درین ویدیو توضیحاتی برای خرید سرویس بهداشتی خارجی داده شده‌است . تعاریفی همانند آکس سرویس بهداشتی خارجی , بوگیر خارجی و اشکال سیستم های تخلیه یا این که سیفون خارجی مشتمل بر ریزشی , سیستم تخلیه گردابی , سیستم تخلیه واتر جت ( آبشاری ) و سیستم تخلیه توربوجت بیان شده شده‌است . درنهایت برندهای چینی بهداشتی مروارید , چینی گلسار , چینی آرمیتاژ پارس سرام و چینی کرد معرفی گردیده اند . همچنین به مارک ارزان دستشویی خارجی و سکو بندی های آن اشاره شده‌است . تعمیر توالت فرنگی

مزیت دستشویی اهل ایران بر سرویس بهداشتی خارجی

به گفته پژوهشگران ژاپنی چمباتمه زدن ( موقعیت نشستن روی دستشویی اهل ایران ) یا این که به عبارتی موقعیت اسکات در ورزش , بهترین موقعیت بدنی برای دفع راحت و تخلیه بدون نقص روده و همگی ها است . ولی در سال ۱۹۶۴ هم اعلام شده بود که بهترین حالت نشستن روی سرویس بهداشتی خارجی , موقعیت چمباتمه زدن و روی هم گذاشتن ران ها به درون شکم است .
تصویر مزیت سرویس بهداشتی اهل ایران بر دستشویی خارجی
به نقل از لیوان جم آنلاین به گزارش تبیان , بر پایه ی یافته های نو دانشمندان ژاپنی نشستن در موقعیت ۹۰ مرتبه روی دستشویی خارجی احتمال دارد که سبب پیدایش مشکلاتی برای تن شود . به گفته دانشمندان چمباتمه زدن ( موقعیت نشستن روی سرویس بهداشتی اهل ایران ) بهترین موقعیت بدنی برای دفع راحت و تخلیه بدون نقص روده و همگی ها است .

نشستن روی دستشویی خارجی

هر روز به تعداد کسانی که از مشکلات گوارشی و یبوست گلایه می نمایند افزوده می شود . تغذیه عمده ما سرشار از قند , نمک و مواد چرب است که تن برای هضم و دفع آنان مبتلا ایراد می شود . اما می بایست بدانید که گونه تغذیه فقط عامل پیدایش چنین مشکلاتی نیست .

احتمالا باورتان نشود , ولی طرز نشستن روی دستشویی خارجی که امروزه در سرزمین ترویج متعددی دارااست هم سبب ساز تولید و تشدید این مشکلات می شود و اما خطر بعضی دیگر از بیماری ها را هم ارتقا میدهد . درین مقاله قصد داریم شمارا با تاثیر طرز نشستن درست در دستشویی خارجی بر سالمی مان بیشتر آشنا کنیم .

اشتباه در طریق نشستن

شاید شما نیز در تارنما ها و شبکه های مردمی در زمینه‌ی حالت غلط نشستن روی دستشویی خارجی , دوچندان مقاله چشم و خوانده اید . در واقع به عقیده متخصصین حالت نشستن در موقعیت ۹۰ رتبه مطلوب فیزیولوژی تن ما نیست و این‌راه طرق امروزی می‌توانند برای تن خلل ساز شوند .

امروزه خیلی از منزل های دیرین کوبیده شده و با معماری امروزی ساخته می گردند . به همین منظور هم در بیشتر منزل ها سرویس بهداشتی خارجی به کار گیری می شود . خیلی از اشخاص هم به دلیل زانودرد و مشکلات دیگر عشق بیشتری به به کار گیری از این جور دستشویی ها نشان می دهند . ولی بایستی بدانید که‌این دستشویی های امروزی منشا بخش اعظمی از مشکلات گوارشی است و جور آنان منجر می شود که در طول به کارگیری در وضعیتی بنشینید که برای سالمی اثر گذار نیست . بر پایه ی یافته های دانشمندان آلمانی نشستن ۹۰ جايگاه روی سرویس بهداشتی خارجی در طول دفع مدفوع سبب ساز ارتقاء خطر پیدایش بواسیر و یبوست می شود

حقیقت این است که نشستن روی دستشویی خارجی که مثل نشستن روی صندلی است , یعنی قرار دادن پاها روی زمین و تولید زاویه ۹۰ جايگاه در بین باسن و بالاتنه ( تصویر بالا ) سبب ساز فشار به رکتوم شده و مدفوع به مشقت از روده عبور می نماید و به خارج دفع می شود .

نشستن با زاویه ۹۰ سکو چه مشکلاتی برای تن تولید می کند؟

مبنی بر یافته های تازه دانشمندان ژاپنی , نشستن در موقعیت ۹۰ جايگاه روی سرویس بهداشتی خارجی احتمالا سبب ساز پیدایش مشکلاتی در تن شود , از قبیل :

– یبوست های مکرر
– تحریک مکرر رکتوم
– عفونت ادراری
– دردهای موضعی
– مشکلات متفاوت زنانگی
– هموروئید یا این که بواسیر

بررسی های دانشمندان میکروبیولوژیست آلمانی هم این یافته را تایید می نماید . مبنی بر یافته های آن ها هم نشستن ۹۰ مرتبه روی دستشویی خارجی در زمان دفع مدفوع سبب ارتقا خطر پیدایش بواسیر و یبوست می شود .

به عقیده این دانشمندان نشستن ۹۰ سکو , به جای تسریع فرایند دفع , سبب منجر طولانی شدن آن می شود . در بنا شده در در‌این موقعیت , شبکه مقعد که مسئله خروج مدفوع را مهیا می نماید به خیر گشوده نمی‌شود . در سود روده به رنج و با سرعت کم تخلیه می شود .

روده ها , چمباتمه زدن به جای نشستن

به گفته پژوهشگران ژاپنی چمباتمه زدن ( حالت نشستن روی سرویس بهداشتی اهل ایران ) یا این که به عبارتی موقعیت اسکات در ورزش , بهترین موقعیت بدنی برای دفع راحت و تخلیه بدون نقص روده و تمامی ها است . اما در سال ۱۹۶۴ هم اعلام شده بود که بهترین موقعیت نشستن روی دستشویی خارجی , موقعیت چمباتمه زدن و انباشته کردن ران ها به باطن شکم است .

اعتنا داشته باشید که در روش چمباتمه زدن , ایراد دفع مدفوع کم شده و روده بزرگ در شرایط بهتری قرار میگیرد . حالت چمباتمه زدن منجر کاهش فشار وارده به پرینه شده و فشار روی رگ های مقعد و رکتوم را کاهش می‌دهد . این شرایط همینطور از پیدایش هموروئید , آپاندیسیت , التهاب روده و دیگر مشکلات مرتبط با یبوست پیشگیری می نماید . گفته می شود که قرار دریافت کردن در موقعیت نا مناسب ( نشستن ۹۰ مرتبه ) در هنگام دفع مدفوع می‌تواند خطر پیدایش سکته مغزی را هم بالا چیره شود . در‌صورتی‌که ایراد زانودرد ندارید و می‌توانید از سرویس بهداشتی اهل ایران به کارگیری نمایید , بایستی بدانید که بیشتر به نفع تندستی تان است .

اما در‌حالتی که از ایراد یبوست سختی میبیرید , یادتان باشد که علاوه بر تصحیح حالت نشستن در دستشویی واجب است که از موادغذایی دربردارنده فیبر دوچندان نظیر میوه ها و صیفی جات به کارگیری نمایید . کاهو و دیگر صیفی جات سبز رنگ و همینطور میوه های کم آب مثل آلوخشک و غیره به دفع راحت امداد می نمایند . پیشنهاد می‌کنیم از مصرف عدس و دیگر میوه های کم آب نظیر کاغذ زردآلو هم غافل نشوید .

به این ترتیب در‌صورتی‌که نقص‌ زانودرد و غیره ندارید و می‌توانید از سرویس بهداشتی اهل ایران به کار گیری نمائید , بایستی بدانید که بیشتر به نفع سالمی تان است . البته درصورتی که به هر علتی بدون چاره میباشید از دستشویی خارجی استعمال فرمایید , خوبتر است مدام یک چهارپایه پلاستیکی کوچک ذیل پاهایتان قرار دهید و پاره ای در سوی جلو خم گردید تا تن تان در زاویه ۳۵ مرتبه ( در بین باسن و

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.