سونی در تبلیغات نو خویش میگوید که درصورتی که موبایل شما درون گرمابه یا این که سرویس بهداشتی به‌زمین‌خورد به هیچ وجه نگران نباشید! چون درصورتی که تا ۳۰ دقیقه نیز در‌این وضعیت باقی بماند گشوده نیز مشکلی برای آن پیش نمی‌آید . در آوردن جسم از چاه

کمپانی سونی در اطلاع رسانی تبلیغاتی نو خویش برای آخری موبایل هوشمندی که ساخت کرده , دوچندان گوناگون فعالیت کرده تا گوی سبقت را از همه شرکت‌های حریف برباید .

درین اطلاع رسانی تبلیغاتی بیان شده شده‌است : «اگر موبایل شما باطن گرمابه یا این که توالت به زمین خورد به هیچ وجه نگران نباشید! چون در‌صورتی‌که تا ۳۰ دقیقه نیز در‌این وضعیت باقی بماند گشوده نیز مشکلی برای آن پیش نمی‌آید و به کار خویش ادامه می‌دهد» .

به نقل از عجم به گزارش فوربز , موبایل هوشمند جدیدی که کمپانی سونی عرضه نموده است و بر مقاومت زیاد بالای آن برعلیه ورود آب تاکید دارااست , Xperia A اسم گرفته است نوع تازه متاع گذشته سونی با اسم Xperia Z محسوب میشود .

این تلفن همراه هوشمند که مدتی پیش در مملکت ژاپن عرضه شد و فراوان مورد دقت یوزرها قرار گرفت , بعداز آزمایش‌های واجب نشان داده شد که زیاد از محصول ها ایجاد شده در شرکت‌های سامسونگ و اپل مقاوم‌تر است .

این موبایل علاوه بر آنکه جلوی ورود آب به سیستم داخلی را میگیرد , قابلیت ورود گرد و غبار را نیز نمی‌دهد و شکی نیست که در حالتی‌که شما در یک کارخانه آسیاب آرد کار میکنید یا این که مستقر شهری مملو از ریزگردها می‌باشید , با این فرآورده میتوانید در امان بمانید .

به گفته کارشناسان , سونی به‌این سود رسیده است که ضدآب بودن گوشی‌های تازه آن مهمترین ادله برای ارجح بودن آن ها نسبت به گوشی‌های حریف محسوب میشود و میتواند هدف هر کاربری را برای خرید این تولیدات ارتقاء دهد .

کمپانی سرویس ها فنی و تاسیسات ساختمانی با تقوا مهیا ارائه گونه های سرویس ها برای گرمابه و توالت می‌باشد . سرویس ها ما دربرگیرنده گشودن لوله فاضلاب فارغ از به کار گیری از هرگونه اسید , تعمیرات گرمابه و دستشویی , رفع نم و رطوبت گرمابه و دستشویی و کشف محل نم با دستگاه , رفع بوی بد فاضلاب خزینه و سرویس بهداشتی صد در صد تضمینی و سوای رجوع و برگشت و تشخیص محل نشتی و پارگی لوله و کاسه دستشویی با دستگاه .

اوقاتِ خوش آن بود که با دوست به رمز شد ; اما خیر توی توالت!

احتمال دارد در صورتی‌که گوشی‌تان تصادفا درون رخنه‌ سرویس بهداشتی بیفتد , ترجیح می دهید این دستشویی از آن گونه های کهن که چاه زیرش را سالی یک توشه تخلیه می نمایند , نباشد .

البته این دقیقا به عبارتی اتفاقی است که اخیرا برای دوست “ کتو برنستن لارسن ” در نروژ زمین خورد , در حالی که‌این شخص بدبخت , نا امیدانه به قعر کثافت دیده دوخته بود تا ممکن است در باطن سیاهی های چاه بدبو اثری از تلفن همراه گمشده اش بیابد .

درین وضع و اوضاع بود که یک دفعه “ کتو ” تصمیم گرفت عبارت “ رفیق حقیقی و واقعی ” را به سطح ای تازه افزایش دهد و دوستانه داوطلب شد تا وارد چاه بوگندو شود و تلفن همراه رفیقش را به وی بازگرداند . ظاهرا ازآنجاکه میان این دو نفر کتو لاغرتر بود , منطقی خیس نیز این بود که وی برای ورود به رخنه‌ سرویس بهداشتی همت نماید .

بعد , در صحنه ای رمانتیک و ماندگار که بشر را یاد فیلم “ رگ‌یابی ” می اندازد , وی وارد چاهی مالامال از فضولات انسانی شد . درین کار وی فقط مبتلا یک اختلال شد و آن چیزی کمبود جز این‌که , دیگر نتوانست خارج بیاید .

“ کتو ” به رسانه های محلی گفته است “ اینجانب به مقدار کافی برای ورود لاغر بودم البته ظاهرا این میزان برای خروج کافی فقدان . ”

به نقل از BBC , این چاه که در سال چهار توشه تخلیه می شده , بیشتراز میزان ی معمولی عمیق بوده است . در حالتی‌که بدین فکر‌میکنید که‌این بدترین نصیب قصه است , در اشتباهید به دلیل آن که بوی زننده‌ی فاضلاب سبب شد “ کتو ” در به عبارتی درحال حاضر , بالا بیاورد .

بعداز یک ساعت انجام حرکات کششی و نرمشی دربین کثافات , آتش‌نشان‌ها با براندن سنگ سرویس بهداشتی , این برنا رعنا‌ی ۲۰ ساله را از ترک مذکور خارج کشیدند . بعداز پایان عملیات نجات از دستشویی , وی به درمان‌گاه منتقل شد تا دوره‌ی بهبودی بوسیله ی آنتی بیوتیک ها و شاید اسپری خوشبو کننده را بگذراند .

“ کتو ” بعداز این اتفاقات می گوید “ اوضاع درحال حاضر به نیز زنی بود , بدترین چیزی بود که در زندگیم تجربه کردم . اون ذیل مملو‌از جک و جونور بود . تمام بدنم درد می‌کنه . ”

کتو بعد از انجام این خطا فاحش , تجربه ی خویش را “ خیلی غیر مطلوب ” تعریف می نماید و می‌افزاید “ دیگه هیچ وقت سرویس بهداشتی نمیرم . ”

حقیقت در باب موبایل , کتو غالب به جستن آن نشد . وی صرفا امیدوار است دوستش برای یافت کردن آن به کثافات چنگ نزند .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.