روش های مختلفی موجود است که دست آنهاست . آنها‌را می شود به سه جور تقسیم کرد :

چاره های محلی ;
مواد شیمیایی ;
ابزار مکانیکی .
هرمورد از آن‌ها یک روش اثرگذار برای پاک کردن لوله های فاضلاب برای گونه های متعدد انسداد است . پیش از آن صاحبان مشکلات مرتبط با سیستم فاضلاب را مورد اعتنا قرار دادند , معمولی خیس این بود که اختلال را حل کنیم .  لوله بازکنی کرج

به معنای مردمان دربرگیرنده روش هایی مثل پاک کردن لوله با آب نوشابه و آب جوش , سرکه یا این که نمک است .

مواد شیمیایی در طیف گسترده ای از ایجاد کنندگان مواد شیمیایی خانگی بیان شده و همینطور اکثر وقت ها در آلودگی سیستم های فاضلاب در منزل و یا این که سوئیت به کارگیری می شود .

وسایل مکانیکی دربرگیرنده پیستون , کابل و اتومبیل های منحصر برای نظافت کردن لوله ها می‌باشد .

آب جوش و نوشابه

نظافت کردن لوله های فاضلاب با دستان خویش , سودا به صورت گسترده ای در راهبرد های محلی برای از میان بردن چنین مشکلات به کار گیری می شود .

با به کار گیری از سودا در مخلوط با آب جوش شما میتوانید نرده های کوچک و میانگین ​​تمیز فرمائید . اقدامات می بایست مطابق با راهبرد های یگانه باشد . این سبب می شود که لوله های فاضلاب را با درست خیس با آب آبمیوه پاک فرمایید .

نخستین , شما بایستی به طور دستی تمام آشغال را از شکاف تخلیه بگیرید . آن گاه یک لیتر آب جوش به باطن شکاف ریخته و یک‌سری دقیقه باقی میماند . با آب جوش آب جوشانده می شود , می‌توانید کارایی فرمایید با یک سیلندر ادغام نمائید .

بعد از آن ۱ جام نوشابه به شکاف تخلیه ریخته می شود . وی اندازه مقداری آب جوش را جاری شد . احتمال دارد این مبادرت می بایست بارها و بارها صورت بپذیرد . سودا یک محیط قلیایی ساخت می نماید که سبب ساز ارتقاء عفونت و از فی مابین بردن بوی غیر مطلوب خواهد شد .

سودا و سرکه

یکی دیگر از ابزار دوست داستنی که به شما اذن میدهد تا از بسته شدن به صورت میانگین ​​خلاص گردید , نظافت کردن لوله های فاضلاب است . راهبرد های خانگی از خاصیت شیمیایی این دو ماده و برخورد های آنان در تعامل استعمال می نمایند .

برای از در میان بردن بسته شدن و نظافت کردن لوله های فاضلاب در یک رخنه‌ تخلیه , نیم فنجان سودا پوشیده شده‌است . بعد از آن آن‌ها نصف لیتر سرکه را بریزید . ترک ادغام را برای تعدادی ساعت . این عکس العمل با برخورد شیمیایی انسداد را پایین تاثیر قرار می‌دهد . فوم ساخته شده شده‌است , که انسداد را از میان می‌برد

در درین سینک از خاک و آوار لوله قرار داده است , شکاف تخلیه خوبتر است برای بستن بعد از ریختن درپوش معنا باطن فاضلاب .

بعداز پردازش , لوله ها با آب جوش برای شستشو ریخته می‌شوند . با استعمال از این روش , میتوانید لوله ها را ضد عفونی نمائید و سیستم تخلیه روغن را پاک فرمایید .

سودا و نمک

یکی دیگر از منش های بی آلایش این است که فاضلاب را با نمک و سودا پاک فرمائید . آنان در هر منزل یافت میشوند . این نظافت کردن نسبتا بی آلایش از لوله های فاضلاب است . طرز خلاص شدن از انسداد با امداد چنین ابزارهایی از روش راهبرد خاصی مطرح می شود .

سودا و نمک در نسبت ۱ : ۱ ترکیب شده و به رخنه‌ تخلیه ریخته می شود . همینطور اندازه مقداری آب جوش موجود است . این ادغام در بازه زمانی ۸ تا ۱۰ ساعت در لوله باقی میماند . در حین این عصر , آب جوش به صورت زمان ای به رخنه‌ می افتد .

ادله فعلی یک محرک کارکشته قلیایی را تولید می نماید که می‌تواند انسداد را حل نماید . چربی و چربی صرفا یک ادغام را بخورید . آب جوش دراین باره این اثر را ارتقا میدهد .

رویکرد های دیگری برای خلاص شدن از اختلال آب راکد در سینک یا این که وان موجود هست .

مواد شیمیایی

امروزه صنعت های شیمیایی ابزارهای اکثری برای پاک کردن سیستم های فاضلاب در منزل ارائه می دهند . هر دو تولیدات داخلی فراوان ارزان بها , مثلا , ( مول ( , و ژل های لوکس وارد شده موجود است . اصل فعالیت مواد شبیه یکسان است . در حالتی‌که علت خلل افزونه چربی در لوله باشد , هر نوع معالجه فارغ از در لحاظ تصاحب کردن ارزش آن اثر گذار خواهد بود .

مواد شیمیایی برای انجام چنین کاری سهل وآسان است , تحت عنوان پاک کردن فاضلاب از چربی . روش ها و ابزارها بایستی مطابق راهبرد های خالق باشد . دراین مورد , این فرآیند اثرگذار خواهد بود .

به کارگیری از یک پینگر

Vantuz به بازه زمانی طولانی برای انسان شناخته شده‌است تحت عنوان یک ابزار معمولی و به صورت کلی دردست برای پیکار با کلاه . این سبب ساز ارتقاء فشار درون لوله می شود و اذن می‌دهد تا انسداد را فشار داده و آن را به ذرات کوچکتر برساند . بعضی وقت ها , در شرایطی‌که انسداد در حدود ترک تخلیه باشد , پیستون میتواند به سوی بیرون رسد .

به کار گیری درست از این ابزار به تکنولوژی ذیل وابسته است . ترک برای تخلیه آب در سرریز بسته است . بعد پیستون به صورت بدون شوخی در قبال حفره تخلیه فشار می‌آید . خزینه یا این که سینک با آب بالای تراز ابزار لاستیکی مالامال می شود . علاوه بر این , حرکات ریتمیک مکرر , فارغ از جدا شدن پینگر از مرحله , بالا و ذیل می شود .

بعداز مدتی , پیستون به شدت از غرق پاره شده و سود بررسی می شود . در‌صورتی‌که آب هنوز خاموش نشود , این روش یک توشه دیگر تکرار می شود .

کابل

در زمینه‌ی بسته شدن دورازشوخی خیس , در عمق لوله , بایستی روش های اثر گذار خیس نظافت کردن لوله های فاضلاب مصرف شود . برای این خواسته از یک کابل استعمال نمائید . پایان آن می بایست به رخنه‌ تخلیه رسد . این بایستی به میزان عمیق صورت بپذیرد و تلاش فرمایید به یک گونه های برسید .

برای فشردن افزونه , ضروری است که حرکات حرکات را با یک کابل در لوله انجام دهید . این می بایست گذشته از تخلیه آزاد آب صورت بپذیرد . آن گاه لوله ها با آب جوش و آب روان پاک میشوند . به مراد زخم رساندن به لوله ها , کابل بایستی فارغ از کارایی متعددی مورد استعمال قرار گیرد .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.