ممکن است بارها برای شما پیش آمده باشد که به دلیل حواس پرتی اشیا قیمتی مانند: انگشتر طلا، گوشواره، گردنبند، موبایل و یا حتی دسته کلید در درون چاه فاضلاب بیفتد و کاری از دستتان بر نیاید. اما در این زمان فقط تاسیسات ۲۴ می تواند سریعا به کمک شما بیاید چرا که افراد فنی و فعال در این سایت فاصله زیادی با شما ندارند و به محض تماس گرفتن خودشان را به محل مورد نظر می رسانند.

در تاسیسات ۲۴ با مطالبی که تحت عنوان درآوردن اجسام از چاه می خوانید آشنا شوید:

خارج کردن گوشی موبایل از چاه توالت

بسیاری از افراد طبق عادتی که دارند هنگام رفتن به سرویس بهداشتی موبایل خود را همراهشان به داخل سرویس بهداشتی می برند و یا در حال بازی کردن هستند و یا در حال چت کردن! اما فقط کافیست در یک لحظه حواس پرتی موبایل به داخل چاه فاضلاب می افتد و این اتفاق آزار دهنده راه حل ساده ای دارد اما افراد تمام تلاش خود را می کنند تا خودشان موبایل را از درون چاه بیرون بیاورند که در آوردن اجسام از چاه نه تنها توسط افراد عادی قابل انجام نیست بلکه به هیچ عنوان نباید با استفاده از دست یا چوب با هر شی  دیگری که فکر می کنند می تواند به آنها کمک کند انجام شود.

توصیه بسیار جدی تاسیسات ۲۴ این است در این شرایط حتما از افراد لوله بازکنی کمک گرفته شود چرا که یکی از خدماتی که لوله بازکن ها ارائه می دهند در آوردن اشیا از درون چاه می باشد.

درآوردن وسایل قیمتی از چاه

یکی دیگر از مواردی که ممکن است باعث می شود نیاز پیدا کنید به خدمات لوله بازکنی برای در آوردن اجسام از چاه، طلا می باشد. بسیاری از خانم ها در هنگام استفاده از حمام و یا اینکه در زمانیکه می خواهند سرویس بهداشتی و یا حمام را با مواد شوینده شستشو بدهند انگشتر و یا دستبند های خود را در آورده و در همان نزدیکی خود قرار می دهند.

در آوردن اجسام از درون چاه - تاسیسات 24

اما در حین شستشو کاملا این موضوع فراموش می شود که اشیا قیمتی آنها نیز در کنارشان وجود دارد و به دلیل استفاده از آب  و مواد شوینده آنها را به سمت چاه فاضلاب هدایت می کنند و در عین ناباوری این اتفاق برایشان رخ می دهد.

شما می توانید در این مواقع اضطراری آدرس www.tasisat24.com را سریعا در مرورگر گوشی خود وارد کرده و با شماره ای که در ابتدای صفحه به نمایش گذاشته شده است تماس بگیرید تا فرد لوله بازکن برای در آوردن اشیاء قیمتی شما از چاه اقدام کند.

دسته کلید یکی از وسایلی است که ممکن است از جیب افراد به درون چاه فاضلاب بیفتد و برای فرد مشکل آفرین شود. بسیار دقت شود که حتما در این گونه مواقغ با شرکت لوله بازکنی تاسیسات ۲۴ تماس بگیرید تا در اولین فرصت نزدیکترین لوله بازکن را برای در آوردن اجسام از درون چاه فاضلاب شما اعزام کند.

بهتر است تا آمدن فرد لوله بازکن به هیچ عنوان تنهایی اقدام به در آوردن شی مورد نظر از درون چاه نکنید چرا که ممکن است در اثر رفتار غیر اصولی به خودتان آسیب وارد کنید.

در آوردن موبایل از درو چاه

اگر شما عادت دارید که اسناد مدارک خود که شامل : کارت ملی، کارت عابر بانک، مدارک خودرو را بدون قرار دادن در جا کارتی درجیب خود قرار دهید و برحسب اتفاق باعث افتادن این مدارک به درون چاه فاضلاب می شود و شما در این لحظه فقط به این فکر هستید که برای دریافت المثنی این کارتها اقدام کنید اما تاسیسات ۲۴ به شما پیشنهاد می کند که از افراد فعال و باتجربه که در این حوزه خدمت رسانی می کنند و تخصص بالایی در بیرون آوردن اجسام از چاه دارند را فراموش نکنید.

چرا که پیدا کردن این گونه مدارک بسیار راحت تر است از اینکه بخواهید در اداره ها به دنبال صدور المثنی آنها باشید!

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.