این می‎تواند کابوس هر مردی باشد! شما به دستشویی رفته اید و سیفون دستشویی را می‌کشید البته جای این که آب ذیل برود , در کاسه اش بالا می آید! این می‌تواند هر فردی را دستپاچه کند؟ در‌این موقعیت آیا می‎دانید چه کاری انجام دهید؟ گه گاه کسانی می باشند که ترجیح می دهند برای حل این مدل ایراد جای اینکه به لوله کش رو آورند خودشان امور را انجام دهند , پس در حالتی که از این دست اشخاص می باشید با ما همراه باشید . تخلیه چاه در کمترین زمان تخصص ماست .

سفارش های ذیل میتوانند به شما دراین مورد یاری نمایند

بازدارنده از لبریز شدن کاسه سرویس بهداشتی گردید :

در حالتی که به لحاظ میرسد که آب احتمالا از کاسه سرویس بهداشتی سرریز شود , خوب تر است که درپوش مخزن دستشویی را با غایت سرعتی که قابلیت و امکان آن است بردارید و روزنه ی آبراه سرویس بهداشتی را ببندید . روزنه , آب را از مخزن رها و وارد کاسه می نماید . در‌حالتی که شما در تاءمل این می باشید که فشار جریان آب احتمالا سبب سرکشی آن شود , قبلی از این که سیفون را بکشید , درپوش بالای آنرا بردارید . درین زمان شما می‎توانید یکدست خودرا نزدیک روزنه ی آبرا و با دست دیگر افراد آبریز را فشار دهید . هنگامی که آب در درحال حاضر بالا وارد شدن باشد شما آمادگی برخورد آشکار کردن را دارید .  خدمات توالت فرنگی

برای خویش یک تلمبه دستی عالی داشته باشید :

حال که سطح ی پیشین را با موفقیت پشت رمز گذاشتید زمان آن رسیده که درسمت رفع گرفتگی یورش نمائید , برای این خواسته می‎توانید یک تلمبه دستی عالی داشته باشید که میان آن و فاضلاب خط مش کاسه دستشویی تا آنجا که قابلیت آن موجود است ترک و دریچه ای قابل مشاهده ای وجود نداشته باشد . . تلمبه های دستی فنجانی – قیفی شایسته ترین مدل تلمبه دستی هایی هستند که می‌توانند به‌این مراد استعمال شوند . آن ها تلمبه دستی هایی می باشند که زایده یا این که یک قسمت مازاد دارند; افزوده شده به کف فنجان لاستیکی در بهترین موقعیت حفر چاه کمپانی ما می‌تواند به شما یاری دهد . .

ابتدا تلمبه دستی خویش را گرم نمایید :

حواستان باشد تلمبه دستی داشته باشید که قابل انعطاف و انعطاف پذیر باشد زیرا گونه های محکم به خیر آن‎ها کار نمی‌کنند . تلمبه دستیتان را قبلی از به کار گیری پایین جریان آب گرم بگیرید . این دستور سبب ساز شدن قابل انعطاف شدن لاستیک آن می شودکه به شما امداد می نماید که به طور کامل فاضلاب خط مش کاسه سرویس بهداشتی را فارغ از وجود ترک و منفذ قابل رویت مابین آن و تلمبه دستی تماما بپوشانید .

تلمبه زدن را به صحت انجام دهید :

تلمبه دستی را به فاضلاب خط مش کاسه دستشویی بچسبانید; طوری که به طور کامل رخنه‌ آن را بپوشاند . اکثر وقت ها مردمان در هنگام تلمبه زنی صرفا به فشار زیر بردن تلمبه دقت دارا هستند . در حالی که عقب زدن آن نیز تماما اصلی است . به تلمبه ضربه های نیکی از سوی بالا و تحت وارد فرمایید و آبریز آب ذیل فشار را گشوده نمائید . در صورتی آب کاسه سرویس بهداشتی زلال شد , شما برنده شده اید گرفتیگی را برطرف سازید , در صورتی‌که آب کاسه سرویس بهداشتی مجدد آغاز به بالا وارد شدن کرد , روزنه آبراه را ببندید تا آب وارد آن نشود . فعالیت پیشین را تکرار نمایید و دفعات مفتوح کردن آبریز و ساخت جریان آب پرفشار را تا رفع بی نقص گرفتگی ادامه دهید

سر های پنهان لوله کش ها :

آب داغ و تمیز کننده ظرفشویی ( و به گفته ی بعضا ها تاید ) طولانی تر نمایید . پیشین از استارت تلمبه زنی , چندین استکان آب داغ را به باطن کاسه سرویس بهداشتی بریزید . بعداز این که آب داغ ریختید یک سری دقیقه ای در انتظار باشید . در‌پی ریختن آهسته آن , گرما آغاز به مفتوح کردن موادی که استدلال گرفتگی می باشند , می نماید . هنگامی این کار با تلمبه زنی همراه شود , رفع گرفتگی فراوان راحت خیس خواهد بود . گرمای حاصل از آب داغ گهگاه اوقات فارغ از تلمبه زنی گرفتگی را بر طرف می نماید و به این ترتیب به کارگیری از آن ترفند خیر و خوبی برای زمان هایی است که شما در منزل دوست خویش می باشید و رغبت ندارید که در ادامه درخواست تلمبه دستی از خجالت نیز سرخ گردید .

همینطور می‌توانید منزه کننده اتومبیل ظرفشویی را طولانی تر کرده و اذن دهید با آب داغ ترکیب شود . صابون بخوبی میتواند به رفع گرفتگی ها یاری دهد .

برای مورد ها حادتر از دیلم به کارگیری نمائید :

درصورتی که پمپ دستی کار نمیکند , وقت آن فرا رسیده است که گرفتگی را با دیلم برطرف کنید . دیلم وسیله ای کابل مثل است که شما از روش رخنه‌ دستشویی به آن حرکتی مارپیچی می دهید; ترفندی که یاری می نماید تا گرفتگی برطرف شود . برای استعمال از یک دیلم آن را از روش رخنه‌ دستشویی به ذیل پیامبر و به آن حرکتی مارپیچی بدهید . این کار با چرخانیدن مدل ای که در دست گرفته اید شروع میشود و تا توقف جنبش دیلم ادامه مییابد . با توقف تکان , شما به گرفتگی رسیده اید . دیلم یا این که گرفتگی را گشوده می نماید و یا این که به آن گیر می نماید . در صورتی می‌پندارید که دلیل گرفتگی به دیلم قلاب شده‌است , آن را خارج بکشید . هر دسته آشغالی که به بخش انتهایی دیلم چسبیده بود را بدور بیندازید . به توالتتان یک سری تلمبه عالی بزنید تا سختی ها باقی مانده را نیز برطرف نماید . می بایست این توشه آب را زلال ببینید و گرفتگی رفع شده باشد!

در شرایطی‌که دیگر بدون چاره به فراخوانی کردن لوله کش میباشید :

بعضی اوقات هر کاری میکنید سود بخش نیست . چه وقتی می بایست از اشخاص ماهر یاری بگیرید یا این که بدانید که زمان آن رسیده است که لوله کش صدا بزنید ؟ در شرایطی‌که هنگامی شما آب را با فشار گشوده می‌کنید , در دوش ها و سینک ها پس میزند , زمان آن فرا رسیده است که یک لوله کش بیاورید . زمانی شما آب را با فشار گشوده می‌کنید البته به طرق متعدد خو را پس می‌زند , یعنی این‌که شما با گرفتگی خط حساس روبرو شده اید . دیگر روش های بالا جوابگو نخواهند بود .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.