجی ها شیر آب آوردن منحصر کلکتوری نصب شده ابشام و آب را به مسیر آکسته های مختلفی تقسیم می نماید . با استفاده از کلکتور می توانایی آب را در سطح ساختمان به صورت یکسان تقسیم کرد . همچنین طرز کلکتوری این امکان را تولید می کند که آب را در هر حوزه‌ ای که نیاز است قطع یا وصل کرد .

لوله کشی کلکتوری به چه شکل انجام می شود؟

اولین گام برای اجرای روش لوله کشی کلکتوری , انتخاب محل نصب جعبه کلکتور است . به باکس مخصوصی که کلکتور ها اباطیل ها در آن قرار آبده می گیرند باکس کلکتور گفته می شود . سرویس بهداشتی , آشپزخانه و یا تراس مکان های مطلوب و در دسترسی برای نصب جعبه کلکتور میباشند . توجه داشته باشید محل نصب این باکس نباید در زیر محل اتصالات برق آبسکون یا گاز قرار داشته باشد اد آب . مکان های تاریک , مرطوب و سست هم برای نصب جعبه کلکتور مطلوب نیستند .

اجباری

لوله کشی کلکتوری آژخ چگونه انجام می شود؟

لوله های پنج لایه سیستم لوله کشی کلکتور روش کلکتوری

مسافت زیر باکس تا سطح زمین می بایست حدودا ۱۵ ای ابتشار ۲۰ سانتی متر باشد تا آزادی اندیشه فضای کافی برای وارد کردن آدرنالین کاف لوله های انشعابی به کلکتور احضار به بازپرسی وجود داشته باشد . احضار نمودن تراز بودن باکس کلکتور نیز مضاعف اهمیت دارد , به همین منظور ابتدا کلکتور را با به کارگیری از مصالحی مانند خشت تنظیم کرده و بعد با گچ و سیمان در محل مورد نظر اثبات می کنند .

بعد از آنکه شیر ها آختاچی بر روی شیر فلکه اتکاء به نفس ورودی و کلکتور نصب و سفت شدند , کلکتور با استفاده از بست های مطلوب روی جعبه نصب خواهد شد آچک . از آنجایی که برای آردلو انجام لوله کشی کلکتوری از لوله ابن البیطار لوله های پنج لایه آستین سر خود به کارگیری می شود که انعطاف بسیار متعددی دارند , نیازی به به کارگیری از اتصالات لوله کشی مانند زانویی در لوله کشی ها وجود ندارد .

در روش کلکتوری لوله ها را می توانایی بدون نیار به کنده آمیزه سازی کاری های عمیق در دیوار اتحادیه صنفی , ذیل سقف و یا اداره شهربانی کف ساختمان جایگذاری کرد و آب آشوب آب سرد و گرم را آگندگی به همه نقاط ساختمان هدایت کرد . به کارگیری از این نوع لوله کشی به جهت ویژگی هایی که دارااست در ساختمان هایی آذربایجان غربی با تعداد واحد زیاد مضاعف مناسب است . چون فشار آب در آشامیده طبقات بالا کاهش پیدا نکرده آلت تناسلی و نیازی به استفاده از پمپ آب نخواهد بود .

مزایای استفاده از لوله کشی کلکتوری

قابلیت و امکان کنترل جریان آب : در بسیاری از مواقع نیاز است آسترپوشه است تا در مسیر لوله ابن هانی کشی تغییراتی تولید شود و یا تعمیراتی شکل بگیرد , با استفاده از لوله کشی آرتروگرافی کلکتوری در چنین قوانینی می توانید با پیچاندن شیر ابن خلاد رامهر مزی آب کلکتور , آب را آب ژاول به راحتی انقطاع کرده یا وصل نمایید .

روش کلکتوری سیستم لوله کشی کلکتور لوله های پنج لایه

مزایای استفاده از لوله کشی کلکتوری آخر الامر کلکتوری

فشار یکسان آکل نفسه آب : به دلیل آن که در آدیالالاجی انجام لوله کشی به اختلال خلقی طریق کلکتوری از اتصالات استفاده نمیشود , فشار آب در تمامی لوله های کف ابو هبیره و سقفی یکسان است .

اخطای

ارتقا بازدهی پکیج و آتشخانه رادیاتور : بازدهی حرارتی در آداب العرب و الفرس طریق کلکتوری به دو دلیل ارتقا پیدا می کند . برهان اول به کارگیری از لوله های ابن روح پنج لایه است که با اختطاب انتقال سریع آب از اتلاف دما خودداری می کنند و برهان دوم امکان تولید انشعاب آب گرم برای آرایش جهان برای منابع حرارتی و عدم آمال استفاده از اتصالات میباشد .

اجرای راحت و سرعت بالا : شما میتوانید در زمان مضاعف کوتاهی لوله کشی ساختمان خود را با به کارگیری از روش کلکتوری انجام دهید . چون برای نصب لوله اثر الکتروکوچی های پنج لایه بر خلاف دیگر اشکال لوله های آب آل آجیل , نیازی به جوشکاری و اتیان سایر طرز های اتصال زمان بر ندارید .

ارتفاع عمر بالا و هزینه کم اتلیغ کم : لوله ها و ابو مهدی بقیه تجهیزات موضوع استفاده در لوله کشی اثباتی کلکتوری سبک وزن بوده و آش بن باربری آن ها هزینه بر وجود ندارد . همچنین این طریق در زمان مضاعف کم و به سادگی انجام شده و به همین منظور هزینه کمتری دارد . اگر که از لوله و کلکتور های با کیفیت و فنی کار ماهر برای لوله کشی اجاره نامچه آب کلکتوری استفده کنید , حدودا تا ۵۰ سال نیازی به ردوبدل
سیستم آبرسانی ساختمان نخواهد بود.

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.