اجرای لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان بوسیله خدمت کار پیش کسوت و حرفه ای و با شایسته ترین متریال و لوله های مارک داخلی از افتخارات ما هست .
در صورت پیدایش نقص‌ در تاسیسات ساختمان و لوله کشی ساختمان شما کافیست با ما تماس حاصل نمایید تا در سریعترین زمان در محل حاضر شویم .
بررسی لوله کشی آب ساختمان
ما کل تاسیسات ساختمان را بررسی کلی نموده و توصیه خویش را با دقت به عمر ساختمان , درصد پوسیدگی لوله های آب سرد و گرم , توکار بودن یا این که روکار بودن لوله ها ارائه می‌نماییم .  لوله کش لوله آب
توصیه لوله کشی آب ساختمان دربرگیرنده موردها ذیل است :
تعریف پروژه + ارزش لوله کشی ساختمان + زمان اجرا + مورخ آغاز به کار لوله کشی

نصب شترگلو

آیا میدانید علت بود بد در منزل شما چیست؟ هنگامی که فاضلاب وارد چاه فاضلاب میشوند , پس گذشت مدتی , میکروارگانیسهای بی هوازی مو جود در چاه استارت به تجزیه کرده و گازهایی مثل آمونیاک , متان و هیدروژن سولفوره که به گاز های سپتیک مشهور میباشند , ایجاد می گردند . این گاز ها با بالا داخل شدن از لوله ها , در خانه شما پخش میشوند . البته راه‌حل برطرف کردن بوی بد و زننده چیست؟ شترگلو لوله ای به دو صورت S یا این که U است که در لوله کشی برای خودداری از نشت بوی بد در ساختمان نصب می شود .

شترگلو و کاربرد آن در لوله کشی

شترگلو با دقت به پباده سازی U صورت آن قادر است فاضلاب را گیر انداخته و مثل پوششی بازدارنده از پراکندگی گاز فاضلاب در محیط منزل شود . با زاویه قائم در تحت سینک ظرفشویی , لوله های فاضلاب , آب ریز و دستشویی اهل ایران استعمال می شود .

در دست گرفتن وجود شترگلو

یکی‌از مشکلات همگانی در سیستم لوله کشی ساختمان عدم استعمال از شترگلو در زهکشی است که باعث می شود گاز فاضلاب وارد خانه شود و بوی بد آن را احساس نمائید . شتر گلو و کاربرد آن در لوله کشی

بنابراین میتوانید زهکش های کف منزل را ارزیابی کنید که دارنده شتر گلو می باشند یا این که خیر . برای در اختیار گرفتن آن یه خرده آب داخل لوله بریزید و زیر رفتن آن را ملاحظه کنید . چنانچه که از شترگلو مصرف شده باشد آب با سرعت پاره ای ذیل می‌رود . ولی این پروسه ادامه داراست و اضطراری است در یک مسافت وقتی برای مثال دو ساعت آن گاه لوله را آنالیز نمائید تا آب خارج نزده باشد .

عده شدن آب بیان‌کننده آن است که از شترگلو به کارگیری نشده یا این که آن را در مکان دیگری قرار داده اند . همینطور در صورت استشمام بوی فاضلاب می‌توانید یه خرده آب در لوله بریزید , در‌صورتی‌که بعداز یک ساعت عطر از در بین نرفته باشد نشان می‌دهد که شترگلو بکار نرفته است .

گهگاه با وجود به کارگیری از شترگلو گشوده نیز احتمالا متوجه بوی بد فاضلاب در خانه خویش گردید .

درصورتی که یک زهکش دارنده شترگلو برای مدتی به کار گیری نشود آب شترگلو کم آب شده و مبتلا شکستگی می شود .
وجود جراحت دیدگی در شترگلو یا این که جراحت دیدگی خط زهکشی هم شمارا با بوی بد فاضلاب مواجه می نماید .
در شرایطی‌که خط زهکش دربین خطوط فاضلاب و شتر گلو شکسته شده باشد یا این که ترک بخورد علاوه بر پراکندگی بوی فاضلاب , احتمال نفوذ این فاضلاب به پی ساختمان یا این که زیرزمین موجود هست .
علاوه بر مورد ها فوق گرفتگی یا این که جراحت دیدگی سیستم تهویه هم برهان دیگری بر نشر گاز فاضلاب است . سیستم تهویه ساختمان با در دست گرفتن فشار اتمسفری ناشی از جریان فاضلاب , گاز های آن را به محیط بیرون از خانه ساماندهی می نماید . بدین ترتیب در صورت استاندارد نبودن تهویه یا این که گرفتگی آن غیریکنواختی فشار ناشی از فاضلاب قادر است به شترگلو هم زخم برساند .

وظیفه های شترگلو

شترگلو دو وظیفه زیاد اصلی را بر عهده دارااست که هر دو وظیفه در صورت وجود آب در شترگلو به صدق انجام خواهند شد .

۱ . خودداری از خروج بوی چاه

چاه فاضلاب مرجع فضولات و گازهای فاضلاب است که‌این دو , بوی دوچندان بد و زننده ای دارا‌هستند . خروج این عطر از چاه و ورود آن به خانه یا این که خارج از لوله سبب بسیار بد بو شدن محیط و آزار اشخاص میشود . برای پرهیز از خروج این عطر از چاه بایستی روشی مطلوب پیدا کرد . به کارگیری از شترگلو برای این اختلال مضاعف مطلوب است . شترگلو بجهت ساختار مختص خویش از خروج بوی بد چاه و گازهای فاضلاب از چاه و ورود آنان به محیط خودداری می‌کند .

۲ . پرهیز از خروج حشره‌ها درون چاه

شترگلو دلیلی برای پرهیز از خروج حشره‌ها و سوسکهای چاه و ورود آن ها به ساختمان است . چاه فاضلاب بجهت وجود فضولات و آلودگی ها محل تجمع حشره ها و سوسکها است . ورود این سوسکها به ساختمان علاوه بر آلودگی محیط منجر انتقال بیماریهای خطرناک هم میشود . شترگلو به خاطر داشتن خمیدگی در خویش از ورود حشره ها به باطن ساختمان پرهیز می نماید .

از میان رفتن آب بند

همان گونه که گفته شد شترگلو در‌حالتی که به صحت کار می کند که دارنده آب بند باشد . آب بند مو جود در شترگلو بعد از مدتی به عوارض مختص از در میان می‌رود . عوارض مختلفی از قبیل تبخیر , تغییر و تحول فشار هوا , باد و علل دیگری که به از در میان رفتن آب بند شترگلو یاری می‌کنند . هر یک از این عارضه ها احتمالا به‌تدریج و در حالت خاصی رخداد بیافتد , البته شایع ترین عارضه ها دو دسته است .

۱ – تبخیر

چنانچه آب مدتی در هوای آزاد قرار بگیرد تبخیر میشود . در شترگلو نیز به همین صورت است . در حالتی‌که مدتی آب وارد لوله نشود , آب بند شترگلو کم کم تبخیر شده و تمام میشود . برای پرهیز از این دلیل بایستی بعداز مدتی کمی آب درون لوله جاری شد تا آب بند شترگلو مالامال شود .

۲ – تغییر و تحول فشار هوا

در حالتی که فشار درون چاه یا این که کانال فاضلاب کمتر از فشار هوا باشد , فشار هوا به آب بند شترگلو فشار وارد کرده و آن را به درون چاه یا این که کانال فاضلاب جهت دهی می نماید . این کاهش فشار احتمالا بر اثر فعل و انفعالات شیمیایی داخل چاه یا این که کانال فاضلاب حادثه بی افتد .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.