خودروبر

خودروبر تشکیل‌شده از اتومبیل ۶ بدن کفی با کفی هیدرویک قابل تکان که ماشین اسیب چشم روی کفی قرار گرفته و به مقصد متبوع انتقال میابد . اتومبیل بر معمولا برای مصافت های طولانی به کار گرفته میشود . خودرو بر

مجموعه تخصصی پارس جرثقیل به دلیل آلرژی کار از با تجربه ترین کارمندان خویش برای حمل ماشین استعمال می کند لذا خواهشمندیم در صورت پیدایش ایراد آن را سریعا به ما اعلام فرمائید , برای اخذ هزینه ها با ما تماس حاصل نمائید . پارس جرثقیل برای رضایت مشتریان عریر از نازلترین بها ها برای حمل ماشین به کار گیری می‌کند .

به دلیل اتفاقات پیش گویی نشده و رویدادها جاده ای شرط نخستین رضایت مشتریان سرعت کار میباشد که ما افتخار این را داریم که در کمترین زمان ممکن ماشین شمارا به مقصد متبوع حمل کنیم .

ماشین بر چرخ گیر

چرخ گیر از کامیونت ۶ بدن و جرثقیل هدرولیک قابل به کارگیری می‌باشد . حسن خودروبر چرخ گیر این است که ماشین اسیب چشم به هر برهان نیاز به روشن کردن موتور خویش ندارد .

یدک کش

اتومبیل یدک کش درست شده از وانت ها و خودروی بالای دو بدن میباشد . یدک کش هم نظیر جرثقیل از یک هیدرولیک و یک اهرم که در پایین اتومبیل اسیب چشم قرار می‌گیرد به کارگیری می‌کند . یدک کش بیشتر برای خودروی های که اسیب دیدگی انان کم باشد قابل به کار گیری هست . معمولا یدک کش برای مصافت های کوتاه به کار گرفته میشود .

ایمنی

در‌این دو ماشین ( خودروبر , یدک کش )
در مساله ایمنی معمولا خودروبر موفق عرصه بوده و اتومبیل اسیب چشم با امنیت بیشتری در خودروبر حمل میشود . گروه تخصصی پارس جرثقیل به جهت سرویس ها رسانی به مشتریان عزیز خدماتی زیرا خودروبر و یدکش را هم برای بهبودی سرویس ها رسانی در لحاظ گرفته است .

هزینه حمل ماشین با قطار

حمل ماشین با قطار ( حالت + بها )

واگن‌های خودروبر , دو طبقه می باشند و بسته به بعد ها خودروها معمولا گنجایش حمل ۱۰ تا ۱۲ دستگاه را دارا هستند . این واگن‌ها مدت‌هاست که در ناوگان ریلی کشورمان استعمال میشوند البته موضوع اینجاست که در هر مسیری نمی توان از آنان به کار گیری کرد . طبق آخری اطلاعیه کمپانی راه‌آهن , به کار گیری از واگن‌های حمل ماشین در محور شمال امکان‌پذیر نیست . بقیه مسیرهای جان دار را در جدول انتهای این مقاله ببینید .

از کجا بلیت بخریم؟

شیوه خرید بلیت حمل ماشین تفاوتی با شیوه خرید بلیت مسافری ندارد ; یعنی نیز با مراجعه به دفترها فروش و نیز به طور اینترنتی قابل خریداری است . ساده‌ترین روش برای تنظیم بلیت حمل ماشین مراجعه به وب‌سایت کمپانی رجا ( از این لینک و پیوند ) است . همینطور دقت داشته باشید که :

بهای بليت رجوع و برگشت متساوی بهای بليت رفت است .
درصورت مفقود شدن بليت حمل اتومبیل , بليت المثنی صادر می‌گردد .
چنانچه منصرف شدیم چه کنیم؟
مثل تمامی بلیت‌های مسافری , قابلیت و امکان استرداد بلیت حمل اتومبیل هم موجود هست البته به شرط آنکه اتومبیل , بارگیری نشده باشد چراکه در اینصورت دیگر قابلیت برگردادن ماشین را ندارید . هزینه استرداد بلیت هم به طور پایین محاسبه می‌گردد :

تا ساعت ۱۲ دیروز از تکان , ۹۰ % بهای بلیت استرداد می شود .
از ساعت ۱۲ دیروز از جنبش تا ۳ ساعت باقی‌مانده به جنبش , ۷۰ % بهای بلیت استرداد می گردد .
از ۳ ساعت باقی مانده به تکان تا پیشین از بارگیری اتومبیل , ۵۰ % بهای بلیت استرداد می‌گردد .
با چه قوانینی اتومبیل را تحویل دهیم؟
ارائه سندها شناسايی مالك , مدرک و كارت مالكيت اتومبیل , هنگام تحويل دادن الزامی است .
طول اتومبیل نباید بیشتر از ۱۵۸ سانتیمتر و پهنا اتومبیل هم نباید بیشتر از ۱۸۰ سانتیمتر باشد ; بدین ترتیب شاسی‌بلندهایی نظیر پاترول , پاجرو , جیپ و . . . را نمی توان با قطار حمل کرد .
ماشین بایستی از ساعت ۸ صبح روز تکان تا ۳ ساعت ( و حداکثر ۱ ساعت ) باقیمانده به آغاز جنبش قطار , تحویل انبار پایانه مبدا شود .
پیشین از بارگیری , صاحب ماشین می بایست همه نواقص اتومبیل را به مسئولان اعزام اطلاع دهد ; در غیر اینصورت عواقب هرگونه نقص یا این که چه بسا آسیب‌دیدگی احتمالی هنگام تحویل اتومبیل برعهده صاحب و مالک است .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.