مدیریت در اختیار گرفتن و چک معاونت سرویس ها شهری شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد : تاکسی گردآوری خاک و نخاله در اصفهان به خواسته پاکیزگی هر چه خوبتر محیط شهری و دسترسی سهل به تجهیزات ویژه حمل نخاله های ساختمانی فعال سازی شد .  حمل نخاله جنوب تهران
به نقل از خبرنگار مقر خبری تحلیلی قدس آنلاین از اصفهان احمد مطیعی شخص افزود : روزمره به صورت میانگین هزار بدن نخاله ساختمانی در مرحله شهر و ۹۰۰ بدن ضایعات درفعالیت های عمرانی شهرداری اصفهان ایجاد می شود که به محل متبوع در گردنه زینل منتقل می شود .
او اظهار داشت : مدیر در اختیار گرفتن و بررسی شهرداری اصفهان با اعتنا به بسط شهری و ارتقا نخاله های ساختمانی شهر , طرح سوق دهی پسماندها و ضایعات ساختمانی را به مراد سهولت و تسهیل در باب پاک سازی , تمیز کاری و رفاه درحال حاضر شهروندان در امر کار خویش قرار بخشید .
او با اشاره به پیگیری و تشکیل جلسات متفاوت این رئیس با شرکتهای دارای شرایط جهت بارگیری حمل و تخلیه نخاله های ساختمانی تصریح کرد : اتحادیه صنف مصالح فروشان به دلیل وجود دفتر ها متفاوت در نقاط متعدد تراز شهر اصفهان وضعیت بهتری دراین مورد داشت , همینطور این اتحادیه آمادگی خویش را در این مورد ذکر کرد و مقرر شد آژانسی پایین حیث آن با شرکت کردن شهرداری اصفهان برای گردآوری نخاله های ساختمانی فعال سازی شود .
مطیعی شخص ادامه بخشید : پرهیز از آلودگی های محیط زیست و محافظت سیمای مطلوب شهری , پرهیز از صرف مخارج مازاد برای پاکیزگی شهر و پیاده رو ها , ساماندهی درست خاک و نخاله ساختمانی به راس دفن , پرهیز از حادثه ها غیر منتظره ناشی از دپوی ضایعات ساختمانی در معابر و پرهیز از ورود پسماندهای ساختمانی در بافت آشغال شهری از هدف ها کلیدی و کلیدی تشکیل تاکسی خاک و نخاله بوده است . مبنی بر ضابطه رئیس پسماندهای شهروندانی که نخاله های ساختمانی را به محل های غیر مجازتخلیه نمایند از ۵۰۰ هزار تا یکصد میلیون ریال جریمه و وسایل نقلیه موتوری آنان یک هفته تا ۱۰ روز متوقف خواهد شد .

پیمانکاران یکی‌از مشکلات سیستم گردآوری پسماند در شهر

محمد حاجیان شهری بیان کرد : پیمانکاران یک کدام از مشکلات سیستم گردآوری پسماند در شهر میباشند به این دلیل که در قرارداد آن ها ارزش تمام شده ای برای آشغال نداریم وقیمت هایی که برای گردآوری پسماند کم آب مشخص و معلوم شده‌است مضاعف کم است .
به نقل از تابناک رضوی ; محمد حاجیان شهری خاطرنشان کرد : فرمول محاسبه اخذ دلایل پسماند شهرداری از مردمان بر پایه ی متراژ خانه مسکونی است خیر تعداد اعضای خانواده که‌این این‌راه صحت نیست .
او افزود : شاید خانواده هایی با جمعیت کمتر و متراژ ملک بیشتر نسبت به خانواده های پرجمعیت با سرانه ساخت آشغال بالا هزینه بیشتری را پرداخت نمایند .
مدیر کمیسیون سرویس ها شهری شورای اسلامی مشهد مقدس درپی اظهارکرد : شهرداری قادر است به جای اخذ دلایل گردآوری آشغال از شهروندان نسبت به فروش گونی های آشغال در سایزهای متنوع متناسب با میزان ایجاد هر خانواده مبادرت کند .
حاجیان تصریح کرد : برسی های انجام یافته نشان می‌دهد حوزه گردآوری پسماند در شهرمشهد نیازمند باز‌نگری دارااست و این حوزه نیازمند تغییر‌و تحول مدیریتی بنیادین در همگی سطح ها است و چهت نیل به نتایج خوبتر در قدم ابتدا بایستی مدیران لایق ای را برای ساخت تغییرات تعیین کنیم و در قدم‌بعدی با دعوت از کارشناسان متبحر از نقطه نظرها انها به کار گیری کنیم .
حاجیان اعلام کرد : پیمانکاران یک کدام از مشکلات سیستم گردآوری پسماند در شهر می باشند چرا‌که در قرارداد آن ها بها تمام شده ای برای آشغال نداریم وقیمت هایی که برای گردآوری پسماند کم آب مشخص و معلوم شده‌است دوچندان کم است .
مدیر کمیسیون سرویس ها شهری شورای اسلامی مشهد مقدس تصریح کرد : کالاهایی که به مردمان به ازای پسماند کم آب داده می شود آنقدر نامرغوب است که شهروندان تمایلی به شرکت کردن ندارند .
او خاطرنشان کرد : پایانه های گردآوری پسماند شهر مشهد مقدس بایستی ارتقا یابد و جواز صادر شدن نخاله های ساختمانی را هم برای تمامی صادر کنیم تا از رانت این حوزه دوری شود .
حاجیان شهری اظهار‌کرد : هنوز درحوزه تفکیک از مبدا آشغال اختلال داریم که می بایست کار فرهنگی بیشتری را به انجام رسانیم و یادگرفتن های واجب را به شهروندان ارائه نماییم .

نخاله‌های ساختمانی شهروندان یزدی جمع‌آوری می‌شود

مدیرعامل اداره پسماند شهرداری یزد اظهار کرد : در سمت عدم ساخت سد معبر نخاله‌های ساختمانی در مرحله این شهر , نخاله‌های ساختمانی با یک گوشی تلفن از طرف شهروندان جمع‌آوری می شود .
به نقل از خبرگزاری عجم از یزد به گزارش ارتباط ها همگانی شهرداری یزد , حمیدرضا رحیمدل اظهار داشت : با سفارش شهرداری نسبت به عدم ساخت سد معبر در معابر شهری , به نسبت دادن ضابطه رئیس پسماند و ضرورت هدایت حالت تخلیه غیرمجاز خاک و نخاله در تراز شهر و همینطور اطراف آن , نخاله‌های ساختمانی جمع‌آوری می شود .
او تیتر کرد : بدین خواسته نیازمند همیاری شهروندان نسبت به رعایت اصول شهروندی هستیم .
رحیمدل خاطر نشان کرد : شهروندان یزدی می توانند به مراد حمل پسماندهای ساختمانی خویش , پیشین از ریختن نخاله در معابر شهر و ساخت سد معبر , با شماره تلفن‌ها تماس حاصل کرده تا در اسرع وقت نسبت به بارگیری و حمل نخاله‌ها مبادرت شود .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.