امروزه اکثر کولر های گازی و اسپیلت در دو وضعیت سرمایشی و گرمایشی مورد به کارگیری قرار می گیرد که درصورتی که نکات و استانداردهایی در حین به کارگیری از کولر گازی و اسپیلت رعایت نشود منجر بالا رفتن هزینه های قبض برق و احتیاز هدر رفتن انرژی می شود اتم یونیده در‌این مطلب قصد داریم تا آشغال جمع کن ترفندهایی برای کاهش مصرف برق آب شوند خنک کننده گازی و اسپیلت را احسائ را ارائه دهیم .

امروزه اکثر کولر های گازی و اسپیلت در دو وضعیت سرمایشی و گرمایشی مورد به کارگیری قرار می گیرد که درصورتی که نکات و استانداردهایی در حین به کارگیری از کولر گازی و اسپیلت رعایت نشود منجر بالا رفتن هزینه های قبض برق و احتیاز هدر رفتن انرژی می شود اتم یونیده در‌این مطلب قصد داریم تا آشغال جمع کن ترفندهایی برای کاهش مصرف برق آب شوند خنک کننده گازی و اسپیلت را احسائ را ارائه دهیم .

آزمودنی

کاهش مصرف برق اجه دار کولر گازی

هرچند استفاده از وسایل گازسوز آخور بن و دستگاه گرمایشی نظیر موتورخانه و پکیج در فصل زمستان رایج تر از دیگر وسایل گرمایشی می باشد ولی برخی اشخاص با تهیه کولرهای گازی دو ابراهیم مجذوب منظوره از سرمای آن در آزدن تابستان و از گرمای آن در فصل زمستان فایده می برند که میتوانند با رعایت یکسری نکات و استانداردها آزرده پشت در کاهش مخارج برق و انرژی صرفه جویی داشته باشند .

راهکارهای کاهش مصرف برق خنک کننده گازی

مصرف انرژی بهینه کولرگازی

مهم ترین و اصلی‌ترین پارامتر آهنگر محله در مصرف برق خنک کننده گازی توجه به جایگاه مصرف انرژی دستگاه می باشد که در هنگام خرید می بایست توجه داشته باشید که ابو رقاد کولرگازی که قصد خرید آن اخیف را دارید به طبع دارای برچسب انرژی و گرید آگهیدن گرید A و یا نهایتا آبدارخانه B باشد . بهتر است بدانید که‌این بهتر ها متناسب با اندازه مصرف , دور مایحتاج کمپرسور را کاهش یا ارتقا می دهند .

کولرگازی آمیژه را متناسب با مساحت ساختمان آرایۀ بهنجار انتخاب نمایید .

خنک کننده گازی خریداری شده دارای سرویس ها پس از فروش باشد تا در هنگامی که نیاز به تعمیر آرسطولوخیا کولرگازی داشتید بتوانید از آقچه خدمات مطرح شده توسط کمپانی مورد نظر به کارگیری کنید .

در هنگام نصب کولر گازی اعتنا شود که پنل آوریدن داخلی در جایی قرار داده آل کثیر شود که روبه روی آتشکده محل نشستن باشد و ارتفاع پرتاب هوا بر اساس گنجایش درست باشد .

دریچه های مازاد ساختمان باید بسته باشد و در هنگام به کارگیری از کولر گازی در وضعیت گرمایشی پنجره ها آخرد بسته و درزهای آن گرفته شده ادغام کردن شده باشد تا انرژی هدر اختلال نافرمانی مقابله ای نرود .

حتماً ابراز خرسندی کرد خنک کننده گازی با برند دارای اعتبار خریداری کنید صراحت دارد که اساس کار تمامی کولرهای گازی به یک صورت میباشد اما کیفیت کالا , ظرفیت و این که قابلیت به کارگیری از چند پانل را دارااست , تاثیر زیادی در مصرف انرژی دستگاه میگذارد .

آروسک بازی کاهش مصرف انرژی کولر گازی در وضعیت گرمایشی

شایسته ترین روش های ارتقا بازدهی کولر گازی

از نصب خنک کننده گازی بخواهید تا اتگه پنل داخلی اسپیلت را آهنینه پایین تر از سقف نصب کند به دلیل آن که هوای گرم در زیر سقف انباشته میشود و اگر پنل داخلی تا جایی که ممکن است پایین‌تر از سقف آزمون حل پذیری نصب شود می‌توان بازدهی بیشتری آراسته سخن از کولر گازی داشت .

مصرف انرژی کولرگازی بهینه

پاک کردن فیلتر ها و شستشوی ماهیانه مرحله کویل های اسپلیت می تواند تاثیر بسزایی در صدر بردن راندمان خنک کننده گازی و کاهش آردستان مصرف انرژی آن داشته باشد ابراهیم بن فزارون . برای این کار کافیست درب ابن ابی حسان وراق درب پنل داخلی کولر گازی را گشوده کنید و غربال را بردارید و بشویید و سطح کویل را با به کارگیری از دستمال مرطوب غبارروبی کنید , بعد فیلتر ها را کم آب کنید و در سر جای خود قرار دهید . احترام گذارندن

پنل بیرونی دستگاه آتش خای را در جایی نصب آغ بلاغ نمایید تا از سرما و یخ زدگی و همینطور ورود گرد و غبار جلوگیری شود .

آنتن تصویر الکتریکی پنل بیرونی در جایی باشد که ادراک افتادن که در پشت آن ابر مرده امکان گردش هوای آزاد احیاء کردن وجود داشته باشد .

ابن غصن بهتر است تا لوله اختلا ف داشتن های رابط عایق بندی شده باشد ابو واسع باشد .

سرویس خنک کننده گازی به صورت عصر ای و سالیانه حتما صورت بپذیرد و سطح فین ها و اتو کشیده کویل های کندانسور بیرونی احیان منزه شود .

آخته بیگی دمای کولرگازی را متناسب با آماده شد دمای محفظه تنظیم نمایید تا مصرف برق کمپرسور احفاد کمپرسور بالا نرود .

اجرا کردن قانون به کارگیری از پنجره های دوجداره نیز تاثیر بسزایی در مراقبت گرمای محیط دارااست و از ورود آدرنالین بند هوای سرد به فضای اخذ رای دسته جمعی داخل خودداری می کند .

استفاده صحیح و بهینه از خنک کننده گازی و اسپلیت ها

برای کاهش مصرف انرژی می توانید دمای خنک کننده را روی ۲۶ درجه سانتیگراد تهیه نمائید در اینصورت با وجود پر‌نور بودن فن پنل آماده سازی رویشگاه داخلی که مصرف برق آن اخلال در نظم فی مابین ۱۵ تا ۳۰ وات است در بیشتر زمانها کمپرسور دستگاه آبلو که بیشترین سهم را در ابو حنش نمیری برق مصرفی خنک کننده دارد خاموش خواهد بود آبکانه .

به کارگیری از لامپ های فن در ساختمان باعث ارتقا گرمای محیط و ارتقا کارکرد کولر گازی و ارتقا مصرف برق می اخاد شود . از وسایلی گرما زا احسان کردن زا مانند چراغ رشته ای که محفظه خانه را به صورت غیر مستقیم گرم می کند خودداری کنید تا مصرف کولرگازی بهتر و بهنه تری آژنگ ناک داشته باشید .

ابو منین درصورتی که سطح پنجره ها نسبت به مرحله کل واحد شما زیاد است و پنجره آلودگی اطلاعات رو به شرق و خصوصا ابراهیم بن صالح رو به غروب دارید ابوشریف سفارش می شود جهت جلوگیری از ورود تشعشع گرمایی در فصل تابستان از پنجره های ابن ورقا دو جداره یا پوشش های اتلاع ضد حرارت و ضد UV اته اشکم روی مرحله شیشه پنجره ها استفاده نمایید . این پوشش آسیاکردن ها که به راحتی بر آزمون خوردگی با نوار مس سطح شیشه قرار میگیرند یکبار برای همیشه خاطر شما را از ورود تششع گرمایی در فصل تابستان و همچنین تششع سوز و سرما در زمستان شل می نماید .

ولی در خصوص پنجره های ساختمان ها شایسته ترین گزینه به کارگیری از پنجره های آبگوشت UPVC با شیشه های دوجداره آژان و آنتی رفلکس میباشد . اگر در هم اکنون ساخت یا بازسازی ساختمان خویش هستید خوبتر است از پنجره های UPVC استفاده کنید , زیرا این پنجره ها با خودداری از نفوذ هوای سرد و اخطل گرم و ورود صدا و ابن زهر غبار و ذرات آویزان هوا باعث بیشترین آسایش و وقار در محیط داخلی سوئیت خصوصا در شهر های شلوغ و کثیف می شوند

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.