انتخاب نوع نوع کولرگازی باتوجه به محیط معاش

عمر خنک کننده گازی با رعایت آب گوگردی نکات کاربردی هنگام استفاده از خنک کننده باعث بالا رفتن قدمت کولر گازی خواهد شد آرد خودورا و مصرف انرژی را آرمان فلوت ذیل می آورد در فیض شاهد کاهش هزینه های قبض برق خواهید بود . اعتنا داشته باشید اگر در یک حوزه‌ گرمسیری ساکن میباشید , با توجه به گرمای هوا مقدار خنکایی که احتمالا مایحتاج است به میزان ۲۴۰۰۰btu خواهد بود و یا حتی بخش اعظم از این مقدار . با اعتنا به این اندازه انتخاب کمپرسورهای اسکرول میتواند بهترین آیتم باشد .

حال برای آن نوع از افرادی که در نقاط گرمسیر معاش می کنند و به بضاعت و توان خنک کنندگی بالاتر از ۲۴۰۰۰btu نیاز ندارید سفارش می شود از کمپرسورهای پیستونی استفاده کنید . چنانچه برای نصب خنک کننده گازی در تهران محلی را از قبل در حیث گرفته اید توجه داشته باشید که کمپرسور خنک کننده گازی در مقابل تابیدن نور خورشید قرار نداشته آتش سرخ کن باشد و هوا بدرستی و به آن جهانی به راحتی در آن جریان آتش سوزان پیدا نماید در این صورت میتوانید از کمپرسورهای روتاری استفاده نمایید . استفاده از کمپرسور مطلوب عمر خنک کننده گازی را بالا خواهد برد .

اجراء کردن تکمیل کردن نکات کاربردی برای بالا بردن آخورک قدمت کولر گازیکمپرسورهای روتاری برای احمقانه رفتار کردن مکان هایی با آب و هوای آب راهه هوای معتدل مرطوب مطلوب تر است . برای بالا بردن بازده کولر گازی پنجره ای اخطب نصب اینورتر مضاعف موثر است . اینورتر در خنک کننده های گازی باعث کاهش مصرف برق , بالا بردن قدمت کولر گازی و بازدهی آسوان آن خواهد شد . ابو برزه حاسب درصورتی که ساکن تهران میباشید و بدنبال یک سرویس کار خنک کننده گازی در تهران هستید که هم با تجربه باشد و هم با سرعت و نظم مناسب خدمت کولر گازی شما‌را انجام دهد , می توانید از وب سایت فنی کارا به این ارائه دهندگان دسترسی آذر باد مهر سپندان داشته باشید و داده ها لازم را در وب سایت ببینید .

در هنگام خدمت کولر از تعمیرکار کولر گازی بخواهید که به طبع کندانسور کولر گازی را به خیر و با دقت تمییز کند تا جریان هوا به خوبی در آن به گردش درآید به این صورت در مصرف برق صرفه اجرام اثیریه صرفه جویی خواهد شد . آستانه تأثیر تماس کوتاه مدت درصورتی که کندانسور کولر گازی در سایه و به دور از تابش روشنایی خورشید نصب شود باعث می شود از هدر رفتن انرژی خودداری شود در نتیجه کاهش چشمگیر مصرف انرژی را بدنبال خواهد داشت .

سرویسکار کولر گازی مصرف انرژی کولرگازی

نکات کاربردی نصب برای بالا بردن عمر خنک کننده گازی

در هنگام نصب کولر گازی اعتنا داشته باشید که محل نصب کولر جایی باشد که فضای قابل قبولی برای پشت کولر دارا باشد در واقع نصیب پشتی کولر نیاز به فضای کافی برای فعالیت گردش هوا دارد در فیض قبل از این که نصاب کولر گازی تهران خنک کننده را در ارتفاع یا جاییکه در نظر گرفتید خنک کننده را نصب کند به طبع محل را بررسی کنید و فضای آزادی را برای این امر در حیث بگیرید تا کولر گازی به جهت کمبود محیط و عدم گردش مناسب هوا در گیر خرابی نشود به دلیل آن که هزینه هایی که آندرو نیکوس بعدا برای تعمیر کولر گازی تهران ناچار به پرداخت می شوید مضاعف بالاتر از هزینه ایست که پیشین از نصب صرف این امور میشود .

اجراء کردن تکمیل کردن نکات کاربردی برای بالا بردن آخورک عمر خنک کننده گازی

سرویسکار کولر گازی مصرف انرژی کولرگازی

بسیاری از سرویسکاران خنک کننده گازی توصیه می کنند غربال کولر را در زمانهای مطلوب تمیز و درصورتی که معیوب شده بودند حتما آن ها را تعویض کنید , تمیز کردن غربال کولر گازی و یا تعویض فیلترهای وخیم علاوه بر اینکه در گردش هوای منزه در محیط تاثیر بسزایی دارااست در میزان سوز و سرما و خنکای کولر گازی و بالا بردن قدمت کولر گازی هم موثر میباشد .

سرویس به موقع رادیاتور در ابوالشرف در کاهش مصرف انرژی تاثیر آموکسایش به سزایی دارا هستند و همچنین درصورتی که اطراف خنک کننده را به صورت مطلوب درزگیری نمایید به مقدار قابل توجهی از آردابه هدر رفتن انرژی جلوگیری نموده اید و بدین ترتیب با این کاهش آمار گرفت مصرف انرژی شاهد کاهش چمشگیر اختلاف منظر خوشه متحرک مخارج قبض خود خواهید شد .

جلوگیری از ورود گرمای مازاد به محیط درون سبب بالا بردن قدمت کولر گازی

اعتنا داشته باشید که در محیط خانه به خصوص در فصل تابستان همیشه منابع اجباری ای وجود دارد که محفظه منزل را گرم بوجود می‌آورد این گرما می تواند بر اثر گرمای نتایج از چراغ ها و لوستر و بقیه منابع روشنایی خانه باشد یا بر اثر روشنایی خورشید که از پنجره ها به داخل میتابد .

برای مقابله با این گرما به کارگیری از پرده , کرکره , سایبان , استفاده از پارچه هایی با رنگ پر‌نور می توان روشنایی خورشید را به بیرون منعکس کرد . همینطور در آشپزخانه استفاده از هود در هنگام آشپزی منجر می شود که گرمای حاصل از پخت و پز منجر گرم شدن محیط نگردد در فیض کولر گازی برای خنک سازی محفظه فشار زیادی را متحمل نمیشود و عمر خنک کننده گازی بالا می رود

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.