به کارگیری از دستشویی نشسته یا این که اهل ایران برای اشخاص کهن سال یا این که بیماران زیاد سخت است و طی روز چند دفعه به‌این مشگل رو به رو می شوند .

شایع ترین علت تغییر و تحول دستشویی های خانه اهل ایران به خارجی زانو درد و درد مفاصل در سالمندان و بعضی وقتها مشکلات دیسک کمر در سنین متفاوت است . بخش اعظمی از موسسات تخلیه چاه مبادرت به ردوبدل کاسه دستشویی مینماییند این اقدامات اسان به نظر می رسد اما نیاز به کارشناس و اقدامات خاصی احتیاج دارااست . خدمات توالت فرنگی

در وحله نخستین می بایست کف توالت تخریب شود و تمام کاشی و مزاییک ها جدا شوند و کاسه اهل ایران برداشته شود و گیر انبان نو و لو له کشی دوباره و نصب شیر الات سازه به سیستم دستشویی فرهنگی صورت بپذیرد .

و بعداز کاشی کاری کف خدمت و ساخت کف شور در کف دستشویی که بدون واسطه به فاظلاب باطن چاه ریخته میشود و قطره ای از اب باطن گودال سرویس بهداشتی اهل ایران ریخته نمی شود و بعد از آن انجام فرایند سرویس بهداشتی خارجی نصب میشود .

وجود سیفون اهل ایران هیچ مشکلی در تخلییه ساخت نمی‌کند و بایستی قبلی استارت کار و کار گذاشتن سرویس بهداشتی خارجی خلل ان را آزمایش کنیم .

گشودن گرفتگی لوله سرویس بهداشتی خارجی

بی تردید برای همه ما اتفاق افتاده است که با گرفتگی لوله توالت خویش در خانه و دفتر روبرو شویم . این واقعه بدلیل آلودگی و بوی نامطبوعی که به همراه داراست , ساکنین را وادار می نماید که در اسرع وقت نسبت به حل آن مبادرت نمایند .

بوی بد گرفتگی لوله دستشویی خارجی

او‌لین راه و روش حلی که به ذهن میرسد استعمال از محلول های لوله بازکن شیمیایی است . این محلول ها به دلیل اسیدی بودن و غلظت بالای خویش , تا حد متعددی به لوله ها زیان وارد می نماید و به مرور زمان موجب فرسودگی و نشت آن‌ها می‌شود .

افزون بر آن برای به کار گیری از محلول های لوله گشوده کن می بایست به محصول لوله و مدل گرفتگی آن اعتنا داشت که ولی بخش اعظمی از اشخاص در این مورد دور اندیشی کافی ندارند .

علاوه بر این مسئله جمع ی متعددی بدلیل ناآگاهی نسبت به مخاطرات احتمالی این مواد برای تن درستی شخص , مبتلا رخداد و صدمات دور از شوخی می گردند .

بدین ترتیب خوبتر است تا جایی که قابلیت داراست از این محلول ها استعمال نشود .

ما درین مقاله قصد داریم روشی را سفارش کنیم که شما بتوانید در خانه گرفتگی لوله دستشویی خویش را رفع نمائید .

گشودن گرفتگی لوله دستشویی خارجی

وسایل موردنیاز جهت مفتوح کردن گرفتگی لوله سرویس بهداشتی خارجی :

ریکا
آب گرم
تلمبه دستی
گام اولیه : یه خرده آب گرم تهیه و تنظیم نمایید .

گام دوم : نصف فنجان مایع ظفشویی را باطن خط مش آب ریخته و اذن دهید تا به بازه زمانی ۱۰ دقیقه داخل لوله باقی بماند .

گام سوم : آب را گذشته از جوش داخل شدن از روی حرارت بردارید و سریعا باطن لوله فاضلاب بریزید .

نکته : در صورتی‌که آب لوله در درحال حاضر بالا وارد شدن است و به شما اذن ریختن آب گرم را نمی دهد , ابتدا با استعمال از تلمبه دستی مرحله آب را تحت برده و آن گاه آب گرم را باطن لوله ها بریزید . این زمینه زیاد کلیدی است که موقع ریختن آب گرم دقت داشته باشید که آن را روی کاسه سرویس بهداشتی نریزید . چون شاید موجب ترک میل کردن کاسه شود .

در صورتیکه بعداز انجام این کار گرفتگی رفع نشد می توانید از تلمبه دستی به کار گیری کرده و یکسری توشه این فعالیت را انجام دهید .

بدین صورت که روی شکاف زهکش را کاملا با تلمبه بپوشانید و آن را چنددفعه فشار دهید .

چهار مسئله با اهمیت که حین کار بایستی رعایت شود :

احتمالا زمان انجام کار آب خروجی از سیفون , کاسه دستشویی را لبریز نماید . به این ترتیب شیر آب پشت سرویس بهداشتی را ببندید .
در صورتی‌که بعداز ۳۰ دقیقه گرفتگی رفع نشد از یک لوله گشوده کن امداد بگیرید .
تا اتمام کار از سرویس بهداشتی به کارگیری نکنید .
با برس سرویس بهداشتی به طور هفتگی کاسه سرویس بهداشتی و آب فشان های به دور آن را پاک فرمایید تا بازدارنده جرمگیری آن گردید .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.