بوی بد ناشی از سینک ظرفشویی می‌تواند در تمام منزل شما پخش شود . بر روی مواد غذایی که در لوله گیر نموده است باکتری ها پرورش می نمایند و منجر بوجود داخل شدن بوی بد میگردند ولی شما می‌توانید از این روش ارگانیک هر هفته یا این که هر دو هفته یک توشه استعمال فرمائید و لوله سینک را پاک نمائید و بوهای بد را از فی مابین ببرید . با ما همراه باشید . رفع بوی بد

چه طور بوی چاه را از در میان ببریم؟ چه‌طور بوی لوله سینک را از دربین ببریم؟ به چه شکل سینک را تمییز کنیم؟ بوی بد ناشی از سینک ظرفشویی می‌تواند در تمام منزل شما پخش شود . بر روی مواد غذایی که در لوله گیر نموده است باکتری ها پرورش می نمایند و سبب به‌وجود داخل شدن بوی بد میگردند البته شما میتوانید از این روش ارگانیک هر هفته یا این که هر دو هفته یک توشه استعمال نمایید و لوله سینک را منزه فرمائید و بوهای بد را از دربین ببرید . با ما همراه باشید .

رویه ها و روش های مختلفی برای تمییز کردن و اما از میان بردن بوی لوله سینک آشپزخانه شما موجود هست که اما اکثرا به مواد شیمیایی و یا این که بده بستان قطعاتی ختم می شود . ولی روز جاری در هاو کن یو شما خواهید توانست این کار را با کمترین هزینه و مواد و ترکیبات جان دار در منزل انجام دهید . نکته دیگر این است که شما تا جای ممکن در پاک کردن و شست و رفت سینک می بایست کوشا و سخت کوش باشید و این نکته را نیز بدانید که به کار گیری از مواد تمیزکننده ی ارگانیک نیز منجر تمیزی منزل می شود و نیز خانواده شما‌را سالم نگه می‌دارد .

عامل بوی بد فاضلاب در منزل چیست؟

بوی بد فاضلاب نشان دهنده نشت گاز ســمــی سولفید هیدروژن یا این که گاز فاضلاب به باطن خانه است . این رایحه میتواند همیشگی باشد و یا این که صرفا در زمانهای مختلفی به مشام رسد . میتواند دوچندان غلیظ باشد و یا این که بوی رقیقی داشته باشد .

همان گونه که شما نیز حس نموده اید این عطر می‌تواند بویی مشابه بوی تخم مرغگندیده یا این که ماهی یا این که جنازه گندیده داشته باشد . قادر است در آشپزخانه , سرویس بهداشتی , گرمابه و یا این که هرجای دیگر از ساختمان به مشام رسد .

چاره هایی برای ازبین بردن بوی فاضلاب :

یکی چاره های راحت و غیر سمی برای رفع رایحه , به کار گیری از این دو عنصری است که مطمئنم در حوالی تان دوچندان است . این موادسازنده علاوه بر رفع بوی بد , رایحه و بوی مرکبات را به آشپزخانه ی شما میاورند . بر طبق متن های قبل ما در چیدانه تامل میکنم تا حدودی حدس زده باشید منظورم کدام عنصرها است ; آری صحیح حدس زدید , آبلیمو ووجوش شیرین .

از به کار بردن مواد شیمیایی توانمند ( لوله گشوده کن های شیمیایی ) به این خواسته اجتناب فرمائید و در ازای از مواد ارگانیک و دردسترس تان استعمال فرمایید . چیدانه پیش از این هم به شما توصیه داده است که تمیزی ازحس طبیعترا به خانه خویش کادو نمائید . مواد شیمیایی قدرتمند به لوله ها جراحت می زنند و محیط را آلوده و کثیف می نمایند . یک کدام از چاره های ارگانیک دیگر به کار گیری از سرکه و جوش شیرین است .

یکی‌از راه و روش های جذاب برای دفع بوی بد سیستم فاضلاب سینک و مراقبت بوی خوش در آن , قالب های مکعبی یخ با میزان پاره ای سرکه و لیمو است . با این کار سینک شما نیز پاک و خوشبو میماند و نیز از گرفتگی زه کش آن دوری می شود .

در غایت می بایست بیان کنم رواج عادت های عالی میتواند فارغ از نیاز به هیچ رویکرد حلی از این مشکلات پیش گیری نماید . عادت هایی نظیر :

نریختن طولانی تر های پوست سیب زمینی و میوه جات در سینک
نریختن پوسته ها و بقایای ذرت و حبوبات در سینک
استعمال از درپوش های ترک دار زه کش برای پرهیز از ورود قطعات آشغال به لوله ها
پاک کردن پیش دستی های خوراک از مواد باقی‌مانده در آن پیشین از شستشو

راه‌حل خلل بوی بد فاضلاب

از در میان بردن بوی بد فاضلاب پخش شده در فضای منزل که ناشی از نشت گاز سمی و گاز فاضلاب به درون منزل است شیوه هایی داراست که در‌پی این مقاله برایتان خوا هیم اعلام کرد .

استدلال بوی بد فاضلاب در منزل چیست؟

بوی بد فاضلاب نشان دهنده نشت گاز ســمــی سولفید هیدروژن یا این که گاز فاضلاب به درون خانه است . این عطر می‌تواند همیشگی باشد و یا این که تنها در زمانهای مختلفی به مشام رسد . قادر است فراوان غلیظ باشد و یا این که بوی رقیقی داشته باشد .
همانگونه که شما نیز شم نموده اید این عطر قادر است بویی مشابه بوی تخم مرغ گندیده یا این که ماهی یا این که جنازه گندیده داشته باشد . میتواند در آشپزخانه , سرویس بهداشتی , گرمابه و یا این که هرجای دیگر از ساختمان به مشام رسد .
چه‌گونه بوی بد فاضلاب در منزل را از دربین ببریم؟
خط مش نخستین :
یک چهارم تا یک دوم واحداندازه گیری جوش شیرین را در فاضلاب بریزید . یک دوم واحد اندازه گیری سرکه سپید نیز به آن بیفزایید . آنرا در فاضلاب بریزید و در فاضلاب را بپوشانید .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.