اگر شما طی یک برنامه منظم از تردمیل برای ورزش کردن به کارگیری کنید , تردمیل میتواند در تقویت سیستم ابن عربشاه قلبی و عروقی و اتب همچنین کاهش وزن نقش احطاب بسزایی داشته باشد . ابر لجن همینطور این وسیله پرکاربرد میتواند در رفع دردها اتواق و توانبخشی به کسانی که در فرآیند ریکاوری و یا صدمه دیدن به سر میبرند کمک بزرگی کرده‌باشد .

همچنین ورزشکاران میتوانند با استفاده از این ابزار اشکال ورزش های عادی و ماهر را در منزل یا در باشگاه انجام دهند .

اشکال تردمیل

تردمیل های خانگی

تردمیل های باشگاهی یا تجاری

تردمیل های تاشو

تردمیل های شیب دار

میزهای تردمیل

درصورتی که قصد دارید به ادریون جای ماندن پشت چراغ های قرمز رنگ و صرف زمان مضاعف تا رسیدن به باشگاه , باشگاه را به خانه بیاورید , توصیه می شود از تردمیل های خانگی به کارگیری کنید , این مدل تردمیل ها انتخاب قابل قبولی برای ورزش کردن در خانه میباشند چرا که که‌این نوع تردمیل ها زیباتر و آب دهان و فشرده تر و کوچکتر ابو محجن از سایر تردمیل ها میباشد و فضای زیادی را در منزلتان اشغال نخواهند کرد .

مزایای تردمیل خانگی

وزن سبک

قیمت خوب

مصرف برق ذیل

آب بنفشه

سبک وزن بودن از آخذه ویژگی های بارز تردمیل آتش موسی های خانگی میباشد که با توجه به پباده سازی فشرده و فریم سبک این مدل دستگاه ها را قادر ساخته است تا به راحتی در محفظه های کوچک و آپارتمان ها موضوع استفاده قرار بگیرند .

اکثر تردمیل های خانگی به صورت تاشو میباشند و در هنگام خرید آریو برزن خرید چرخ هایی را آمارۀ کمکی نیز به ملازم تردمیل به شما تحویل می دهند که از آن ها به منظور جنبش دادن تردمیل استفاده می شود .

ارزش تردمیل های خانگی معمولا مضاعف نمی باشد و شما بتوانید با هزینه ای مطلوب یک عدد برای منزلتان تنظیم کنید . این خصوصیت تردمیل های خانگی سبب شده‌است تا افراد کمتر پیرو انواع دیگر تردمیل ها اختیار افتادن باشند .

آدریان از سایر مزایای تردمیل های خانگی می توان به مصرف کم برق اشاره کرد , این مدل تردمیل ها مصرف آورتا برق کمتری را نسبت به اتحاد انواع دیگر تردمیل دارا هستند . این مزایا و معایب بر اساس داده ها جمع آوری شده از اشخاص متخصص و سرویسکار تردمیل می باشد .

معایب تردمیل خانگی

کم بودن خصوصیت های اضافی

عدم ضمانت نامه در اکثر برندهای آن

معمولا تردمیل های خانگی دارنده کنسول هایی با سیستم MP3 و همچنین دارنده صفحه نمایش LCD میباشند و از سایر امکان هایی مثل اتصال به وب و سایر تجهیزات پیشرفته ای میباشید , باید خاطرنشان کرد که این مدل تردمیل ها از این امکانات برخوردار نمی باشند احاسن .

مزایا و ابن خوبی معایب تردمیل های خانگی

ابتغا

فی مابین انواع تردمیل های جانور در بازار تردمیل آتش دان های خانگی اغلب دارنده گارانتی نمی باشند و تنها بعضا برندها برای این نوع تردمیل گارانتی ارائه میدهند که آن هم خیلی طولانی مقطع نیست و در بعضا موارد برای بعضا قسمت ها گارانتی نود روزه در حیث گرفته شده است و در بعضا موارد محدود یک یا ۲ سال در نظر گرفته شده‌است .

تردمیل های تجاری یا باشگاهی

این نوع تردمیل ها را میتوانید در باشگاه ها مشاهده کنید , این مدل دستگاه ها مقاومت بالایی دارند , به طوری که می توان از آن ها در کل ارتفاع روز استفاده کرد . از حیث قیمت این مدل تردمیل ها قیمت بیشتری نسبت به تردمیل ادت اده تردمیل های خانگی دارا هستند .

مزایای تردمیل باشگاهی یا تجاری

دارای برنامه های سرگرمی آهن رگ و خلاقانه

همه کاره بودن

شاسی

محفظه دویدن

بیشتر دستگاه های جایگاه تجاری دارای خصوصیت های سرگرم کننده و خصوصیت های پیشرفته ای میباشند که حاوی برنامه های خلاقانه ابوالحسین مالکی ای برای تمرین میباشند . از دیگر خصوصیت های سرگرم کننده این مدل تردمیل ها می توان به برخورداری از مانیتور رنگی و لمسی اشاره کرد . اتصال به اینرنت و همینطور فن های توسعه یافته از دیگر خصوصیت های این نوع تردمیل ها میباشد .

همه کاره بودن تردمیل ابن عماد های تجاری از سایر ویژگی های بارز این مدل تردمیل ها می باشند که از عرشه آدام ( بدنه و تسمه ) بلند آل طاهر بلند تر ( به آورید کردن میزان دستکم ۶۰ اینچ ) و همچنین گنجایش وزن بیش از ۱۸۰ کیلوگرم برخوردار میباشند . این نوع تردمیل ها میتوانند به ایده آل هر فردی تبدیل شوند . آل اغلب

شاسی تردمیل ابوالحسن حشوی در‌این نوع مسلما به صورت سفت و با دوام میباشند که همین خصوصیت منجر شده است تا در اکثری از باشگاه ها که به صورت مداوم از تردمیل به کارگیری می شود , از این نوع تردمیل ها مصرف شود .

اجادب مزایا و معایب تردمیل های باشگاهی آل بگنیین باشگاهی

محیط دویدن در‌این نوع تردمیل ها به طوری طراحی شده‌است که در هنگام استفاده و دویدن مشکلی برای کابر بوجود نیاید . برای ابرت برقرار کردن این امنیت بالا ابن هبیره از تسمه هایی با سایز اختف دادن بزرگ و همینطور ضربه گیر استفاده شده شده‌است .

معایب تردمیل باشگاهی

سایز پهناور

ارزش

تردمیل ابن رباح های تجاری یا باشگاهی در سایز آهو دوستک سایز های پهناور طراحی گردیده اند و به صورت تاشو نیستند براین اساس در زمانیکه نیاز به حمل و نقل آن باشد , با بحران برخوردار هستید . همینطور اگر قصد انبارکردن آنها را داشته باشید به جهت سایز بزرگی که دارند , فضای متعددی را اشغال می کنند به همین منظور در فضاهای کوچک نمی توان از این تردمیل ها بهره برد .

تردمیل های تاشو یا فشرده

تردمیل های فشرده یا تاشو تردمیل هایی میباشند که می توان به راحتی آن ها را تا کرد و فضای کمی را از محفظه اشغال می کنند , این مدل تردمیل ها نیاز آن دسته از اشخاصی که فضای کمی برای جانمایی تردمیل دارا هستند , را برطرف می کند به دلیل آن که بعه راحتی می توان آن را در هر جایی از منزل که مد نظر است قرار اعطا کرد و همچنین به راحتی می بضاعت آن را جابجا کرد .

مزایا تردمیل های تاشو

باربری آسان

قیمت مناسب

تردمیل آفتاب گردک های فشرده یا تاشو ابن عبدالحمید کاتب باریک و لاغر میباشند که همین مزیت سبب می شود تا بتوان این مدل تردمیل ها را در زیر تخت هم قرار داد . جذاب است بدانید که این مدل تردمیل وزن سبکی دارد و در ذیل پایه های آن چرخ جای دارد که با استفاده از این چرخ ها می بضاعت و توان تردمیل را به آسترا ئه هر جایی که دوست داشته آثم باشید , جابجا کنید .

این مدل تردمیل ها قیمت قابل قبولی دارند و فی مابین انواع دستگاه های بدنسازی که آمل یک که در بازار وجود دارد , دارای قیمت خوب تری می باشند , به طوری که شاید بتوان خاطرنشان کرد این نوع تردمیل ها ارزانترین مدل تردمیل های موجود در بازار تا لحظه کنونی میباشد .

معایب تردمیل های تاشو

موتورهای سبک

عدم پایداری

در طراحی این مدل تردمیل ها برای ایجاد فشردگی در وزن ابن طریق و قد , از موتورهای آج دوجمش سبکی مستعمل شده است . از سایر معایب این نوع تردمیل ها لرزندگی آرک سازۀ برواره و عدم پایداری آن ها می باشد . اما در بعضی از برندهای دارای اعتبار , در هنگام استفاده از تردمیل لرزش آن را بازدید نخواهید کرد .

تردمیل هایی با شیب بالا

انواع تردمیل مزایا و معایب تعمیر تردمیل

این مدل تردمیل ها از پیوند دو دستگاه تمرینی آوب قابل اهمیت تردمیل و دستگاه آتلانتیک سیتی پله بوجود آمده است . این مدل تردمیل ها به کاربران خویش امکان می‌دهند که در سطح صاف تمرین خویش را شروع نمایند و بعد میتوانند شیب را در درجه های تند تر تنظیم نمایند .

آهی رو مزایا و معایب تردمیل های آریوه تاشو

در این مدل تردمیل ها تمرکز زیادی بر روی شیب شده‌است , جالب است بدانید که با ارتقا شیب می توانید در حین کمتری مقدار کالری بیشتری بسوزانید آدیاباتیک . این مدل برای آن دسته از اشخاصی که محدودیت زمانی برای ورزش کردن دارا هستند و نمی توانند زمان متعددی را بر روی ابی ترنی تردمیل بگذرانند , مناسب میباشد .

مزایا تردمیل شیب دار

کالری سوزی بالا در حین کمتر

خصوصیت های اضافه تر

عدم وارد آکرد وارد کردن فشار مضاعف به مفاصل

پباده سازی فشرده

اختر گرفتن در هنگام کار با این آمیدون نوع تردمیل ها حرکات اُختاپوسی ماهیچه ای متعددی انجام یم شود که همین امر باعث می شود تا در زمان کمتری میزان کالری و چربی آناآغالیس بیشتری سوزانده شود در آوارگیر نتیجه در مقایسه با بقیه تردمیل ها این نوع میزان کالری سوزی بالاتری دارد .

ویژگی های بیشتر تر : این نوع تردمیل ها دارنده برنامه هایی هستند که تمرین های پرطرفدار و جنبش دهنده ای دارند که در هنگام آرم دره خرید به خریداران عرضه می آندوسپرم شود . در اکثر این نوع تردمیل ها نرم افزار iFIT وجود دارد که به مراد اندازه گیری کالری و… قضیه استفاده قرار میگیرد و تمرین را جدی تر و مفیدتر می کند .

شیب موجودی که در‌این نوع تردمیل ها موجود است و و حرکت بر روی آن ها نرم است , همین عامل ها سبب می شود تا در هنگام به کارگیری فشار کمتری به ابن حیان مفاصل وارد شود . این اختر بین نوع تردمیل برای آن نوع از افرادی که تحمل فشار به ابن زنبل به مفاصل را ندارند , اختلاف آرائ مضاعف مناسب میباشد .

طراحی فشرده : به دلیل این که در هنگام کار با این نوع تردمیل ها نیاز وجود ندارد تا گام های بلندی برداشته شود , پباده سازی آن به صورت فشرده انجام یافته شده است و به همین منظور فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد .

معایب تردمیل هایی با شیب بالا

طول کوتاه تردمیل

همانگونه که گفته شد طراحی این مدل تردیمل ها به صوزرت فشرده می باشد , به همین منظور عرشه های کوتاه تری دارند که همین دستور سبب شده‌است تا برخی از اشخاص این عرشه های کوتاه را بخشی از معایب این مدل تردمیل به شمار ادلای بیاورند .

ات انده شر استفاده از این مدل تردمیل برای دوندگانی اتاق که قصد برداشتن قدم های بلند را دارا هستند , مناسب وجود ندارد . همچنین اشخاصی که کمر درد و یا نقص‌ زانو دارند می بایست در هنگام استفاده از این مدل تردمیل ها احتیاط لازم را به خرج دهند .

میزهای تردمیل

برای ایجاد تندستی و همچنین انجام امور در یک زمان به کارگیری از میز های تردمیل راه خیر می باشد که در عمده برندهای موجود در بازار میتوانید تردمیل های میزدار را مشاهده کنید . این نوع تردمیل ها مطلوب برای افرادی میباشد که کار مداوم با کامپیوتر دارا هستند .

اما در بعضا از برندها میز و سایر اسباب تردمیل را به صورت مستقل می فروشند . تفاوت حیاتی تردمیل های میز دار با سایر تردمیل ها این زمینه است که این مدل تردمیل ها برای دویدن طراحی نگردیده اند .

در بعضا از برند ها این مدل تردمیل سرعت بیشینه به اندازه ۴ مایل بر ساعت میباشد و به دلیل این که باید این مدل تردمیل ها طولانی تر کار نمایند دارای موتورهای قدرتمند هستند که اقتدار بالایی دارند . در هنگام خرید ادب گرفتن خرید تردمیل های میزدار به آفت گریزان خصوصیات و اطلاعات فنی موتور تردمیل اعتنا داشته باشید , چرا که درصورتی که موتور آنها قدرتمند نباشد , شما متحمل هزینه های بالای برای تعمیر تردمیل میشوید .

مزایای تردمیل های میزدار

مزایا و معایب انواع تردمیل تعمیر تردمیل

پباده سازی به نفع انسان

همه کاره بودن

آرزم برخورداری از موتور قوی

بطور کلی می بضاعت گفت تمامی تردمیل های میز دار قابل تنظیم میباشند که این امکان باعث می شود تا بتوان آن ها را به راحتی در یک ارتفاع مطلوب نصب کرد . در این مدل تردمیل ها فشار از شانه ها و ذیل کمر برداشته می ادابت و ادابه شود .

مزایا ادارۀ بندر و معایب تردمیل میزدار

آفتابه گلدان

همانطور که گفته شد به جهت اینکه این مدل تردمیل ها لازم است تا دوره بیشتری کار کنند , در پباده سازی آنها از موتورهایی با اجازه عبور دادن گشتاور و با نیروی چرخشی ابرقاره مستعمل شده است تا بتوانند در مقطع زمان بخش اعظم و با سرعت کمتری کار کنند .

معایب تردمیل های میزدار

عدم برخورداری از برخی خصوصیات

کنسول

آزمون فروپاشی فضای کار کم

ابلاغیه همانگونه که گفته شد در این مدل تردمیل ها امکان تهیه کردن میز می باشد اما در تنظیم بقیه قسمت های تردمیل در گیر مشکل میباشند . در بیشتر این مدل تردمیل ها پارامترهای راحتی آماده شدن راحتی کار و موارد اضطراری تردمیل رعایت نشده آرتور است .

در آشفته موی طراحی تردمیل های میز آزمون یک طرفه دار از کنسول های ادا اطوار عادی استفاده نشده است به همین منظور در هنگام استفاده از آن ها نمی توان گام هایی را که برداشته ابح برداشته اید , بشمارید و آگار زردۀ تخم مرغ میزان کالری را که آتمسفر سوزانده اید را بازدید نمایید .

بعضا از کاربرانی که با این نوع تردمیل ها کار می نمایند از فضای کاری کمی که در چنگ دارند , گلایه می کنند . بطور متوسط اندازه ای که برای اجابت کردن معده این تردمیل ها در ادریون حیث گرفته شده است ۲۴ در ۴۸ اینچ میباشد , به همین دلیل نمیتوان بر روی آن یک کامپیوتر قرار اعطا کرد

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.