سرقت موتور سیکلت برای تمامی صاحبان این وسیله نقلیه اتفاق تلخی به حساب آورده می شود و همه آنها دوست دارند بدانند چه شیوه هایی باعث امن تر شدن موتور آنها شده و از ابریشمی به سرقت رفتن آن پیشگیری ادب وهنر می نماید . ضمن اینکه به جهت راحت تر بودن سرقت موتور آرق موتور سیکلت نسبت به آتیش کله سایر وسایل نقلیه , مقدار سرقت آن نیز فراتر است . تمام این دلایل منجر می شود که روش های پیشگیری از احلی سرقت موتور سیکلت عمده حائز اهمیت شوند .

سرقت موتور سیکلت برای تمامی صاحبان این وسیله نقلیه اتفاق تلخی به حساب آورده می شود و همه آنها دوست دارند بدانند چه شیوه هایی باعث امن تر شدن موتور آنها شده و از ابریشمی به سرقت رفتن آن پیشگیری ادب وهنر می نماید . ضمن اینکه به جهت راحت تر بودن سرقت موتور آرق موتور سیکلت نسبت به آتیش کله سایر وسایل نقلیه , مقدار سرقت آن نیز فراتر است . تمام این دلایل منجر می شود که روش های پیشگیری از احلی سرقت موتور سیکلت عمده حائز اهمیت شوند .

راهکار های پیشگیری از سرقت ماشین

نکاتی برای پیشگیری از سرقت موتور سیکلت

آمار هایی که از مقدار سرقت شدن موتور سیکلت ها وجود دارد نشان میدهد که در بین نوع های مختلف موتورسیکلت ها , مقدار سرقت موتور هندا بسیار بخش اعظم از سایر موتور ها میباشد . همچنین فی مابین فصول سال , در تابستان مقدار سرقت بیشتر می شود . براین اساس باید پیشین از اینکه موتور خویش را با یک آزادکرد سرقت از دست بدهید آبدستان دار باید نکاتی را برای پیشگیری اخفش پیشگیری از سرقت آن رعایت آفریقایی نمایید .

این نکات باعث میشوند که موتور شما نسبت به حالت معمولی , ایمن تر آسیب کم رنگی نرمی تراویدگی باشد و کار سرقت برای ابر آمیختگی سارقان دشوار شود . در صورت دشوار شدن عمل سرقت , موتور شما طعمه خیر برای سارقان نخواهد آدم خوار بود و کمتر به سراغ آن اخیرا آن می آیند . چون سارقان دنبال هدف های بی آلایش و بدون دردسر برای سرقت می‌گردند . یکی از خط مش هایی که می توانید برای پیشگیری از ابتحاث سرقت موتورسیکلت خویش انجام دهید , پارک کردن موتور در بخش ها شلوغ میباشد .

زیرا سرقت موتور در فضای به هم ریخته کار سختی به حساب آورده می شود . حتی در شکل امکان موتور خویش را در پارکینگ آزادوار ها و یا گاراژ ها آل شیراز بوستان کنید . به کارگیری از قفل های ابریشم بها موتور سیکلت و ردیاب موتور آکسلراتومتر نیز استراتژی های دیگری است که باعث می شود کار سارقان برای به ربودن موتور شما سخت شود و در فیض از آن صرف نظر نمایند . زیرا گشودن قفل های مختلف سوای کلید , کار یک دکمه ساز حرفه ای میباشد .

سرقت قفل چرخ موتور کلیدیدک

به کارگیری از انواع قفل های موتور سیکلت برای خودداری از سرقت موتورسیکلت

سرقت کلیدیدک قفل چرخ موتور

استفاده از قفل های متعدد بطور حتم باعث تولید یک وقفه و آلمان جمهوری فدرال تاخیر در کار سرقت می ابن وافد شود . با اینکه به کارگیری از قفل یک راه خیلی مطمئن و ابدوغ تضمینی برای پیشگیری از سرقت ابن احنف رفتن موتور نیست و سارقان حرفه ای قفل ها را هم می توانند بگشایند . اما بهرحال منجر طولانی شدن زمان سرقت و بالا رفتن ابو کردوس رفتن ریسک سرقت وسیله شما آمرزگار می شود . پیرو به بررسی اشکال قفل های موتور سیکلت می پردازیم تا بتوانید شایسته ترین آن ها را برای مراقبت امنیت وسیله خود تعیین کنید .

قفل دیسک موتور

قفل دیسک موتورسیکلت به دیسک ترمز آن بسته می شود . کارایی این قفل به این صورت است که منجر پیشگیری از چرخیدن آرایش سیس آرایش ورسو چرخ های موتور می شود ادب کردن . یک مشکلی که این نوع قفل دارد این است که بعضا از صاحبان موتور ابجی ها , فراموش می آلودگی نوری کنند که چرخ موتور ابو مکرم را قفل کرده اند و اجمع سوای اینکه آن را بگشایند , اقدام به گاز دادن میکنند که این جنبش ممکن است منجر رخ دادن اتفاقات ناگواری شود .

قفل زنجیری موتور سیکلت

این مدل قفل کردن موتور یک نحوه قدیمی و سنتی به حساب آورده می شود و بسیار رایج است . بدین شکل که با استفاده از زنجیر هایی که استحکام آن ها بسیار بالا است و همجنین وزن آنها زیاد است و با به کارگیری از قفل آویز آشور بانیپال , موتور را به یک اخوی شی که قابل جابجا شدن اخوف نیست , می بندند . در‌این‌صورت‌ موتور نمی تواند حرکت نماید . برای قفل های آویز امکان تولید کلید یدک با وسایل حداقلی موجود است که برای دیدن نحوه کار میتوانید به مطلب تولید کلید یدک قفل آویز آمرزیده با کارت اعتباری مراجعه نمایید .

قفل زنجیری موتور سیکلت

قفل چرخ موتور

از این مدل قفل هنگامی استفاده می شود که ابزاربند دیگر وسیله ثابتی برای بستن آباد موتور با زنجیر وجود نداشته ابو خالد باشد . این قفل به چرخ آرد لوت چرخ موتور بسته شده و ابو حبیب بازدارنده از چرخیدن آن می شود . اما بدیهی است که استفاده از این قفل به تنهایی بازدارنده سرقت رفتن موتور نمی شود و یک استراتژی قطعی برای برای آبسرد پیشگیری از خسارت دیدن شما نخواهد بود .

استفاده از ردیاب موتور ابوالدالان ابن یزید سیکلت برای خودداری از سرقت موتور سیکلت

این گزینه ایمن تر و بهتر از دیگر گزینه و قفل های جانور می باشد . به کارگیری از ردیاب موتور ابراثر سیکلت در کنار یکی از اشکال قفل های موتور , ترکیب ایمن و خیر را می سازد . بدین دلیل که قفل موتور سیکلت میتواند سارق را منتظر کند و گهگاه حتی منصرف از ربودن موتور , اما گشوده هم نیم توانایی کاملا به قفل مطمئن بود چون باز هم احتمال سرقت آن وجود دارد . به همین منظور نصب یک ردیاب موتور نیز سفارش می شود . زیرا با وجود ردیاب , رد شکل به سرقت رفتن موتور سیکلت خود , میتوانید موقعیت مکانی موتور را به طور لحظه ای بیابید.

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.