برای تعمیر لوله کشی ساختمان چندین تراز اصلی موجود است که برای هر بخش از منزل که شاید نشتی آب و یا این که هر مشکلی که نیاز به تعمیر لوله کشی ساختمان داراست بایستی مورد دقت در اختیار بگذاریم و بکار ببندیم . او‌لین تراز اعتنا به نشانه ها وجود ایراد در لوله کشی ساختمان هست . دو‌مین تراز چگونگی کشف کردن محل نشتی و یا این که فساد لوله کشی ساختمان است . سومی و نهایی تراز چگونگی تعمیر لوله کشی ساختمان در هر بخش از منزل می‌باشد .

در صورتیکه لوله کشی تحت سینک طرفشویی آشپزخانه شما نشتی آب داراست به شما سفارش می‌کنیم به هیچ وجه این خلل را پشت گوش نیاندازید و حتما در سریعترین زمان ممکن و در اسرع وقت مبادرت به تعمیرات لوله کشی فرمایید . به دلیل آنکه احتمال دارد آب ناشی از این نشتی به کف کابینت ها , دیوار و . . . جراحت بدون شوخی وارد نماید و مخارج شمارا به شدت ارتقاء دهد . لوله کش لوله آب

این نکته را نیز حتما در لحاظ داشته باشید لوله کشی هایی که پشت کابینت ها هستند مثل لوله کشی سینک زیرا در معرض بی واسطه روئت کرد شما نمی باشند احتمالا نشتی آن‌ها فراموش شود براین اساس به شما یاد‌آوری را می‌دهیم که در اسرع وقت که دیدید لوله کشی پشت کابینت ها نشتی داراست با تعمیر کار حرفه ای تماس حاصل نمایید و لوله کشی را صحیح نمائید .

سطح نخستین : نشانه ها وجود ایراد در لوله کشی ساختمان ( ذیل سینک ) :

یک کدام از علامت ها همگانی در وجود ایراد در نصیب لوله کشی سینک وجود لکه های آب بر روی دیواره و یا این که کف کابینتی که تسلط کننده لوله کشی میباشد .

دو‌مین نشانه مرسوم برای نشتی و یا این که فساد لوله کشی سینک وجود لکه های آب بر روی سقف کابینت تسلط کننده لوله کشی میباشد .

سطح دوم : جستن نشتی و خلل در لوله کشی ساختمان ( ذیل سینک ) :

بر روی ارتفاع لوله کشی و از همگی مهمتر اتصالات لوله با یک دستمال کم آب و یا این که دستمال کاغذی کم آب بکشید , به احتمال دوچندان با این کار محل نشتی و یا این که فساد لوله کشی مشخص و معلوم می شود .

آب سینک را به طور بدون نقص گشوده نمائید و بگذارید مدتی آب در لوله کشی ذی‌ربط جریان داشته باشد و زیرا لوله ها تماما کم آب گردیده اند متوجه مکان نشتی و یا این که فساد لوله کشی به راحتی میشوید و به طور ظریف مشخص و معلوم است .

سطح سوم : تعمیر لوله کشی ساختمان ( پایین سینک ) :

چنانچه نشتی و یا این که فساد لوله کشی از نصیب اتصالات لوله بود اتصالات را گشوده فرمائید و مجدد با به کارگیری از ادغام تفلون و واشر آن‌ها‌را تماما سفت و محکم نمائید .

آیا شیرآلات شما چکه می نمایند یا این که نشتی دارند؟

چکه کردن شیرآلات در ماه می تواند منجر هدر رفتن یکسری لیتر آب شود . علاوه بر این صورتحساب بالایی هم می بایست پرداخت نمائید . در‌حالتی که تصمیم دارید از هدر رفتن آب و بالا رفتن مبلغ پرداختی خویش پرهیز فرمائید میتوانید با ما در رابطه باشید . چکه کردن شیرآلات قادر است علامتی از فساد لوله کشی هم باشد که در‌حالتی که به آن رسیدگی نشود در طولانی بازه خسارات بیشتری را به توشه خواهد آورد .

زمانیکه شما با مجموعه نوین منزل تماس حاصل می‌کنید , اشخاص کارشناس علاوه بر تعمیرات جزیی نسبت به مشکلات بزرگتر هم بررسی های حتمی را انجام داده و در صورت جراحت دیدگی قسمت های متعدد دیگر راجع‌به آن‌ها هم اقدامات تعمیراتی را انجام خواهند اعطا کرد .

با به کار گیری از شیرآلات تازه و امروزی جلوه زیبایی در منزل خویش تولید نمایید

این که آشپزخانه و گرمابه شما با تغییراتی مثل ردوبدل شیرآلات و دوش چقدر می‌تواند جلوه زیباتری پیدا نماید مضاعف شگفت انگیز است . اشخاص در مجموعه نوین منزل دارنده تجربه و مهارت بالا در حوزه تخصصی خویش هستند . بدین ترتیب پروژه شما در طول مطلوب و باکیفیت باکیفیت تحویل داده خواهد شد . همینطور در گزینش دسته شیرآلات و دوش و غیره میتوانید روی یاری کارشناسان نوین منزل اکانت ویژه ای گشوده نمائید .

آب رسانی ساختمان

آب رسانی ساختمان , یکی‌از دارای اهمیت ترین مساله در ساختمان سازی میباشد , آب‌شرب , بعد از مهیا مصرف شدن در تصفیه منزل شهر , توسط پمپ هایی در لوله های با اهمیت شهر جریان می‌یابد و در غایت به منازل یا این که واحدهای تجاری و صنعتی می‌رسد . واضح است که در مسیرهای متعدد , جریان آب بوسیله شیرفلکه های کشویی مهار و در کانال توزیع می شود .

انشعاب از لوله با اهمیت

انشعاب از لوله حیاتی به روشی که در صورت پایین نشان داده شده‌است اجرا می‌شود که براین اساس کانال لوله کشی آب شهر به لوله کشی باطن ساختمان متصل می‌شود . در تعیین مسیر انشعاب بایستی توجه شود که چه بسا الامکان مسیر بدون واسطه و فارغ از پیچ و تاب بسیار بود و از کارداران کثیف کننده و غیر بهداشتی هم دور باشد .

روش انشعاب گیری از لوله اساسی

شیر انشعاب

صورت بالا یک شیر انشعاب ( e ) را نشان می دهدکه روی لوله با اهمیت آب شهر کار نهاده می شود . نصب این شیر در محل قرار به دست آوردن انشعاب از لوله ای که پایین فشار می‌باشد ضروری است . یکی‌از مقاصد نصب شیر انشعاب در اختیار گرفتن لوله ی انشعاب است تا در صورت لزوم به‌این وسیله بتوان جریان آب ساختمان را جدا کرد .

لوله انشعاب

لوله انشعاب برای خودداری از یخ زدن آب و هم وارد داخل شدن فشار ناشی از رفت و آمد وسایل نقلیه بر آن می بایست در عمق قابل قبولی نصب شود . مال لوله برای ساختمان ها معمولی خوب تر است از گونه پی او سی فشار کار کشته , پلی اتیلنی و یا این که مسی باشد . به کار گیری از لوله های فولادی گالوانیزه به جهت مقاومت کم آنها در قبال خوردگی که به پوسیدگی لوله سبب ساز می شود سفارش نمیشود . در صورت ضرورت خوب تر است آنان را با یک لایه قیرگونی اندود کرد .

قطر لوله انشعاب معمولا به میزان مصرف در ساختمان , فشار آب شهر , ارتفاع و قطر لوله و هم دوری یا این که قربت مصرف کننده از لوله اساسی مربوط است . در هر حال پیشنهاد می شودکه قطر انشعاب از ۳/۱ قطر لوله آب شهر بیشتر نباشد .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.